Sodniki: | |
Delegat: | |
Št. gledalcev: |
Primorje eMundia | |||
---|---|---|---|
P |
Vitanest Bilje | 4 : 0 | Primorje eMundia |
P |
Primorje eMundia | 0 : 1 | Šenčur |
P |
Roltek Dob | 5 : 1 | Primorje eMundia |
P |
Primorje eMundia | 0 : 3 | Interblock |
P |
Labys Mengo 28 | 3 : 2 | Primorje eMundia |
Arne Tabor 69 | |||
---|---|---|---|
Z |
Krka | 1 : 2 | Arne Tabor 69 |
N |
Arne Tabor 69 | 0 : 0 | Šobec Lesce |
P |
Tabor Klančar Žerjavi | 3 : 1 | Arne Tabor 69 |
Z |
Arne Tabor 69 | 4 : 0 | Vitanest Bilje |
P |
Roltek Dob | 1 : 0 | Arne Tabor 69 |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Primorje | 9 | 0 | 4 | 5 | 11 | ||
ŠD Tabor 69 Vižmarje - Brod | 9 | 5 | 4 | 0 | 21 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Primorje | 4 | 0 | 2 | 2 | 4 | ||
ŠD Tabor 69 Vižmarje - Brod | 4 | 2 | 2 | 0 | 6 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Primorje | 5 | 0 | 2 | 3 | 7 | ||
ŠD Tabor 69 Vižmarje - Brod | 5 | 3 | 2 | 0 | 15 |
23/24 | 12.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 21.10.2023, ob 17.00 | Arne Tabor 69 | - | Primorje | 1:1 | (1:1) |
23/24 | 3.krog | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 26.08.2023, ob 12.00 | Primorje | - | ŠD Tabor 69 Vižmarje - Brod | 0:1 | (0:0) |
21/22 | 14.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 27.03.2022, ob 14.00 | Primorje | - | ŠD Tabor 69 Vižmarje - Brod | 2:2 | (1:1) |
21/22 | 3.krog | Ljubljana, Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod, 29.09.2021, ob 15.00 | Arne Tabor 69 | - | Primorje | 5:1 | (1:0) |
20/21 | 5.krog | Ljubljana, Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod, 25.04.2021, ob 15.00 | Arne Tabor 69 | - | Primorje | 1:1 | (1:0) |
19/20 | 8.krog | Ljubljana, Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod, 29.09.2019, ob 14.00 | Arne Tabor 69 | - | Primorje | 2:1 | (0:0) |
18/19 | 26.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 19.05.2019, ob 15.00 | ND Primorje | - | ŠD Tabor 69 Vižmarje - Brod | 2:2 | (1:0) |
18/19 | 12.krog | Ljubljana, Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod, 02.12.2018, ob 11.00 | Arne Tabor 69 | - | Primorje | 6:3 | (4:0) |
18/19 | 3.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 02.09.2018, ob 11.00 | ND Primorje | - | ŠD Tabor 69 Vižmarje - Brod | 0:1 | (0:1) |
16. krog | ||
---|---|---|
Elta Izola | : | Labys Mengo 28 |
ATET Dren Vrhnika | : | Roltek Dob |
Šenčur | : | Vitanest Bilje |
Interblock | : | Tabor Klančar Žerjavi |
Krka | : | Šobec Lesce |
Primorje eMundia | : | Arne Tabor 69 |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Krka | 11 | 28 | |
2 | Roltek Dob | 11 | 26 | |
3 | Elta Izola | 11 | 21 | |
4 | Interblock | 11 | 19 | |
5 | ATET Dren Vrhnika | 11 | 17 | |
6 | Šobec Lesce | 11 | 16 | |
7 | Tabor Klančar Žerjavi | 11 | 15 | |
8 | Arne Tabor 69 | 11 | 14 | |
9 | Vitanest Bilje | 11 | 12 | |
10 | Šenčur | 11 | 11 | |
11 | Labys Mengo 28 | 11 | 4 | |
12 | Primorje eMundia | 11 | 2 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Tilen Kovačič | 12 |
2. | Jakob Ledinek Lozej | 10 |
3. | Rok Tomažič | 9 |
4. | Žiga Jerman | 8 |
5. | Uroš Stojnić | 7 |
6. | Dejan Jelić | 6 |
Patrik Katič | 6 | |
Suvad Muratović | 6 | |
9. | Marcel Kušar | 5 |
Jure Kepic | 5 | |
Kristian Erčulj | 5 | |
Tin Šabić | 5 | |
13. | Gašper Korenč | 4 |
Mark Gliha | 4 | |
Timon Jagodic | 4 | |
Antonio Marjanica | 4 | |
Roan Jusufspahić | 4 | |
18. | Vid Rupnik | 3 |
Nik Veršnjak | 3 | |
David Šimnovec | 3 |