Sodniki: | Mušić Haris (glavni sodnik), Gornik Nejc (1. pomoč), Alijagić Isak (2. pomoč) |
Delegat: | Grabar Boris |
Št. gledalcev: |
Aluminij | |||
---|---|---|---|
P |
Koper | 4 : 2 | Aluminij |
P |
Aluminij | 1 : 2 | Olimpija Ljubljana |
P |
Rudar Velenje | 4 : 0 | Aluminij |
P |
Aluminij | 1 : 2 | Kalcer Radomlje |
P |
Triglav Kranj | 3 : 0 | Aluminij |
Ilirija Extra-Lux | |||
---|---|---|---|
N |
Ilirija Extra-Lux | 1 : 1 | Olimpija Ljubljana |
Z |
Kalcer Radomlje | 0 : 1 | Ilirija Extra-Lux |
N |
Ilirija Extra-Lux | 0 : 0 | VOC Celje |
N |
Mura | 1 : 1 | Ilirija Extra-Lux |
Z |
Krško | 1 : 4 | Ilirija Extra-Lux |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Aluminij | 13 | 6 | 0 | 7 | 24 | ||
ND Ilirija | 13 | 7 | 0 | 6 | 24 | ||
Športni park Kidričevo | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Aluminij | 7 | 4 | 0 | 3 | 12 | ||
ND Ilirija | 7 | 3 | 0 | 4 | 10 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Aluminij | 6 | 2 | 0 | 4 | 12 | ||
ND Ilirija | 6 | 4 | 0 | 2 | 14 |
23/24 | 7.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 17.09.2023, ob 12.00 | Aluminij | - | ND Ilirija | 0:1 | (0:0) |
22/23 | 24.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 30.04.2023, ob 15.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Aluminij | 2:0 | (0:0) |
22/23 | 11.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 15.10.2022, ob 12.30 | Nova KBM Aluminij | - | ND Ilirija | 1:2 | (1:1) |
21/22 | 20.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 10.04.2022, ob 14.00 | Nova KBM Aluminij | - | ND Ilirija | 2:1 | (1:1) |
21/22 | 7.krog | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT, 18.09.2021, ob 11.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Aluminij | 5:1 | (4:0) |
20/21 | 7.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT, 24.03.2021, ob 13.00 | Aluminij | - | ND Ilirija | 2:1 | (1:0) |
19/20 | 5.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 12.09.2019, ob 14.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Aluminij | 2:1 | (1:0) |
18/19 | 14.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 10.11.2018, ob 12.00 | Aluminij | - | ND Ilirija | 2:0 | (0:0) |
18/19 | 1.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 11.08.2018, ob 15.30 | Ilirija Extra-Lux | - | Aluminij | 4:3 | (2:1) |
14/15 | 30.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 30.05.2015, ob 15.30 | - | ND Ilirija | 4:3 | (2:3) | |
14/15 | 15.krog | Ljubljana Šiška, ŠP Ilirija - naravna trava, 02.11.2014, ob 12.00 | - | Aluminij | 0:5 | (0:3) | |
13/14 | 21.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 30.03.2014, ob 11.00 | - | ND Ilirija | 1:2 | (1:0) | |
13/14 | 6.krog | Ljubljana, Športni park Ilirija, 07.09.2013, ob 15.00 | - | Aluminij | 1:2 | (1:2) |
18. krog | ||
---|---|---|
Aluminij | : | Ilirija Extra-Lux |
Olimpija Ljubljana | : | Gorica |
Kalcer Radomlje | : | Domžale |
VOC Celje | : | Maribor |
Mura | : | Triglav Kranj |
Krško | : | Rudar Velenje |
Bravo Publikum | : | Koper |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 17 | 39 | |
2 | Maribor | 16 | 39 | |
3 | Olimpija Ljubljana | 17 | 39 | |
4 | Ilirija Extra-Lux | 17 | 33 | |
5 | Triglav Kranj | 17 | 31 | |
6 | Bravo Publikum | 17 | 26 | |
7 | Gorica | 17 | 22 | |
8 | VOC Celje | 17 | 21 | |
9 | Kalcer Radomlje | 17 | 19 | |
10 | Mura | 17 | 16 | |
11 | Koper | 17 | 14 | |
12 | Aluminij | 17 | 12 | |
13 | Rudar Velenje | 17 | 11 | |
14 | Krško | 16 | 7 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Nikola Jovićević | 17 |
2. | Gašper Černe | 15 |
3. | Haris Sadiković | 14 |
4. | Adriano Bloudek | 13 |
5. | Tihomir Maksimović | 10 |
Nick Perc | 10 | |
7. | Tom Kljun | 8 |
Jan Križ | 8 | |
Zak Kavrečič | 8 | |
Tio Cipot | 8 | |
11. | Dario Sivonjić | 7 |
Kristijan Frlic | 7 | |
Filip Zupanič | 7 | |
14. | Emir Saitoski | 6 |
Armin Kahvedžić | 6 | |
16. | Luka Baruca | 5 |
Mateo Koprivc | 5 | |
Nejc Medved | 5 | |
Žan Bracovič | 5 | |
Tai Matea Panić | 5 |