Sodniki: | Sagrković Asmir (glavni sodnik), Šprah Robert (1. pomoč), Herženjak Eric (2. pomoč) , Perić Dragoslav (5. sodnik) , Vidali Manuel (6. sodnik) |
Delegat: | Stenovec Darko |
Št. gledalcev: | 1 |
Maribor | ||
---|---|---|
1 | Samo Pridgar | V |
4 | Angelo Timotej Rec | K |
5 | Enej Klampfer | |
7 | Belmin Bobarić | |
8 | Arijan Djelovci | |
10 | Brin Horvat | |
11 | Nejc Ajhmajer | |
13 | Žiga Obreht | |
15 | Andraž Borovnik | |
16 | Luka Kasalo | |
18 | Nejc Medved | |
Rezervni igralci |
||
12 | Lukas Tomažič | V |
9 | Jan Bruno Kralj | |
14 | Jan Rajh |
Brinje Grosuplje | ||
---|---|---|
1 | Nedžad Kanurić | V |
3 | Nik Trček | |
4 | Tim Tomažon Beguš | |
5 | David Petrušić | |
6 | Jaka Nežmah | |
7 | Zufer Shaini | K |
8 | Jan Kovač | |
10 | Damis Šabić | |
16 | Ajdin Dergić | |
19 | Žan Poljanšek | |
22 | Jon Fridl Jarc | |
Rezervni igralci |
||
12 | Timon Popelar | V |
11 | Nejc Močnik | |
13 | Vid Gačnik | |
14 | Lan Jerak | |
17 | Tim Kocjančič | |
18 | Tilen Filipin | |
21 | Boris Bošnjović |
Trener |
---|
Bojan Flis |
Trener |
---|
Sodnik | ||
---|---|---|
Asmir Sagrković |
Zadetki | |||
---|---|---|---|
Nik Trček | 0 : 1 | 30' | |
Nejc Medved | 1 : 1 | 48' | |
Belmin Bobarić | 2 : 1 | 59' |
Dogodki | ||||
---|---|---|---|---|
Jaka Nežmah | 42' | |||
Zufer Shaini | 44' | |||
Kralj / Ajhmajer | 46' | |||
Filipin / Šabić | 55' | |||
Jerak / Nežmah | 55' | |||
Močnik / Shaini | 55' | |||
Bošnjović / Fridl Jarc | 71' | |||
Ajdin Dergić | 71' | |||
Kocjančič / Petrušić | 74' | |||
Belmin Bobarić | 81' | |||
Rajh / Djelovci | 84' |
12. krog | ||
---|---|---|
Olimpija Ljubljana | 5 : 0 | Drava Ptuj |
A2S Celje | 1 : 1 | Aluminij |
Koper | 2 : 1 | Bravo Mastercard |
Triglav Kranj | 3 : 1 | Kalcer Radomlje |
Mura | 0 : 3 | Domžale |
Gorica | 1 : 2 | Ilirija Extra-Lux |
Maribor | 2 : 1 | Brinje Grosuplje |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 13 | 32 | |
2 | Olimpija Ljubljana | 13 | 28 | |
3 | Maribor | 13 | 27 | |
4 | Kalcer Radomlje | 13 | 24 | |
5 | Triglav Kranj | 13 | 22 | |
6 | Ilirija Extra-Lux | 13 | 19 | |
7 | Mura | 13 | 19 | |
8 | Koper | 13 | 17 | |
9 | A2S Celje | 13 | 16 | |
10 | Brinje Grosuplje | 13 | 14 | |
11 | Aluminij | 13 | 13 | |
12 | Bravo Mastercard | 13 | 11 | |
13 | Drava Ptuj | 13 | 11 | |
14 | Gorica | 13 | 5 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Žan Vipotnik | 16 |
2. | Albin Ahmetaj | 8 |
Gašper Černe | 8 | |
4. | Nick Perc | 7 |
5. | Tom Kljun | 6 |
Alen Čaušević | 6 | |
Domen Ujčič | 6 | |
Emir Saitoski | 6 | |
Nejc Medved | 6 | |
Vito Štrakl | 6 | |
Nik Fortuna | 6 | |
12. | Nikola Jovićević | 5 |
Damis Šabić | 5 | |
Žan Bracovič | 5 | |
Marko Brest | 5 | |
Tai Matea Panić | 5 | |
Toni Lun Bončina | 5 | |
18. | Haris Sadiković | 4 |
Lazar Ikač | 4 | |
Ognjen Bakić | 4 |