Sodniki: | Šmajc David (glavni sodnik), Gabrovec David (1. pomoč), Vojska Matej (2. pomoč) , Kajtazović Nejc (5. sodnik) , Pospeh Tomislav (6. sodnik) |
Delegat: | Mohar Janez |
Št. gledalcev: |
Brinje Grosuplje | ||
---|---|---|
1 | Jaka Zrnec | V |
4 | Vid Hojč | |
5 | Nik Balaban | |
7 | Blaž Štrekelj | |
8 | Kristjan Tomažin | |
10 | Nik Zrnec | K |
13 | Anel Islamagić | |
14 | Peter Čeferin | |
19 | Jan Viharev | |
20 | Andraž Miklič | |
21 | Tim Bajnoci | |
Rezervni igralci |
||
2 | Val Močnik | |
3 | Mark Tomšič | |
9 | Aleks Ristić | |
11 | Aljaž Plavčak | |
15 | Miha Mehle | |
16 | Din Handukić | |
18 | Sergej Lazarević |
Olimpija Ljubljana | ||
---|---|---|
12 | Žan Mauricio | V |
2 | Oskar Ivanjko Vidmar | K |
3 | Gal Pečjak | |
5 | Saša Blagojević | |
6 | David Uršič | |
8 | Daniel Ćelić | |
9 | Jaka Čuber Potočnik | |
10 | Dino Kojić | |
15 | David Beršnjak | |
16 | Luka Jerin | |
19 | Matevž Kobal | |
Rezervni igralci |
||
1 | Nace Senica | V |
4 | Ervin Palić | |
7 | Tian Kujović | |
11 | Alex Banjac | |
17 | Jakob Pečjak | |
18 | Mihajlo Maletić | |
20 | Marcel Petrov |
Trener |
---|
Goran Markovič |
Trener |
---|
Jaka Kajtazovič |
Sodnik | ||
---|---|---|
David Šmajc |
Zadetki | |||
---|---|---|---|
Peter Čeferin | 1 : 0 | 6' | |
Vid Hojč | 2 : 0 | 38' | |
Luka Jerin (11m) | 2 : 1 | 48' | |
Nik Zrnec (11m) | 3 : 1 | 49' |
Dogodki | ||||
---|---|---|---|---|
Vid Hojč | 18' | |||
David Uršič | 33' | |||
Palić / Blagojević | 41' | |||
David Beršnjak | 49' | |||
Petrov / Ćelić | 53' | |||
Tim Bajnoci | 54' | |||
Anel Islamagić | 60' | |||
Močnik / Viharev | 69' | |||
Pečjak / Kobal | 69' | |||
Tomšič / Štrekelj | 72' | |||
Kujović / Čuber Potočnik | 72' | |||
Mehle / Hojč | 79' |
11. krog | ||
---|---|---|
Aluminij | 2 : 1 | Maribor |
Brinje Grosuplje | 3 : 1 | Olimpija Ljubljana |
Drava Ptuj | 1 : 1 | Gorica |
Ilirija Extra-Lux | 1 : 1 | Kalcer Radomlje |
Domžale | 0 : 1 | A2S Celje |
Koper | 2 : 2 | Triglav Kranj |
Bravo NOVA KBM | 2 : 0 | Mura |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 13 | 29 | |
2 | Maribor | 13 | 27 | |
3 | Ilirija Extra-Lux | 13 | 23 | |
4 | Triglav Kranj | 13 | 20 | |
5 | Mura | 13 | 20 | |
6 | Aluminij | 13 | 19 | |
7 | Bravo NOVA KBM | 13 | 18 | |
8 | Brinje Grosuplje | 13 | 17 | |
9 | Koper | 13 | 16 | |
10 | Olimpija Ljubljana | 13 | 16 | |
11 | A2S Celje | 13 | 15 | |
12 | Kalcer Radomlje | 13 | 12 | |
13 | Gorica | 13 | 10 | |
14 | Drava Ptuj | 13 | 6 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Lan Lekše | 10 |
2. | Jure Novak | 9 |
3. | Niko Kasalo | 8 |
Nik Zrnec | 8 | |
5. | Klemen Švelc | 7 |
Marcos Tavares | 7 | |
7. | Tihomir Maksimović | 6 |
Kristjan Eržen | 6 | |
Luka Baš | 6 | |
10. | Klemen Mlakar | 5 |
Jan Mušič | 5 | |
Gregor Medle | 5 | |
Tay Husanović | 5 | |
Edvin Krupić | 5 | |
Žiga Krušič | 5 | |
Črt Vuković | 5 | |
Lan Hribar | 5 | |
18. | Blaž Štrekelj | 4 |
Črt Rotar | 4 | |
Hanan Duraković | 4 |