Sodniki: | Ivanovič Uroš (glavni sodnik), Marin Tomaž (1. pomoč), Marin Jan (2. pomoč) |
Delegat: | Stenovec Darko |
Št. gledalcev: |
Bravo Publikum | |||
---|---|---|---|
Z |
Rudar Velenje | 1 : 2 | Bravo Publikum |
Z |
Bravo Publikum | 2 : 1 | Triglav Kranj |
P |
Maribor | 3 : 0 | Bravo Publikum |
Z |
Bravo Publikum | 2 : 1 | Domžale |
Z |
Bravo Publikum | 4 : 1 | Gorica |
Koper | |||
---|---|---|---|
Z |
Koper | 4 : 2 | Aluminij |
Z |
Koper | 3 : 0 | Rudar Velenje |
P |
Triglav Kranj | 2 : 1 | Koper |
P |
Koper | 2 : 3 | Maribor |
P |
Koper | 0 : 1 | Domžale |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Bravo | 24 | 10 | 6 | 8 | 42 | ||
Koper | 24 | 8 | 6 | 10 | 29 | ||
Športni park Šiška Ljubljana | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Bravo | 11 | 4 | 5 | 2 | 18 | ||
Koper | 11 | 2 | 5 | 4 | 13 | ||
ŠRC Bonifika | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Bravo | 13 | 6 | 1 | 6 | 24 | ||
Koper | 13 | 6 | 1 | 6 | 16 |
23/24 | 23.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - pomožno (atletsko) igrišče 1 - NT, 14.04.2024, ob 12.30 | Bravo Nova KBM | - | Koper | 4:0 | (0:0) |
23/24 | 10.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 08.10.2023, ob 15.00 | Koper | - | Bravo | 1:2 | (0:0) |
22/23 | 25.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion, 03.05.2023, ob 15.30 | Koper | - | Bravo | 0:6 | (0:3) |
22/23 | 12.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 23.10.2022, ob 11.00 | Bravo Nova KBM | - | Koper | 3:3 | (3:2) |
21/22 | 26.krog | Koper, ŠRC Bonifika - pomožno igrišče NT 17', 21.05.2022, ob 11.00 | Koper | - | Bravo | 1:1 | (0:0) |
21/22 | 13.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 01.12.2021, ob 12.00 | Bravo Nova KBM | - | Koper | 2:1 | (1:1) |
20/21 | 12.krog | Brdo pri Kranju, Nacionalni nogometni center - igrišče 2, 15.05.2021, ob 15.00 | Koper | - | Bravo | 1:4 | (0:1) |
19/20 | 5.krog | Koper, ŠRC Bonifika - pomožno igrišče NT 17', 14.09.2019, ob 15.00 | Koper | - | Bravo | 3:2 | (1:1) |
17/18 | 21.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - pomožno igrišče, 14.04.2018, ob 13.00 | Bravo Publikum | - | Koper | 2:2 | (1:1) |
17/18 | 8.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 30.09.2017, ob 11.00 | Koper | - | Bravo | 2:0 | (0:0) |
16/17 | 14.krog | Koper, ŠRC Bonifika, umetna trava, 12.11.2016, ob 12.00 | Koper | - | Bravo | 1:3 | (0:1) |
16/17 | 1.krog | ŠPL naravna trava, 06.08.2016, ob 16.00 | Bravo Publikum | - | Koper | 2:2 | (2:0) |
15/16 | 16.krog | Koper, ŠRC Bonifika- umetna trava, 14.11.2015, ob 12.00 | - | Bravo | 1:0 | (1:0) | |
15/16 | 1.krog | Ljubljana, ŠPL-naravna trava, 08.08.2015, ob 16.00 | - | Koper | 2:2 | (2:1) | |
14/15 | 22.krog | Koper, ŠRC Bonifika - umetna trava, 04.04.2015, ob 16.00 | - | Bravo | 0:1 | (0:0) | |
14/15 | 7.krog | Ljubljana, ŠPL, 06.09.2014, ob 11.00 | - | Koper | 1:0 | (1:0) | |
13/14 | 22.krog | Koper, ŠRC Bonifika - umetna trava, 06.04.2014, ob 14.00 | - | Bravo | 1:0 | (0:0) | |
13/14 | 7.krog | Ljubljana, ŠPL umetna trava, 14.09.2013, ob 15.00 | - | Koper | 0:0 | (0:0) | |
12/13 | 29.krog | Koper, ŠRC Bonifika - umetna trava, 09.06.2013, ob 17.30 | - | Bravo | 2:0 | (2:0) | |
12/13 | 14.krog | Ljubljana, ŠPL - umetna trava, 17.11.2012, ob 12.00 | - | Koper | 2:1 | (1:1) | |
11/12 | 20.krog | Ljubljana, Ježica - umetna trava, 18.03.2012, ob 12.00 | - | Koper | 0:1 | (0:1) | |
11/12 | 5.krog | Koper, ŠRC Bonifika-umetna trava, 09.09.2011, ob 17.30 | - | Bravo | 2:0 | (1:0) | |
10/11 | 24.krog | Ljubljana, ŠPL - umetna trava, 16.04.2011, ob 13.00 | - | Koper | 0:1 | (0:1) | |
10/11 | 9.krog | Koper, ŠRC Bonifika, 02.10.2010, ob 13.30 | - | Bravo | 1:5 | (0:3) |
18. krog | ||
---|---|---|
Aluminij | : | Ilirija Extra-Lux |
Olimpija Ljubljana | : | Gorica |
Kalcer Radomlje | : | Domžale |
VOC Celje | : | Maribor |
Mura | : | Triglav Kranj |
Krško | : | Rudar Velenje |
Bravo Publikum | : | Koper |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 17 | 39 | |
2 | Maribor | 16 | 39 | |
3 | Olimpija Ljubljana | 17 | 39 | |
4 | Ilirija Extra-Lux | 17 | 33 | |
5 | Triglav Kranj | 17 | 31 | |
6 | Bravo Publikum | 17 | 26 | |
7 | Gorica | 17 | 22 | |
8 | VOC Celje | 17 | 21 | |
9 | Kalcer Radomlje | 17 | 19 | |
10 | Mura | 17 | 16 | |
11 | Koper | 17 | 14 | |
12 | Aluminij | 17 | 12 | |
13 | Rudar Velenje | 17 | 11 | |
14 | Krško | 16 | 7 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Nikola Jovićević | 17 |
2. | Gašper Černe | 15 |
3. | Haris Sadiković | 14 |
4. | Adriano Bloudek | 13 |
5. | Tihomir Maksimović | 10 |
Nick Perc | 10 | |
7. | Tom Kljun | 8 |
Jan Križ | 8 | |
Zak Kavrečič | 8 | |
Tio Cipot | 8 | |
11. | Dario Sivonjić | 7 |
Kristijan Frlic | 7 | |
Filip Zupanič | 7 | |
14. | Emir Saitoski | 6 |
Armin Kahvedžić | 6 | |
16. | Luka Baruca | 5 |
Mateo Koprivc | 5 | |
Nejc Medved | 5 | |
Žan Bracovič | 5 | |
Tai Matea Panić | 5 |