23/24 |
7.krog |
Ajdovščina, Športna dvorana Police, Ajdovščina, 10.02.2024, ob 13.00 |
Futsal klub Dobrepolje |
- |
KMN Bronx Škofije |
1:5 |
(0:2) |
23/24 |
1.krog |
Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje, 18.11.2023, ob 11.00 |
KMN Bronx Škofije |
- |
FK Dobrepolje |
6:1 |
(3:1) |
22/23 |
8.krog |
Koper, Športna dvorana OŠ Koper, 21.01.2023, ob 10.00 |
Futsal klub Dobrepolje |
- |
KMN Bronx Škofije |
2:3 |
(0:2) |
22/23 |
4.krog |
Ajdovščina, Športna dvorana Police, Ajdovščina, 26.11.2022, ob 13.00 |
KMN Bronx Škofije |
- |
FK Dobrepolje |
5:3 |
(2:1) |
22/23 |
1.krog |
Ajdovščina, Športna dvorana Police, Ajdovščina, 29.10.2022, ob 10.00 |
Futsal klub Dobrepolje |
- |
KMN Bronx Škofije |
0:7 |
(0:2) |
21/22 |
10.krog |
Ribnica na Dolenjskem, Športni center Ribnica, 22.01.2022, ob 18.00 |
KMN Bronx Škofije |
- |
FK Dobrepolje |
2:4 |
(0:0) |
21/22 |
5.krog |
Kobarid, Športna dvorana Kobarid, 20.11.2021, ob 14.00 |
Futsal klub Dobrepolje |
- |
KMN Bronx Škofije |
0:4 |
(0:0) |
19/20 |
7.krog |
Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče, 14.12.2019, ob 15.00 |
KMN Bronx Škofije |
- |
FK Dobrepolje |
1:8 |
(1:2) |
19/20 |
5.krog |
Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 23.11.2019, ob 16.00 |
Futsal klub Dobrepolje |
- |
KMN Bronx Škofije |
2:5 |
(0:2) |
19/20 |
3.krog |
Ribnica na Dolenjskem, Športni center Ribnica, 09.11.2019, ob 13.00 |
Futsal klub Dobrepolje |
- |
KMN Bronx Škofije |
0:5 |
(0:2) |
18/19 |
10.krog |
Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 26.01.2019, ob 10.00 |
Futsal klub Dobrepolje |
- |
KMN Bronx Škofije |
2:8 |
(1:1) |
18/19 |
7.krog |
Ljubljana, Športna dvorana Škofijske gimnazije, Ljubljana, 15.12.2018, ob 14.00 |
Futsal klub Dobrepolje |
- |
KMN Bronx Škofije |
2:2 |
(1:2) |
18/19 |
5.krog |
Litija, Športna dvorana Litija, 01.12.2018, ob 15.30 |
KMN Bronx Škofije |
- |
FK Dobrepolje |
5:2 |
(4:0) |
17/18 |
6.krog |
Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 16.12.2017, ob 11.00 |
Futsal klub Dobrepolje |
- |
KMN Bronx Škofije |
2:4 |
(2:1) |
17/18 |
4.krog |
Ljubljana, Športna dvorana Škofijske gimnazije, Ljubljana, 18.11.2017, ob 13.20 |
KMN Bronx Škofije |
- |
FK Dobrepolje |
1:5 |
(0:4) |
17/18 |
3.krog |
Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 04.11.2017, ob 11.00 |
KMN Bronx Škofije |
- |
FK Dobrepolje |
4:4 |
(3:3) |
16/17 |
10.krog |
Zgornje Škofije, ŠD Burja, 25.02.2017, ob 10.00 |
Futsal klub Dobrepolje |
- |
KMN Bronx Škofije |
3:7 |
(0:4) |
16/17 |
5.krog |
Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče, 03.12.2016, ob 10.00 |
KMN Bronx Škofije |
- |
FK Dobrepolje |
11:6 |
(6:3) |
16/17 |
2.krog |
Litija, Športna dvorana Litija, 29.10.2016, ob 14.00 |
KMN Bronx Škofije |
- |
FK Dobrepolje |
7:2 |
(5:1) |
14/15 |
6.krog |
Tržič, Dvorana Tržiških Olimpijcev, 17.01.2015, ob 17.00 |
|
- |
FK Dobrepolje |
7:3 |
(4:2) |
14/15 |
1.krog |
Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 18.10.2014, ob 14.30 |
|
- |
KMN Bronx Škofije |
2:6 |
(1:2) |