Sodniki: | Brglez Miha (glavni sodnik), Knez Aljaž (1. pomoč), Grošič Kenan (2. pomoč) |
Delegat: | Antolič Vlado |
Št. gledalcev: |
MB Tabor | |||
---|---|---|---|
P |
NK Jarenina | 1 : 0 | MB Tabor |
Z |
MB Tabor | 4 : 1 | Rogaška - Rogatec |
P |
Drava Dakinda Ptuj | 2 : 1 | MB Tabor |
N |
MB Tabor | 2 : 2 | NŠ Dravograd |
P |
MB Tabor | 0 : 1 | Beltinci Klima Tratnjek |
NK Nafta 1903 | |||
---|---|---|---|
P |
NK Nafta 1903 | 1 : 2 | Beltinci Klima Tratnjek |
P |
NK Šampion | 2 : 1 | NK Nafta 1903 |
N |
NK Nafta 1903 | 0 : 0 | NK Vipoll Veržej |
P |
Kety Emmi Bistrica | 2 : 1 | NK Nafta 1903 |
P |
NŠ Dravograd | 2 : 1 | NK Nafta 1903 |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NK MB Tabor | 9 | 3 | 0 | 6 | 13 | ||
ND Lendava 1903 | 9 | 6 | 0 | 3 | 19 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK MB Tabor | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | ||
ND Lendava 1903 | 5 | 3 | 0 | 2 | 8 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK MB Tabor | 4 | 1 | 0 | 3 | 7 | ||
ND Lendava 1903 | 4 | 3 | 0 | 1 | 11 |
23/24 | 13.krog | Maribor, Športni park Tabor Maribor, 29.10.2023, ob 13.00 | Novogradnje MB Tabor | - | ND Lendava 1903 | 1:3 | (0:1) |
23/24 | 4.krog | Velika Polana, PC Poljana, Velika Polana, 02.09.2023, ob 13.00 | Nafta 1903 | - | NK MB Tabor | 4:2 | (1:1) |
21/22 | 16.krog | Lendava, ŠC Lendava - igrišče z UT, 09.04.2022, ob 11.00 | Nafta 1903 | - | NK MB Tabor | 2:0 | (1:0) |
21/22 | 5.krog | Maribor, Športni park Tabor Maribor, 18.09.2021, ob 14.00 | MB Tabor | - | ND Lendava 1903 | 1:3 | (0:1) |
20/21 | 11.krog | Maribor, Športni park Tabor Maribor, 22.05.2021, ob 15.30 | MB Tabor | - | ND Lendava 1903 | 1:2 | (0:0) |
19/20 | 8.krog | Hotiza, Športni park Hotiza, 28.09.2019, ob 11.00 | NK Nafta 1903 | - | NK MB Tabor | 0:2 | (0:1) |
18/19 | 23.krog | Maribor, Športni park Tabor Maribor, 27.04.2019, ob 15.00 | NK MB Tabor | - | ND Lendava 1903 | 2:0 | (1:0) |
18/19 | 11.krog | Lendava, Športni park Lendava, 20.10.2018, ob 11.00 | Nafta 1903 | - | NK MB Tabor | 5:3 | (3:3) |
18/19 | 2.krog | Maribor, Športni park Tabor Maribor, 25.08.2018, ob 15.00 | NK MB Tabor | - | ND Lendava 1903 | 1:0 | (0:0) |
17. krog | ||
---|---|---|
Rogaška - Rogatec | : | NŠ Dravograd |
Drava Dakinda Ptuj | : | NK Jarenina |
MB Tabor | : | NK Nafta 1903 |
Beltinci Klima Tratnjek | : | Kety Emmi Bistrica |
NK Šampion | : | NK Vipoll Veržej |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Drava Dakinda Ptuj | 16 | 40 | |
2 | NK Šampion | 16 | 34 | |
3 | NK Vipoll Veržej | 16 | 32 | |
4 | NK Jarenina | 16 | 22 | |
5 | MB Tabor | 16 | 21 | |
6 | Beltinci Klima Tratnjek | 16 | 21 | |
7 | NŠ Dravograd | 16 | 20 | |
8 | NK Nafta 1903 | 16 | 17 | |
9 | Kety Emmi Bistrica | 16 | 14 | |
10 | Rogaška - Rogatec | 16 | 6 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Matic Donko | 15 |
2. | Sven Goronja | 10 |
3. | Klemen Kozjak | 9 |
4. | Brin Horvat | 8 |
5. | Tine Pori | 7 |
Nejc Čavnik | 7 | |
Alex Gajanić | 7 | |
Josip Žganec | 7 | |
9. | Rene Šabeder | 6 |
Rok Greif | 6 | |
11. | Nejc Letnik | 5 |
Aldin Demiri | 5 | |
Medej Podlesnik | 5 | |
Filip Janežič | 5 | |
15. | Luka Benotič | 4 |
Matic Turičnik | 4 | |
Jure Korošec | 4 | |
Alen Romih | 4 | |
Urban Toplak | 4 | |
Blaž Kocijan | 4 |