Sodniki: | Kajtazović Nejc (glavni sodnik), Salkić Alen (1. pomoč), Gabrovec David (2. pomoč) , Borošak Alen (5. sodnik) , Kovačič Andraž (6. sodnik) |
Delegat: | Bezjak Dušan |
Št. gledalcev: |
Interblock | ||
---|---|---|
1 | Dejan Panić | V |
3 | Žan Belič | |
4 | Ermin Salkić | |
5 | Maks Brenk | |
6 | Dominik Čosič | |
8 | Gaj Brus | |
10 | Dušan Ignjatović | |
11 | Marcel Kušar | |
15 | Jure Lužar Nešović | |
16 | Aleks Kranjc | |
17 | Tin Šabić | K |
Rezervni igralci |
||
12 | Jakob Dovč | V |
2 | Miha Malenšek | |
9 | Luka Kajtazovič | |
13 | Timon Perković | |
14 | Filip Novakovič | |
18 | Mark Cvelfer Domadenik | |
19 | Oskar Veron Kapelj |
Šenčur | ||
---|---|---|
1 | Lovro Lepoša | K V |
2 | Maks Pori | |
3 | Ensar Veseli | |
4 | Nace Lepoša | |
5 | Miha Omejc Burger | |
6 | Anej Šuler | |
7 | Antonio Marjanica | |
8 | Nderim Sallahi | |
9 | David Šimnovec | |
10 | Mark Jenko | |
11 | Timon Jagodic | |
Rezervni igralci |
||
12 | Nik Čebulj | V |
13 | Lan Lunar | |
14 | Staš Koren | |
15 | Dominik Schenk | |
16 | Marcel Ropret | |
17 | Sami Musić | |
18 | Rok Podjed |
Trener |
---|
Jure Đorđevič |
Trener |
---|
Borut Smolnikar |
Sodnik | ||
---|---|---|
Nejc Kajtazović |
Zadetki | |||
---|---|---|---|
Tin Šabić | 1 : 0 | 37' | |
Tin Šabić | 2 : 0 | 55' | |
Tin Šabić | 3 : 0 | 79' | |
Staš Koren (ag) | 4 : 0 | 81' |
Dogodki | ||||
---|---|---|---|---|
Maks Brenk | 4' | |||
Maks Pori | 19' | |||
Antonio Marjanica | 34' | |||
Lunar / Sallahi | 41' | |||
Ropret / Šuler | 52' | |||
Koren / Pori | 56' | |||
Schenk / Šimnovec | 58' | |||
Malenšek / Kušar | 62' | |||
Kapelj / Ignjatović | 69' | |||
Kajtazovič / Lužar Nešović | 76' | |||
Perković / Belič | 76' | |||
Novakovič / Kranjc | 76' | |||
Musić / Lepoša | 76' |
9. krog | ||
---|---|---|
Interblock | 4 : 0 | Šenčur |
Krka | 3 : 1 | ATET Dren Vrhnika |
Roltek Dob | 5 : 1 | Primorje eMundia |
Vitanest Bilje | 4 : 2 | Labys Mengo 28 |
Tabor Klančar Žerjavi | 3 : 1 | Arne Tabor 69 |
Šobec Lesce | 3 : 0 | Elta Izola |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Krka | 11 | 28 | |
2 | Roltek Dob | 11 | 26 | |
3 | Elta Izola | 11 | 21 | |
4 | Interblock | 11 | 19 | |
5 | ATET Dren Vrhnika | 11 | 17 | |
6 | Šobec Lesce | 11 | 16 | |
7 | Tabor Klančar Žerjavi | 11 | 15 | |
8 | Arne Tabor 69 | 11 | 14 | |
9 | Vitanest Bilje | 11 | 12 | |
10 | Šenčur | 11 | 11 | |
11 | Labys Mengo 28 | 11 | 4 | |
12 | Primorje eMundia | 11 | 2 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Tilen Kovačič | 12 |
2. | Jakob Ledinek Lozej | 10 |
3. | Rok Tomažič | 9 |
4. | Žiga Jerman | 8 |
5. | Uroš Stojnić | 7 |
6. | Dejan Jelić | 6 |
Patrik Katič | 6 | |
Suvad Muratović | 6 | |
9. | Marcel Kušar | 5 |
Jure Kepic | 5 | |
Kristian Erčulj | 5 | |
Tin Šabić | 5 | |
13. | Gašper Korenč | 4 |
Mark Gliha | 4 | |
Timon Jagodic | 4 | |
Antonio Marjanica | 4 | |
Roan Jusufspahić | 4 | |
18. | Vid Rupnik | 3 |
Nik Veršnjak | 3 | |
David Šimnovec | 3 |