Sodniki: | Balažič Dejan (glavni sodnik), Pospeh Tomislav (1. pomoč), Benc Uroš (2. pomoč) , Mertik Bojan (5. sodnik) , Žunič Matej (6. sodnik) |
Delegat: | Kaluža Primož |
Št. gledalcev: | 1 |
Koper | ||
---|---|---|
1 | Denny Tiganj | V |
3 | Vid Liam Stijelja | K |
4 | Dejan Đuričin | |
7 | Maj Šolaja | |
8 | Taj Popovič | |
10 | Tilen Jurman | |
13 | Rai Rudonja | |
17 | Thomas Medica | |
20 | Gabriel Babič | |
21 | Vanja Bordon | |
22 | Filip Cukjati | |
Rezervni igralci |
||
12 | Miloš Medić | V |
2 | Mark Žagar | |
11 | Tai Matea Panić | |
15 | Belmin Čajić | |
18 | Erik Galina |
Bravo Mastercard | ||
---|---|---|
1 | Urban Trobec | V |
2 | Jan Močnik | |
4 | Rene Rantuša Lampreht | K |
5 | Rino Rahmanović | |
6 | Dario Sivonjić | |
7 | Žiga Slaviček | |
8 | Gal Puconja | |
10 | Enej Kirm | |
11 | Semir Selimović | |
17 | Kristijan Frlic | |
19 | Jan Jure Stojanovič | |
Rezervni igralci |
||
3 | Martin Hovnik | |
14 | Ervin Šehić | |
15 | Oskar Gruden | |
18 | Urh Lampret |
Trener |
---|
Samir Zulič |
Trener |
---|
Matej Drobnič |
Sodnik | ||
---|---|---|
Dejan Balažič |
Zadetki | |||
---|---|---|---|
Jan Močnik | 0 : 1 | 33' | |
Tai Matea Panić | 1 : 1 | 85' | |
Dejan Đuričin | 2 : 1 | 87' |
Dogodki | ||||
---|---|---|---|---|
Panić / Bordon | 46' | |||
Galina / Šolaja | 46' | |||
Šehić / Frlic | 46' | |||
Čajić / Medica | 64' | |||
Ervin Šehić | 74' | |||
Žagar / Popovič | 75' | |||
Gruden / Stojanovič | 75' | |||
Medić / Tiganj | 78' | |||
Hovnik / Sivonjić | 82' | |||
Lampret / Kirm | 87' |
12. krog | ||
---|---|---|
Olimpija Ljubljana | 5 : 0 | Drava Ptuj |
A2S Celje | 1 : 1 | Aluminij |
Koper | 2 : 1 | Bravo Mastercard |
Triglav Kranj | 3 : 1 | Kalcer Radomlje |
Mura | 0 : 3 | Domžale |
Gorica | 1 : 2 | Ilirija Extra-Lux |
Maribor | 2 : 1 | Brinje Grosuplje |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 13 | 32 | |
2 | Olimpija Ljubljana | 13 | 28 | |
3 | Maribor | 13 | 27 | |
4 | Kalcer Radomlje | 13 | 24 | |
5 | Triglav Kranj | 13 | 22 | |
6 | Ilirija Extra-Lux | 13 | 19 | |
7 | Mura | 13 | 19 | |
8 | Koper | 13 | 17 | |
9 | A2S Celje | 13 | 16 | |
10 | Brinje Grosuplje | 13 | 14 | |
11 | Aluminij | 13 | 13 | |
12 | Bravo Mastercard | 13 | 11 | |
13 | Drava Ptuj | 13 | 11 | |
14 | Gorica | 13 | 5 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Žan Vipotnik | 16 |
2. | Albin Ahmetaj | 8 |
Gašper Černe | 8 | |
4. | Nick Perc | 7 |
5. | Tom Kljun | 6 |
Alen Čaušević | 6 | |
Domen Ujčič | 6 | |
Emir Saitoski | 6 | |
Nejc Medved | 6 | |
Vito Štrakl | 6 | |
Nik Fortuna | 6 | |
12. | Nikola Jovićević | 5 |
Damis Šabić | 5 | |
Žan Bracovič | 5 | |
Marko Brest | 5 | |
Tai Matea Panić | 5 | |
Toni Lun Bončina | 5 | |
18. | Haris Sadiković | 4 |
Lazar Ikač | 4 | |
Ognjen Bakić | 4 |