Sodniki: | |
Delegat: | |
Št. gledalcev: |
TKK Tolmin | |||
---|---|---|---|
Z |
TKK Tolmin | 1 : 0 | Tinex Šenčur |
P |
TKK Tolmin | 0 : 1 | Primorje |
Z |
Adria | 1 : 2 | TKK Tolmin |
Z |
TKK Tolmin | 3 : 0 | Žiri |
P |
Bled Hirter | 1 : 0 | TKK Tolmin |
Svoboda Ljubljana | |||
---|---|---|---|
Z |
Sava Kranj | 0 : 2 | Svoboda Ljubljana |
Z |
Svoboda Ljubljana | 4 : 1 | Brinje Grosuplje |
Z |
Ilirija 1911 | 0 : 5 | Svoboda Ljubljana |
P |
Svoboda Ljubljana | 2 : 3 | Tinex Šenčur |
N |
Primorje | 4 : 4 | Svoboda Ljubljana |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NK Tolmin | 6 | 4 | 2 | 0 | 14 | ||
NK Svoboda Ljubljana | 6 | 0 | 2 | 4 | 6 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Tolmin | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | ||
NK Svoboda Ljubljana | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Tolmin | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | ||
NK Svoboda Ljubljana | 4 | 0 | 1 | 3 | 5 |
22/23 | 19.krog | Ljubljana, Športni park Svoboda, Ljubljana, 08.04.2023, ob 16.00 | Svoboda Ljubljana | - | NK Tolmin | 1:2 | (0:1) |
22/23 | 6.krog | Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin, 17.09.2022, ob 16.00 | TKK Tolmin | - | NK Svoboda Ljubljana | 1:1 | (1:0) |
21/22 | 26.krog | Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin, 28.05.2022, ob 17.00 | TKK Tolmin | - | NK Svoboda Ljubljana | 3:0 | (3:0) |
21/22 | 13.krog | Ljubljana, Športni park Svoboda, Ljubljana, 06.11.2021, ob 14.00 | Svoboda Ljubljana | - | NK Tolmin | 0:1 | (0:1) |
20/21 | 13.krog | Ljubljana, Športni park Svoboda, Ljubljana, 08.05.2021, ob 17.00 | Svoboda Ljubljana | - | NK Tolmin | 2:5 | (1:2) |
19/20 | 3.krog | Ljubljana, Športni park Svoboda, Ljubljana, 30.08.2019, ob 17.30 | Svoboda Ljubljana | - | NK Tolmin | 2:2 | (1:1) |
16. krog | ||
---|---|---|
Brinje Grosuplje | : | Žiri |
Bled Hirter | : | Adria |
Arne Tabor 69 | : | Primorje |
Kočevje | : | Tinex Šenčur |
Fama Vipava | : | Ilirija 1911 |
TKK Tolmin | : | Svoboda Ljubljana |
Elta Izola | : | Sava Kranj |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Primorje | 14 | 33 | |
2 | Svoboda Ljubljana | 14 | 31 | |
3 | Brinje Grosuplje | 14 | 26 | |
4 | Bled Hirter | 14 | 24 | |
5 | Tinex Šenčur | 14 | 23 | |
6 | TKK Tolmin | 14 | 21 | |
7 | Sava Kranj | 14 | 20 | |
8 | Fama Vipava | 14 | 18 | |
9 | Žiri | 14 | 14 | |
10 | Elta Izola | 14 | 14 | |
11 | Ilirija 1911 | 14 | 14 | |
12 | Adria | 14 | 10 | |
13 | Kočevje | 14 | 9 | |
14 | Arne Tabor 69 | 14 | 9 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Aleksandar Đokić | 20 |
2. | Grega Debenjak | 14 |
3. | Nace Eržen | 10 |
Amel Džuzdanović | 10 | |
5. | Jasmin Dindič | 8 |
Samo Kokalj | 8 | |
Ogochukwu Prince Akpomudia | 8 | |
8. | Tilen Nagode | 7 |
Ladislav Stanko | 7 | |
Gregor Dorniž | 7 | |
Jakob Kodermac | 7 | |
Matic Kopač | 7 | |
13. | Miha Babić | 6 |
Tim Idrizi | 6 | |
15. | Jaka Corn | 5 |
Matej Zemljak | 5 | |
Moreno Remškar | 5 | |
Anže Cankar | 5 | |
19. | Uroš Parežanin | 4 |
Filip Škerl | 4 |