Sodniki: | Kondić Božo (glavni sodnik), Zidar Blaž (1. pomoč), Birtič Matej (2. pomoč) |
Delegat: | Hafner Marko |
Št. gledalcev: |
Tinex Šenčur | |||
---|---|---|---|
P |
TKK Tolmin | 1 : 0 | Tinex Šenčur |
P |
Elta Izola | 2 : 0 | Tinex Šenčur |
Z |
Tinex Šenčur | 1 : 0 | Sava Kranj |
Z |
Svoboda Ljubljana | 2 : 3 | Tinex Šenčur |
N |
Tinex Šenčur | 1 : 1 | Ilirija 1911 |
Fama Vipava | |||
---|---|---|---|
P |
Fama Vipava | 0 : 1 | Primorje |
Z |
Fama Vipava | 1 : 0 | Adria |
P |
Žiri | 2 : 0 | Fama Vipava |
Z |
Fama Vipava | 1 : 0 | Bled Hirter |
N |
Arne Tabor 69 | 0 : 0 | Fama Vipava |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ŠD Šenčur | 9 | 5 | 2 | 2 | 19 | ||
NK Vipava | 9 | 2 | 2 | 5 | 14 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ŠD Šenčur | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | ||
NK Vipava | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ŠD Šenčur | 5 | 3 | 1 | 1 | 11 | ||
NK Vipava | 5 | 1 | 1 | 3 | 11 |
23/24 | 17.krog | Vipava, Stadion Ob Beli Vipava, 24.03.2024, ob 15.00 | Fama Vipava | - | ŠD Šenčur | 5:0 | (3:0) |
23/24 | 4.krog | Šenčur, Športni park Šenčur, 09.09.2023, ob 19.00 | Eltron Šenčur | - | NK Vipava | 4:1 | (3:1) |
22/23 | 24.krog | Šenčur, Športni park Šenčur, 13.05.2023, ob 17.30 | Tinex Šenčur | - | NK Vipava | 3:0 | (1:0) |
22/23 | 11.krog | Vipava, Stadion Ob Beli Vipava, 23.10.2022, ob 15.00 | Fama Vipava | - | ŠD Šenčur | 0:2 | (0:1) |
21/22 | 14.krog | Vipava, Stadion Ob Beli Vipava, 14.11.2021, ob 14.00 | Fama Vipava | - | ŠD Šenčur | 1:2 | (1:0) |
21/22 | 1.krog | Šenčur, Športni park Šenčur, 14.08.2021, ob 17.00 | Tinex Šenčur | - | NK Vipava | 0:1 | (0:0) |
20/21 | 14.krog | Šenčur, Športni park Šenčur, 15.05.2021, ob 17.00 | Tinex Šenčur | - | NK Vipava | 1:1 | (1:0) |
20/21 | 11.krog | Vipava, Stadion Ob Beli Vipava, 25.04.2021, ob 17.00 | Fama Vipava | - | ŠD Šenčur | 3:3 | (1:0) |
19/20 | 2.krog | Vipava, Stadion Ob Beli Vipava, 25.08.2019, ob 17.30 | Fama Vipava | - | ŠD Šenčur | 2:4 | (2:1) |
15. krog | ||
---|---|---|
Sava Kranj | : | Brinje Grosuplje |
Svoboda Ljubljana | : | Elta Izola |
Ilirija 1911 | : | TKK Tolmin |
Tinex Šenčur | : | Fama Vipava |
Primorje | : | Kočevje |
Adria | : | Arne Tabor 69 |
Žiri | : | Bled Hirter |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Primorje | 14 | 33 | |
2 | Svoboda Ljubljana | 14 | 31 | |
3 | Brinje Grosuplje | 14 | 26 | |
4 | Bled Hirter | 14 | 24 | |
5 | Tinex Šenčur | 14 | 23 | |
6 | TKK Tolmin | 14 | 21 | |
7 | Sava Kranj | 14 | 20 | |
8 | Fama Vipava | 14 | 18 | |
9 | Žiri | 14 | 14 | |
10 | Elta Izola | 14 | 14 | |
11 | Ilirija 1911 | 14 | 14 | |
12 | Adria | 14 | 10 | |
13 | Kočevje | 14 | 9 | |
14 | Arne Tabor 69 | 14 | 9 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Aleksandar Đokić | 20 |
2. | Grega Debenjak | 14 |
3. | Nace Eržen | 10 |
Amel Džuzdanović | 10 | |
5. | Jasmin Dindič | 8 |
Samo Kokalj | 8 | |
Ogochukwu Prince Akpomudia | 8 | |
8. | Tilen Nagode | 7 |
Ladislav Stanko | 7 | |
Gregor Dorniž | 7 | |
Jakob Kodermac | 7 | |
Matic Kopač | 7 | |
13. | Miha Babić | 6 |
Tim Idrizi | 6 | |
15. | Jaka Corn | 5 |
Matej Zemljak | 5 | |
Moreno Remškar | 5 | |
Anže Cankar | 5 | |
19. | Uroš Parežanin | 4 |
Filip Škerl | 4 |