Sodniki: | Matković Aleksandar (glavni sodnik), Švarc Dejan (1. pomoč), Šumer Žiga (2. pomoč) , Antič Mihael (5. sodnik) , Ponis Roberto (6. sodnik) |
Delegat: | Dasović Dragan |
Št. gledalcev: | 70 |
Ilirija Extra-Lux | ||
---|---|---|
1 | Nejc Dermastija | V |
3 | Tilen Vendramin | |
6 | Srđan Kuzmić | K |
7 | Alen Čaušević | |
8 | Jan Križ | |
9 | Žan Bracovič | |
10 | Jure Novak | |
16 | Taik Kojić | |
17 | Jon Bartolj | |
23 | Črt Rotar | |
24 | Matevž Medič Slaček | |
Rezervni igralci |
||
12 | Rok Vadjunec | V |
2 | Luka Nadarević | |
4 | Damir Zukić | |
15 | Maks Savič | |
18 | Miha Špernjak | |
19 | Jan Mušič | |
21 | Žiga Korošec |
Koper | ||
---|---|---|
1 | Denny Tiganj | V |
2 | Tjaž Bembič | |
5 | Filip Cukjati | |
6 | Tom Kerezovič | |
7 | Taj Popovič | |
8 | Gabriel Babič | |
10 | Tai Matea Panić | |
11 | Dejan Đuričin | |
13 | Rai Rudonja | |
17 | Thomas Medica | K |
19 | Ivan Golemac | |
Rezervni igralci |
||
12 | Žan Pranjić | V |
3 | David Stanojević | |
9 | Tay Husanović | |
18 | Patrik Valentič | |
20 | Martin Aščić Pijaža | |
21 | Rene Kodarin | |
22 | Luka Orel Pogačar |
Trener |
---|
Robert Kopčič |
Trener |
---|
Samir Zulič |
Sodnik | ||
---|---|---|
Aleksandar Matković |
Zadetki | |||
---|---|---|---|
Jure Novak | 1 : 0 | 16' | |
Črt Rotar | 2 : 0 | 45' | |
Filip Cukjati | 2 : 1 | 51' | |
Tai Matea Panić | 2 : 2 | 61' | |
Srđan Kuzmić | 3 : 2 | 64' | |
Žiga Korošec | 4 : 2 | 66' |
Dogodki | ||||
---|---|---|---|---|
Thomas Medica | 43' | |||
Stanojević / Rudonja | 46' | |||
Kodarin / Popovič | 46' | |||
Korošec / Bracovič | 55' | |||
Jan Križ | 57' | |||
Mušič / Novak | 64' | |||
Husanović / Bembič | 67' | |||
Orel Pogačar / Golemac | 69' | |||
Tay Husanović | 69' | |||
Valentič / Babič | 73' | |||
Špernjak / Križ | 80' | |||
Patrik Valentič | 81' | |||
Savič / Rotar | 87' | |||
Zukić / Medič Slaček | 90' |
2. krog | ||
---|---|---|
Nova KBM Aluminij | 3 : 1 | Krka |
Ilirija Extra-Lux | 4 : 2 | Koper |
A2S Celje | 3 : 0 | Bravo Mastercard |
Radomlje | 2 : 3 | Drava Ptuj |
Mura | 0 : 1 | Brinje Grosuplje |
Triglav Kranj | 1 : 1 | Domžale |
Olimpija Ljubljana | 2 : 1 | Maribor |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 26 | 55 | |
2 | Triglav Kranj | 26 | 47 | |
3 | Koper | 26 | 47 | |
4 | Maribor | 26 | 43 | |
5 | Radomlje | 26 | 42 | |
6 | A2S Celje | 26 | 40 | |
7 | Ilirija Extra-Lux | 26 | 38 | |
8 | Bravo Mastercard | 26 | 37 | |
9 | Olimpija Ljubljana | 26 | 37 | |
10 | Brinje Grosuplje | 26 | 37 | |
11 | Nova KBM Aluminij | 26 | 33 | |
12 | Mura | 26 | 22 | |
13 | Krka | 26 | 19 | |
14 | Drava Ptuj | 26 | 7 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Tai Matea Panić | 29 |
2. | Nejc Močnik | 20 |
3. | Jan Bruno Kralj | 15 |
4. | Alen Čaušević | 14 |
Tihomir Maksimović | 14 | |
Gregor Medle | 14 | |
7. | Lovro Kostanjšek | 12 |
8. | Žiga Slaviček | 11 |
9. | Nikola Jovićević | 10 |
Rok Štorman | 10 | |
Emir Saitoski | 10 | |
Ismir Nadarević | 10 | |
13. | Dejan Đuričin | 9 |
Tio Cipot | 9 | |
Tai Kmetec | 9 | |
Niki Radovič | 9 | |
17. | Matic Ivanšek | 8 |
Nejc Medved | 8 | |
Filip Janežič | 8 | |
Luka Jerin | 8 |