Sodniki: | Hostnik Benjamin (glavni sodnik), Zajec Jernej (1. pomoč), Trobec Matjaž (2. pomoč) |
Delegat: | Bezjak Dušan |
Št. gledalcev: |
ND Primorje | |||
---|---|---|---|
P |
Roltek Dob | 3 : 1 | ND Primorje |
N |
ND Primorje | 1 : 1 | Šenčur |
P |
Vitanest Bilje | 7 : 1 | ND Primorje |
P |
ND Primorje | 1 : 2 | Tabor Sežana |
P |
Dren Vrhnika | 3 : 0 | ND Primorje |
Arne Tabor 69 | |||
---|---|---|---|
P |
Arne Tabor 69 | 1 : 2 | NK Interblock |
N |
NK Krka | 0 : 0 | Arne Tabor 69 |
P |
NK Brinje Grosuplje | 2 : 0 | Arne Tabor 69 |
P |
Arne Tabor 69 | 1 : 3 | Roltek Dob |
Z |
Šenčur | 0 : 1 | Arne Tabor 69 |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Primorje | 9 | 0 | 4 | 5 | 11 | ||
ŠD Tabor 69 Vižmarje - Brod | 9 | 5 | 4 | 0 | 21 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Primorje | 4 | 0 | 2 | 2 | 4 | ||
ŠD Tabor 69 Vižmarje - Brod | 4 | 2 | 2 | 0 | 6 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Primorje | 5 | 0 | 2 | 3 | 7 | ||
ŠD Tabor 69 Vižmarje - Brod | 5 | 3 | 2 | 0 | 15 |
23/24 | 12.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 21.10.2023, ob 17.00 | Arne Tabor 69 | - | Primorje | 1:1 | (1:1) |
23/24 | 3.krog | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 26.08.2023, ob 12.00 | Primorje | - | ŠD Tabor 69 Vižmarje - Brod | 0:1 | (0:0) |
21/22 | 14.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 27.03.2022, ob 14.00 | Primorje | - | ŠD Tabor 69 Vižmarje - Brod | 2:2 | (1:1) |
21/22 | 3.krog | Ljubljana, Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod, 29.09.2021, ob 15.00 | Arne Tabor 69 | - | Primorje | 5:1 | (1:0) |
20/21 | 5.krog | Ljubljana, Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod, 25.04.2021, ob 15.00 | Arne Tabor 69 | - | Primorje | 1:1 | (1:0) |
19/20 | 8.krog | Ljubljana, Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod, 29.09.2019, ob 14.00 | Arne Tabor 69 | - | Primorje | 2:1 | (0:0) |
18/19 | 26.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 19.05.2019, ob 15.00 | ND Primorje | - | ŠD Tabor 69 Vižmarje - Brod | 2:2 | (1:0) |
18/19 | 12.krog | Ljubljana, Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod, 02.12.2018, ob 11.00 | Arne Tabor 69 | - | Primorje | 6:3 | (4:0) |
18/19 | 3.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 02.09.2018, ob 11.00 | ND Primorje | - | ŠD Tabor 69 Vižmarje - Brod | 0:1 | (0:1) |
17. krog | ||
---|---|---|
Vitanest Bilje | : | NK Brinje Grosuplje |
Tabor Sežana | : | Šenčur |
Dren Vrhnika | : | Roltek Dob |
ND Primorje | : | Arne Tabor 69 |
NK Interblock | : | NK Krka |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | NK Brinje Grosuplje | 16 | 41 | |
2 | Roltek Dob | 16 | 31 | |
3 | Vitanest Bilje | 16 | 29 | |
4 | NK Krka | 16 | 28 | |
5 | Dren Vrhnika | 16 | 22 | |
6 | Šenčur | 16 | 21 | |
7 | Tabor Sežana | 16 | 20 | |
8 | NK Interblock | 16 | 15 | |
9 | ND Primorje | 16 | 11 | |
10 | Arne Tabor 69 | 16 | 9 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Nejc Močnik | 9 |
2. | Milan Lapčević | 8 |
Miha Kopatin | 8 | |
4. | Nejc Lun | 7 |
Nik Zrnec | 7 | |
Mark Stanković | 7 | |
7. | Gal Berdajs | 6 |
Aljaž Pirc | 6 | |
Maj Udovč | 6 | |
10. | Almin Tatarević | 5 |
Jakob Cukjati | 5 | |
Lan Jerak | 5 | |
Žiga Ocepek | 5 | |
Tian Tiganj | 5 | |
15. | Matevž Kavčič | 4 |
Žiga Corn | 4 | |
Tilen Ipavec | 4 | |
Mark Štefanič | 4 | |
David Šimnovec | 4 | |
Ajdin Halkić | 4 |