1SFL2324 |
19.krog |
Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje, 27.02.2024, ob 20.00 |
Futsal klub Dobrepolje |
- |
THE Nutrition Extrem |
6:1 |
(2:0) |
FUTU172324 |
17.krog |
Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 17.02.2024, ob 17.00 |
THE Nutrition Extrem |
- |
FK Dobrepolje |
0:5 |
(0:2) |
FUTU192324 |
13.krog |
Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 06.02.2024, ob 17.30 |
THE Nutrition Extrem |
- |
FK Dobrepolje |
5:1 |
(1:0) |
FUTU15Z2324 |
13.krog |
Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 28.01.2024, ob 15.00 |
THE Nutrition Extrem |
- |
FK Dobrepolje |
9:3 |
(4:1) |
FUTU15Z2324 |
10.krog |
Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 17.12.2023, ob 17.00 |
THE Nutrition Extrem |
- |
FK Dobrepolje |
5:2 |
(4:0) |
1SFL2324 |
8.krog |
Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje, 24.11.2023, ob 20.30 |
Futsal klub Dobrepolje |
- |
ŠD Extreme |
2:4 |
(1:1) |
FUTU172324 |
6.krog |
Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje, 11.11.2023, ob 15.00 |
Futsal klub Dobrepolje |
- |
ŠD Extreme |
5:1 |
(1:0) |
FUTU15Z2324 |
5.krog |
Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje, 29.10.2023, ob 17.00 |
Futsal klub Dobrepolje |
- |
ŠD Extreme |
2:4 |
(0:0) |
FUTU13Z2324 |
4.krog |
Ribnica na Dolenjskem, Športni center Ribnica, 13.01.2024, ob 17.00 |
Futsal klub Dobrepolje |
- |
ŠD Extreme |
4:2 |
(0:2) |
FUTU13Z2324 |
3.krog |
Ribnica na Dolenjskem, Športni center Ribnica, 16.12.2023, ob 16.00 |
THE Nutrition Extrem |
- |
FK Dobrepolje |
2:0 |
(1:0) |
FUTU192324 |
2.krog |
Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje, 13.12.2023, ob 19.00 |
Futsal klub Dobrepolje |
- |
ŠD Extreme |
4:1 |
(3:0) |
1SFL2324 |
1.krog |
Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 29.09.2023, ob 20.00 |
The Nutrition - Extrem |
- |
FK Dobrepolje |
5:4 |
(2:2) |
FUTU192223 |
20.krog |
Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 12.03.2023, ob 18.00 |
ŠD Extrem |
- |
FK Dobrepolje |
6:3 |
(3:1) |
FUTU192223 |
19.krog |
Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje, 05.03.2023, ob 17.00 |
Futsal klub Dobrepolje |
- |
ŠD Extreme |
1:6 |
(1:1) |
FUTU172223 |
16.krog |
Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje, 04.02.2023, ob 16.00 |
Futsal klub Dobrepolje |
- |
ŠD Extreme |
4:1 |
(1:1) |
FUTU192223 |
11.krog |
Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 04.12.2022, ob 18.00 |
ŠD Extrem |
- |
FK Dobrepolje |
11:1 |
(6:1) |
FUTU15Z2223 |
10.krog |
Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje, 18.12.2022, ob 14.30 |
Futsal klub Dobrepolje |
- |
ŠD Extreme |
3:4 |
(1:1) |
FUTU13Z2223 |
8.krog |
Koper, Športna dvorana OŠ Koper, 21.01.2023, ob 12.00 |
ŠD Extrem |
- |
FK Dobrepolje |
3:3 |
(1:3) |
FUTU13Z2223 |
6.krog |
Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 17.12.2022, ob 13.00 |
Futsal klub Dobrepolje |
- |
ŠD Extreme |
3:3 |
(2:1) |
FUTU13Z2223 |
5.krog |
Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje, 03.12.2022, ob 10.00 |
ŠD Extrem |
- |
FK Dobrepolje |
2:2 |
(1:1) |
FUTU172223 |
5.krog |
Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 22.10.2022, ob 16.00 |
ŠD Extrem |
- |
FK Dobrepolje |
2:2 |
(0:2) |
FUTU15Z2223 |
3.krog |
Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 16.10.2022, ob 15.00 |
ŠD Extrem |
- |
FK Dobrepolje |
6:2 |
(4:2) |
FUTU192223 |
2.krog |
Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje, 29.09.2022, ob 19.00 |
Futsal klub Dobrepolje |
- |
ŠD Extreme |
2:3 |
(0:2) |
FUTU192122 |
16.krog |
Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje, 06.02.2022, ob 17.00 |
Futsal klub Dobrepolje |
- |
ŠD Extreme |
3:5 |
(3:3) |
FUTU152122Z |
14.krog |
Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje, 08.02.2022, ob 15.00 |
Futsal klub Dobrepolje |
- |
ŠD Extreme |
7:4 |
(3:2) |
FUTU172122 |
12.krog |
Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje, 12.02.2022, ob 19.00 |
Futsal klub Dobrepolje |
- |
ŠD Extreme |
6:1 |
(4:1) |
FUT13Z2122 |
7.krog |
Nova vas, Športna dvorana Bloški smučar, 04.12.2021, ob 15.30 |
ŠD Extrem |
- |
FK Dobrepolje |
3:0 |
(1:0) |
FUTU152122Z |
6.krog |
Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje, 14.11.2021, ob 15.00 |
Futsal klub Dobrepolje |
- |
ŠD Extreme |
6:4 |
(4:3) |
FUT13Z2122 |
5.krog |
Kobarid, Športna dvorana Kobarid, 20.11.2021, ob 10.00 |
ŠD Extrem |
- |
FK Dobrepolje |
4:2 |
(2:2) |
FUTU172122 |
5.krog |
Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 13.11.2021, ob 16.00 |
ŠD Extrem |
- |
FK Dobrepolje |
2:3 |
(1:0) |
FUTU192122 |
3.krog |
Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 10.10.2021, ob 17.00 |
ŠD Extrem |
- |
FK Dobrepolje |
2:0 |
(1:0) |
FUTU152122Z |
1.krog |
Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 03.10.2021, ob 15.00 |
ŠD Extrem |
- |
FK Dobrepolje |
0:4 |
(0:2) |
FUTU192021 |
13.krog |
Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje, 09.05.2021, ob 18.00 |
Futsal klub Dobrepolje |
- |
ŠD Extreme |
4:9 |
(2:4) |
FUTU172021 |
9.krog |
Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 12.06.2021, ob 17.00 |
ŠD Extrem |
- |
FK Dobrepolje |
5:1 |
(3:0) |
2SFL1920 |
16.krog |
Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 07.02.2020, ob 19.30 |
ŠD Extrem |
- |
FK Dobrepolje |
1:10 |
(1:5) |
FUT15Z1920 |
13.krog |
Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 26.01.2020, ob 16.00 |
Futsal klub Dobrepolje |
- |
ŠD Extreme |
5:6 |
(2:4) |
FUT19Z1920 |
10.krog |
Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče, 15.12.2019, ob 17.00 |
Futsal klub Dobrepolje |
- |
ŠD Extreme |
7:8 |
(5:5) |
FUT15Z1920 |
10.krog |
Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče, 22.12.2019, ob 13.00 |
Futsal klub Dobrepolje |
- |
ŠD Extreme |
9:6 |
(3:4) |
2SFL1920 |
9.krog |
Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 22.11.2019, ob 19.30 |
ŠD Extrem |
- |
FK Dobrepolje |
1:3 |
(0:1) |
FUT15Z1920 |
5.krog |
Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 10.11.2019, ob 16.00 |
ŠD Extrem |
- |
FK Dobrepolje |
4:13 |
(3:4) |
FUT13Z1920 |
5.krog |
Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 23.11.2019, ob 14.00 |
ŠD Extrem |
- |
FK Dobrepolje |
6:2 |
(1:2) |
FUT13Z1920 |
3.krog |
Ribnica na Dolenjskem, Športni center Ribnica, 09.11.2019, ob 10.00 |
ŠD Extrem |
- |
FK Dobrepolje |
6:8 |
(1:3) |
FUT19Z1920 |
3.krog |
Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 13.10.2019, ob 16.00 |
ŠD Extrem |
- |
FK Dobrepolje |
3:6 |
(3:1) |
2SFL1920 |
2.krog |
Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče, 27.09.2019, ob 20.00 |
Futsal klub Dobrepolje |
- |
ŠD Extreme |
3:5 |
(0:3) |
FUT15F1920 |
2.krog |
Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče, 08.03.2020, ob 17.00 |
Futsal klub Dobrepolje |
- |
ŠD Extreme |
6:3 |
(3:2) |
FUT13Z1920 |
1.krog |
Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 19.10.2019, ob 11.00 |
Futsal klub Dobrepolje |
- |
ŠD Extreme |
5:3 |
(3:2) |
2SFL1819 |
13.krog |
Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 25.01.2019, ob 19.30 |
Extrem Sodražica |
- |
FK Dobrepolje |
1:4 |
(1:2) |
FUT15Z1819 |
12.krog |
Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče, 20.01.2019, ob 14.30 |
Futsal klub Dobrepolje |
- |
ŠD Extreme |
5:10 |
(0:4) |
FUT13Z1819 |
10.krog |
Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 26.01.2019, ob 12.00 |
ŠD Extrem |
- |
FK Dobrepolje |
4:2 |
(2:1) |
FUT15Z1819 |
7.krog |
Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 02.12.2018, ob 16.00 |
ŠD Extrem |
- |
FK Dobrepolje |
12:2 |
(7:0) |
FUT13Z1819 |
7.krog |
Ljubljana, Športna dvorana Škofijske gimnazije, Ljubljana, 15.12.2018, ob 10.00 |
ŠD Extrem |
- |
FK Dobrepolje |
6:3 |
(3:0) |
FUT13Z1819 |
5.krog |
Litija, Športna dvorana Litija, 01.12.2018, ob 13.30 |
Futsal klub Dobrepolje |
- |
ŠD Extreme |
0:4 |
(0:3) |
2SFL1819 |
4.krog |
Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče, 19.10.2018, ob 20.00 |
Futsal klub Dobrepolje |
- |
ŠD Extreme |
3:0 |
(1:0) |
FUT15Z1819 |
2.krog |
Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče, 21.10.2018, ob 17.00 |
Futsal klub Dobrepolje |
- |
ŠD Extreme |
3:7 |
(0:2) |
FUT19Z1718 |
10.krog |
Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 17.12.2017, ob 17.00 |
ŠD Extrem |
- |
FK Dobrepolje |
2:2 |
(2:1) |
FUT13Z1718 |
6.krog |
Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 16.12.2017, ob 14.10 |
ŠD Extrem |
- |
FK Dobrepolje |
7:5 |
(3:1) |
FUT13Z1718 |
3.krog |
Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 04.11.2017, ob 15.00 |
ŠD Extrem |
- |
FK Dobrepolje |
2:4 |
(1:2) |
FUT19Z1718 |
1.krog |
Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče, 08.10.2017, ob 17.00 |
Futsal klub Dobrepolje |
- |
ŠD Extreme |
3:5 |
(2:2) |
FUT13Z1718 |
1.krog |
Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 21.10.2017, ob 16.50 |
Futsal klub Dobrepolje |
- |
ŠD Extreme |
3:1 |
(1:1) |
FUT15Z -2017 |
18.krog |
Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče, 05.03.2017, ob 10.00 |
Futsal klub Dobrepolje |
- |
ŠD Extreme |
2:7 |
(1:3) |
FUT13Z -2017 |
10.krog |
Zgornje Škofije, ŠD Burja, 25.02.2017, ob 14.00 |
ŠD Extrem A |
- |
FK Dobrepolje |
8:1 |
(5:0) |
FUT15Z -2017 |
10.krog |
Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče, 18.12.2016, ob 14.30 |
Futsal klub Dobrepolje |
- |
ŠD Extreme |
3:5 |
(1:2) |
FUT13Z -2017 |
5.krog |
Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče, 03.12.2016, ob 15.00 |
ŠD Extrem A |
- |
FK Dobrepolje |
12:1 |
(7:1) |
FUT15Z -2017 |
3.krog |
Ribnica, Športni center Ribnica, Majnikova ulica 2, 1310 Ribnica, 30.10.2016, ob 17.00 |
ŠD Extrem A |
- |
FK Dobrepolje |
11:0 |
(4:0) |
FUT13Z -2017 |
1.krog |
Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 15.10.2016, ob 16.00 |
ŠD Extrem A |
- |
FK Dobrepolje |
2:2 |
(0:1) |
FUT15Z -2016 |
13.krog |
Ribnica, ŠC Ribnica, 07.02.2016, ob 14.30 |
|
- |
FK Dobrepolje |
8:2 |
(4:2) |
FUT15Z -2016 |
6.krog |
Velike Lašče, ŠD Velike Lašče, 29.11.2015, ob 10.30 |
|
- |
ŠD Extreme |
0:12 |
(0:9) |
FUT15Z -2015 |
13.krog |
Ribnica, ŠD Ribnica, 22.02.2015, ob 15.00 |
|
- |
FK Dobrepolje |
10:2 |
(3:0) |
FUT13Z -2015 |
7.krog |
Škofije, ŠD Burja, 31.01.2015, ob 14.00 |
|
- |
FK Dobrepolje |
3:0 |
(2:0) |
FUT15Z -2015 |
6.krog |
Ribnica, Športni center Ribnica, 23.11.2014, ob 17.00 |
|
- |
FK Dobrepolje |
7:2 |
(3:1) |
FUT13Z -2015 |
5.krog |
Škofije, ŠD Burja, 13.12.2014, ob 15.00 |
|
- |
ŠD Extreme |
2:3 |
(1:2) |
FUT15Z -2015 |
1.krog |
Velike Lašče, ŠD Velike Lašče, 12.10.2014, ob 14.00 |
|
- |
ŠD Extreme |
1:4 |
(0:2) |
2.SFL -2014 |
16.krog |
Velike Lašče, ŠD Velike Lašče, 01.03.2014, ob 19.00 |
|
- |
ŠD Extreme |
1:4 |
(1:1) |
2.SFL -2014 |
9.krog |
Sodražica, ŠD Sodražica, 20.12.2013, ob 19.30 |
|
- |
FK Dobrepolje |
6:1 |
(2:1) |
2.SFL -2014 |
2.krog |
Velike Lašče, ŠD Velike Lašče, 05.10.2013, ob 19.00 |
|
- |
ŠD Extreme |
3:3 |
(1:2) |