Sodniki: | Jerman Danijel (glavni sodnik), Radujko Đorđe (1. pomoč), Knafelc Žiga (2. pomoč) |
Delegat: | Trope Bogdan |
Št. gledalcev: |
Bravo Publikum | |||
---|---|---|---|
Z |
Rudar Velenje | 0 : 1 | Bravo Publikum |
Z |
Bravo Publikum | 2 : 1 | Triglav Kranj |
P |
Maribor | 3 : 2 | Bravo Publikum |
N |
Bravo Publikum | 1 : 1 | Gorica |
Z |
Ilirija Extra-Lux | 1 : 2 | Bravo Publikum |
Domžale | |||
---|---|---|---|
N |
Domžale | 0 : 0 | VOC Celje |
N |
Mura | 2 : 2 | Domžale |
Z |
Domžale | 3 : 0 | Krško |
Z |
Domžale | 2 : 1 | Rudar Velenje |
Z |
Triglav Kranj | 2 : 6 | Domžale |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Bravo | 26 | 8 | 3 | 15 | 31 | ||
Domžale | 26 | 15 | 3 | 8 | 46 | ||
Športni park Šiška Ljubljana | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Bravo | 13 | 3 | 3 | 7 | 13 | ||
Domžale | 13 | 7 | 3 | 3 | 19 | ||
Športni park Domžale | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Bravo | 13 | 5 | 0 | 8 | 18 | ||
Domžale | 13 | 8 | 0 | 5 | 27 |
23/24 | 17.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 02.12.2023, ob 11.00 | Bravo Mastercard | - | Domžale | 0:0 | (0:0) |
23/24 | 2.krog | Domžale, Športni park Domžale - pomožno igr., 20.09.2023, ob 16.00 | Domžale | - | Bravo | 3:0 | (1:0) |
22/23 | 24.krog | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT, 29.04.2023, ob 13.30 | Domžale | - | Bravo | 2:3 | (2:0) |
22/23 | 11.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 16.10.2022, ob 13.30 | Bravo Mastercard | - | Domžale | 2:1 | (1:0) |
21/22 | 23.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - trikotnik - pom.igrišče 2 - NT, 05.05.2022, ob 16.00 | Bravo Mastercard | - | Domžale | 3:5 | (1:1) |
21/22 | 10.krog | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT, 24.10.2021, ob 14.00 | Domžale | - | Bravo | 3:0 | (1:0) |
20/21 | 1.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - pomožno igrišče, 15.08.2020, ob 15.00 | Bravo | - | Domžale | 0:2 | (0:1) |
19/20 | 1.krog | Domžale, Športni park Domžale - pomožno igr., 18.09.2019, ob 17.00 | Domžale | - | Bravo | 3:0 | (1:0) |
18/19 | 21.krog | Domžale, Športni park Domžale - pomožno igr., 20.04.2019, ob 13.00 | Domžale | - | Bravo | 2:0 | (1:0) |
18/19 | 8.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 30.09.2018, ob 11.00 | Bravo Publikum | - | Domžale | 0:0 | (0:0) |
17/18 | 20.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - pomožno igrišče, 08.04.2018, ob 11.00 | Bravo Publikum | - | Domžale | 0:2 | (0:1) |
17/18 | 7.krog | Domžale, Športni park Domžale - pomožno igr., 24.09.2017, ob 13.00 | Domžale | - | Bravo | 0:2 | (0:1) |
16/17 | 24.krog | Ljubljana, ŠPL naravna trava, 14.05.2017, ob 12.00 | Bravo Publikum | - | Domžale | 1:3 | (1:1) |
16/17 | 11.krog | Domžale, ŠP - umetna trava, 26.11.2016, ob 13.00 | Domžale | - | Bravo | 0:3 | (0:0) |
15/16 | 17.krog | Ljubljana, ŠPL-pomožno igrišče, 05.12.2015, ob 13.00 | - | Domžale | 0:0 | (0:0) | |
15/16 | 2.krog | Domžale, ŠP Domžale, 09.09.2015, ob 17.00 | - | Bravo | 4:2 | (0:2) | |
14/15 | 30.krog | Domžale, ŠP Domžale - pomožno igrišče, 30.05.2015, ob 17.30 | - | Bravo | 0:3 | (0:1) | |
14/15 | 15.krog | Ljubljana, ŠPL - umetna trava, 02.11.2014, ob 13.00 | - | Domžale | 1:2 | (0:2) | |
13/14 | 17.krog | Ljubljana, ŠPL umetna trava, 23.11.2013, ob 13.00 | - | Domžale | 0:1 | (0:1) | |
13/14 | 2.krog | Domžale, Športni park, 13.08.2013, ob 18.00 | - | Bravo | 3:0 | (2:0) | |
12/13 | 25.krog | Domžale, ŠP Domžale - umetna trava, 05.06.2013, ob 18.00 | - | Bravo | 0:1 | (0:1) | |
12/13 | 10.krog | Ljubljana, ŠPL - umetna trava, 20.10.2012, ob 16.00 | - | Domžale | 0:1 | (0:1) | |
11/12 | 23.krog | Domžale, ŠP Domžale - umetna trava, 07.04.2012, ob 15.00 | - | Bravo | 3:2 | (1:1) | |
11/12 | 8.krog | Ljubljana, Ježica-umetna trava, 01.10.2011, ob 16.00 | - | Domžale | 2:1 | (0:1) | |
10/11 | 28.krog | Domžale, Umetna trava, 04.06.2011, ob 19.00 | - | Bravo | 4:2 | (3:1) | |
10/11 | 13.krog | Ljubljana, Ježica, 13.11.2010, ob 14.00 | - | Domžale | 4:1 | (2:1) |
14. krog | ||
---|---|---|
Bravo Publikum | : | Domžale |
Aluminij | 7 : 1 | Kalcer Radomlje |
Rudar Velenje | 3 : 2 | Triglav Kranj |
Krško | 1 : 3 | Gorica |
VOC Celje | 0 : 1 | Olimpija Ljubljana |
Mura | 1 : 2 | Ilirija Extra-Lux |
Koper | 2 : 2 | Maribor |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Olimpija Ljubljana | 17 | 37 | |
2 | Domžale | 15 | 31 | |
3 | Mura | 17 | 29 | |
4 | Maribor | 16 | 28 | |
5 | Bravo Publikum | 16 | 26 | |
6 | Koper | 16 | 25 | |
7 | Triglav Kranj | 17 | 24 | |
8 | Gorica | 17 | 24 | |
9 | Aluminij | 17 | 22 | |
10 | VOC Celje | 17 | 20 | |
11 | Ilirija Extra-Lux | 17 | 17 | |
12 | Rudar Velenje | 17 | 15 | |
13 | Kalcer Radomlje | 17 | 14 | |
14 | Krško | 16 | 12 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Kai Cipot | 19 |
2. | Žan Vipotnik | 15 |
3. | Albin Ahmetaj | 12 |
4. | Tian Pantelić | 10 |
5. | Edison Destani | 9 |
6. | Luka Mesarič | 8 |
David Flakus Bosilj | 8 | |
8. | Luka Hren | 7 |
Gal Žinič | 7 | |
Aljaž Antolin | 7 | |
Luka Vuković | 7 | |
Anže Pucihar | 7 | |
Vanja Panić | 7 | |
14. | Sandro Jovanović | 6 |
Mark Golob | 6 | |
Simon Rogina | 6 | |
Svit Sešlar | 6 | |
18. | Gašper Koritnik | 5 |
Rok Maher | 5 | |
Damir Smajlović | 5 |