1. krog
|
Nafta 1903 |
1 : 2 |
Nova KBM Aluminij |
Sobota, 6.avgust 2022 | Lendava, Športni park Lendava
|
Več informacij |
Nafta 1903 |
1 : 2 |
Nova KBM Aluminij |
Sobota, 6.avgust 2022 | Lendava, Športni park Lendava
|
Olimpija Ljubljana |
10 : 0 |
Kalcer Radomlje |
Sobota, 6.avgust 2022 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
|
Več informacij |
Olimpija Ljubljana |
10 : 0 |
Kalcer Radomlje |
Sobota, 6.avgust 2022 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
|
Ilirija Extra-Lux |
2 : 4 |
Domžale |
Sobota, 6.avgust 2022 | Ljubljana, Stadion Ilirija
|
Več informacij |
Ilirija Extra-Lux |
2 : 4 |
Domžale |
Sobota, 6.avgust 2022 | Ljubljana, Stadion Ilirija
|
A2S Celje |
1 : 1 |
Brinje Grosuplje |
Sobota, 6.avgust 2022 | Celje, Stadion Olimp Celje
|
Več informacij |
A2S Celje |
1 : 1 |
Brinje Grosuplje |
Sobota, 6.avgust 2022 | Celje, Stadion Olimp Celje
|
Koper |
0 : 2 |
Maribor |
Sobota, 6.avgust 2022 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
|
Več informacij |
Koper |
0 : 2 |
Maribor |
Sobota, 6.avgust 2022 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
|
Mura |
1 : 1 |
Krka |
Nedelja, 7.avgust 2022 | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT
|
Več informacij |
Mura |
1 : 1 |
Krka |
Nedelja, 7.avgust 2022 | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT
|
Bravo Nova KBM |
4 : 2 |
Gorica |
Nedelja, 7.avgust 2022 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - trikotnik - pom.igrišče 2 - NT
|
Več informacij |
Bravo Nova KBM |
4 : 2 |
Gorica |
Nedelja, 7.avgust 2022 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - trikotnik - pom.igrišče 2 - NT
|
2. krog
|
Brinje Grosuplje |
2 : 1 |
Mura |
Četrtek, 11.avgust 2022 | Ivančna Gorica, Stadion Ivančna Gorica
|
Več informacij |
Brinje Grosuplje |
2 : 1 |
Mura |
Četrtek, 11.avgust 2022 | Ivančna Gorica, Stadion Ivančna Gorica
|
Domžale |
1 : 1 |
Maribor |
Sobota, 13.avgust 2022 | Domžale, Športni park Domžale - pomožno igr.
|
Več informacij |
Domžale |
1 : 1 |
Maribor |
Sobota, 13.avgust 2022 | Domžale, Športni park Domžale - pomožno igr.
|
Nova KBM Aluminij |
2 : 5 |
Olimpija Ljubljana |
Sobota, 13.avgust 2022 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
|
Več informacij |
Nova KBM Aluminij |
2 : 5 |
Olimpija Ljubljana |
Sobota, 13.avgust 2022 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
|
Ilirija Extra-Lux |
1 : 1 |
A2S Celje |
Sobota, 13.avgust 2022 | Ljubljana, Stadion Ilirija
|
Več informacij |
Ilirija Extra-Lux |
1 : 1 |
A2S Celje |
Sobota, 13.avgust 2022 | Ljubljana, Stadion Ilirija
|
Gorica |
0 : 6 |
Koper |
Sobota, 13.avgust 2022 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
|
Več informacij |
Gorica |
0 : 6 |
Koper |
Sobota, 13.avgust 2022 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
|
Krka |
1 : 0 |
Nafta 1903 |
Sobota, 13.avgust 2022 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
|
Več informacij |
Krka |
1 : 0 |
Nafta 1903 |
Sobota, 13.avgust 2022 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
|
Kalcer Radomlje |
0 : 6 |
Bravo Nova KBM |
Torek, 27.september 2022 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
Več informacij |
Kalcer Radomlje |
0 : 6 |
Bravo Nova KBM |
Torek, 27.september 2022 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
3. krog
|
Mura |
2 : 3 |
Ilirija Extra-Lux |
Sreda, 17.avgust 2022 | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT
|
Več informacij |
Mura |
2 : 3 |
Ilirija Extra-Lux |
Sreda, 17.avgust 2022 | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT
|
Nafta 1903 |
2 : 1 |
Brinje Grosuplje |
Sreda, 17.avgust 2022 | Velika Polana, PC Poljana, Velika Polana
|
Več informacij |
Nafta 1903 |
2 : 1 |
Brinje Grosuplje |
Sreda, 17.avgust 2022 | Velika Polana, PC Poljana, Velika Polana
|
Olimpija Ljubljana |
6 : 0 |
Krka |
Sreda, 17.avgust 2022 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
|
Več informacij |
Olimpija Ljubljana |
6 : 0 |
Krka |
Sreda, 17.avgust 2022 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
|
Bravo Nova KBM |
6 : 1 |
Nova KBM Aluminij |
Sreda, 17.avgust 2022 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - trikotnik - pom.igrišče 2 - NT
|
Več informacij |
Bravo Nova KBM |
6 : 1 |
Nova KBM Aluminij |
Sreda, 17.avgust 2022 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - trikotnik - pom.igrišče 2 - NT
|
A2S Celje |
2 : 2 |
Domžale |
Sreda, 17.avgust 2022 | Celje, Stadion Olimp Celje
|
Več informacij |
A2S Celje |
2 : 2 |
Domžale |
Sreda, 17.avgust 2022 | Celje, Stadion Olimp Celje
|
Maribor |
2 : 0 |
Gorica |
Sreda, 17.avgust 2022 | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza
|
Več informacij |
Maribor |
2 : 0 |
Gorica |
Sreda, 17.avgust 2022 | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza
|
Koper |
5 : 1 |
Kalcer Radomlje |
Četrtek, 25.avgust 2022 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
|
Več informacij |
Koper |
5 : 1 |
Kalcer Radomlje |
Četrtek, 25.avgust 2022 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
|
4. krog
|
Nova KBM Aluminij |
1 : 1 |
Koper |
Sobota, 20.avgust 2022 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
|
Več informacij |
Nova KBM Aluminij |
1 : 1 |
Koper |
Sobota, 20.avgust 2022 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
|
Krka |
2 : 3 |
Bravo Nova KBM |
Sobota, 20.avgust 2022 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
|
Več informacij |
Krka |
2 : 3 |
Bravo Nova KBM |
Sobota, 20.avgust 2022 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
|
Brinje Grosuplje |
0 : 2 |
Olimpija Ljubljana |
Sobota, 20.avgust 2022 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
|
Več informacij |
Brinje Grosuplje |
0 : 2 |
Olimpija Ljubljana |
Sobota, 20.avgust 2022 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
|
Domžale |
7 : 0 |
Gorica |
Nedelja, 21.avgust 2022 | Domžale, Športni park Domžale - pomožno igr.
|
Več informacij |
Domžale |
7 : 0 |
Gorica |
Nedelja, 21.avgust 2022 | Domžale, Športni park Domžale - pomožno igr.
|
A2S Celje |
1 : 0 |
Mura |
Nedelja, 21.avgust 2022 | Celje, Stadion Olimp Celje
|
Več informacij |
A2S Celje |
1 : 0 |
Mura |
Nedelja, 21.avgust 2022 | Celje, Stadion Olimp Celje
|
Kalcer Radomlje |
0 : 5 |
Maribor |
Nedelja, 21.avgust 2022 | Radomlje, Športni park Radomlje - pomožno igr.
|
Več informacij |
Kalcer Radomlje |
0 : 5 |
Maribor |
Nedelja, 21.avgust 2022 | Radomlje, Športni park Radomlje - pomožno igr.
|
Ilirija Extra-Lux |
7 : 1 |
Nafta 1903 |
Nedelja, 21.avgust 2022 | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT
|
Več informacij |
Ilirija Extra-Lux |
7 : 1 |
Nafta 1903 |
Nedelja, 21.avgust 2022 | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT
|
5. krog
|
Nafta 1903 |
0 : 1 |
A2S Celje |
Sobota, 27.avgust 2022 | Velika Polana, PC Poljana, Velika Polana
|
Več informacij |
Nafta 1903 |
0 : 1 |
A2S Celje |
Sobota, 27.avgust 2022 | Velika Polana, PC Poljana, Velika Polana
|
Olimpija Ljubljana |
2 : 2 |
Ilirija Extra-Lux |
Sobota, 27.avgust 2022 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
|
Več informacij |
Olimpija Ljubljana |
2 : 2 |
Ilirija Extra-Lux |
Sobota, 27.avgust 2022 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
|
Bravo Nova KBM |
2 : 1 |
Brinje Grosuplje |
Sobota, 27.avgust 2022 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - trikotnik - pom.igrišče 2 - NT
|
Več informacij |
Bravo Nova KBM |
2 : 1 |
Brinje Grosuplje |
Sobota, 27.avgust 2022 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - trikotnik - pom.igrišče 2 - NT
|
Maribor |
0 : 0 |
Nova KBM Aluminij |
Nedelja, 28.avgust 2022 | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT
|
Več informacij |
Maribor |
0 : 0 |
Nova KBM Aluminij |
Nedelja, 28.avgust 2022 | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT
|
Gorica |
3 : 0 |
Kalcer Radomlje |
Nedelja, 28.avgust 2022 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
|
Več informacij |
Gorica |
3 : 0 |
Kalcer Radomlje |
Nedelja, 28.avgust 2022 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
|
Mura |
3 : 2 |
Domžale |
Nedelja, 28.avgust 2022 | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT
|
Več informacij |
Mura |
3 : 2 |
Domžale |
Nedelja, 28.avgust 2022 | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT
|
Koper |
2 : 1 |
Krka |
Nedelja, 28.avgust 2022 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
|
Več informacij |
Koper |
2 : 1 |
Krka |
Nedelja, 28.avgust 2022 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
|
6. krog
|
Domžale |
1 : 2 |
Kalcer Radomlje |
Sobota, 3.september 2022 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
|
Več informacij |
Domžale |
1 : 2 |
Kalcer Radomlje |
Sobota, 3.september 2022 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
|
Brinje Grosuplje |
2 : 2 |
Koper |
Sobota, 3.september 2022 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
|
Več informacij |
Brinje Grosuplje |
2 : 2 |
Koper |
Sobota, 3.september 2022 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
|
Ilirija Extra-Lux |
2 : 2 |
Bravo Nova KBM |
Sobota, 3.september 2022 | Ljubljana, Stadion Ilirija
|
Več informacij |
Ilirija Extra-Lux |
2 : 2 |
Bravo Nova KBM |
Sobota, 3.september 2022 | Ljubljana, Stadion Ilirija
|
A2S Celje |
1 : 0 |
Olimpija Ljubljana |
Sobota, 3.september 2022 | Celje, Štadion Z'dežele
|
Več informacij |
A2S Celje |
1 : 0 |
Olimpija Ljubljana |
Sobota, 3.september 2022 | Celje, Štadion Z'dežele
|
Mura |
0 : 1 |
Nafta 1903 |
Sobota, 3.september 2022 | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT
|
Več informacij |
Mura |
0 : 1 |
Nafta 1903 |
Sobota, 3.september 2022 | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT
|
Krka |
1 : 0 |
Maribor |
Nedelja, 4.september 2022 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
|
Več informacij |
Krka |
1 : 0 |
Maribor |
Nedelja, 4.september 2022 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
|
Nova KBM Aluminij |
1 : 0 |
Gorica |
Sobota, 24.september 2022 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
|
Več informacij |
Nova KBM Aluminij |
1 : 0 |
Gorica |
Sobota, 24.september 2022 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
|
7. krog
|
Nafta 1903 |
1 : 4 |
Domžale |
Sobota, 10.september 2022 | Velika Polana, PC Poljana, Velika Polana
|
Več informacij |
Nafta 1903 |
1 : 4 |
Domžale |
Sobota, 10.september 2022 | Velika Polana, PC Poljana, Velika Polana
|
Kalcer Radomlje |
1 : 2 |
Nova KBM Aluminij |
Sobota, 10.september 2022 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
Več informacij |
Kalcer Radomlje |
1 : 2 |
Nova KBM Aluminij |
Sobota, 10.september 2022 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
Olimpija Ljubljana |
0 : 0 |
Mura |
Sobota, 10.september 2022 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
|
Več informacij |
Olimpija Ljubljana |
0 : 0 |
Mura |
Sobota, 10.september 2022 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
|
Bravo Nova KBM |
1 : 2 |
A2S Celje |
Sobota, 10.september 2022 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
|
Več informacij |
Bravo Nova KBM |
1 : 2 |
A2S Celje |
Sobota, 10.september 2022 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
|
Maribor |
0 : 1 |
Brinje Grosuplje |
Nedelja, 11.september 2022 | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza
|
Več informacij |
Maribor |
0 : 1 |
Brinje Grosuplje |
Nedelja, 11.september 2022 | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza
|
Gorica |
1 : 2 |
Krka |
Nedelja, 11.september 2022 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
|
Več informacij |
Gorica |
1 : 2 |
Krka |
Nedelja, 11.september 2022 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
|
Koper |
3 : 0 |
Ilirija Extra-Lux |
Nedelja, 11.september 2022 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
|
Več informacij |
Koper |
3 : 0 |
Ilirija Extra-Lux |
Nedelja, 11.september 2022 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
|
8. krog
|
Domžale |
3 : 0 |
Nova KBM Aluminij |
Sobota, 1.oktober 2022 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
|
Več informacij |
Domžale |
3 : 0 |
Nova KBM Aluminij |
Sobota, 1.oktober 2022 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
|
Brinje Grosuplje |
3 : 0 |
Gorica |
Sobota, 1.oktober 2022 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
|
Več informacij |
Brinje Grosuplje |
3 : 0 |
Gorica |
Sobota, 1.oktober 2022 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
|
Nafta 1903 |
0 : 5 |
Olimpija Ljubljana |
Sobota, 1.oktober 2022 | Velika Polana, PC Poljana, Velika Polana
|
Več informacij |
Nafta 1903 |
0 : 5 |
Olimpija Ljubljana |
Sobota, 1.oktober 2022 | Velika Polana, PC Poljana, Velika Polana
|
A2S Celje |
3 : 0 |
Koper |
Sobota, 1.oktober 2022 | Celje, Stadion Olimp Celje
|
Več informacij |
A2S Celje |
3 : 0 |
Koper |
Sobota, 1.oktober 2022 | Celje, Stadion Olimp Celje
|
Mura |
1 : 2 |
Bravo Nova KBM |
Sobota, 1.oktober 2022 | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT
|
Več informacij |
Mura |
1 : 2 |
Bravo Nova KBM |
Sobota, 1.oktober 2022 | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT
|
Ilirija Extra-Lux |
0 : 0 |
Maribor |
Sobota, 1.oktober 2022 | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT
|
Več informacij |
Ilirija Extra-Lux |
0 : 0 |
Maribor |
Sobota, 1.oktober 2022 | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT
|
Krka |
2 : 0 |
Kalcer Radomlje |
Nedelja, 2.oktober 2022 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
|
Več informacij |
Krka |
2 : 0 |
Kalcer Radomlje |
Nedelja, 2.oktober 2022 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
|
9. krog
|
Olimpija Ljubljana |
4 : 0 |
Domžale |
Sobota, 8.oktober 2022 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
|
Več informacij |
Olimpija Ljubljana |
4 : 0 |
Domžale |
Sobota, 8.oktober 2022 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
|
Bravo Nova KBM |
5 : 2 |
Nafta 1903 |
Sobota, 8.oktober 2022 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
|
Več informacij |
Bravo Nova KBM |
5 : 2 |
Nafta 1903 |
Sobota, 8.oktober 2022 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
|
Nova KBM Aluminij |
2 : 1 |
Krka |
Sobota, 8.oktober 2022 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
|
Več informacij |
Nova KBM Aluminij |
2 : 1 |
Krka |
Sobota, 8.oktober 2022 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
|
Gorica |
3 : 3 |
Ilirija Extra-Lux |
Nedelja, 9.oktober 2022 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
|
Več informacij |
Gorica |
3 : 3 |
Ilirija Extra-Lux |
Nedelja, 9.oktober 2022 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
|
Kalcer Radomlje |
1 : 3 |
Brinje Grosuplje |
Nedelja, 9.oktober 2022 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
Več informacij |
Kalcer Radomlje |
1 : 3 |
Brinje Grosuplje |
Nedelja, 9.oktober 2022 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
Maribor |
1 : 0 |
A2S Celje |
Nedelja, 9.oktober 2022 | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza
|
Več informacij |
Maribor |
1 : 0 |
A2S Celje |
Nedelja, 9.oktober 2022 | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza
|
Koper |
2 : 1 |
Mura |
Nedelja, 9.oktober 2022 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
|
Več informacij |
Koper |
2 : 1 |
Mura |
Nedelja, 9.oktober 2022 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
|
10. krog
|
A2S Celje |
3 : 1 |
Gorica |
Sreda, 12.oktober 2022 | Celje, Stadion Olimp Celje
|
Več informacij |
A2S Celje |
3 : 1 |
Gorica |
Sreda, 12.oktober 2022 | Celje, Stadion Olimp Celje
|
Mura |
1 : 1 |
Maribor |
Sreda, 12.oktober 2022 | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT
|
Več informacij |
Mura |
1 : 1 |
Maribor |
Sreda, 12.oktober 2022 | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT
|
Nafta 1903 |
1 : 0 |
Koper |
Sreda, 12.oktober 2022 | Velika Polana, PC Poljana, Velika Polana
|
Več informacij |
Nafta 1903 |
1 : 0 |
Koper |
Sreda, 12.oktober 2022 | Velika Polana, PC Poljana, Velika Polana
|
Olimpija Ljubljana |
3 : 0 |
Bravo Nova KBM |
Sreda, 12.oktober 2022 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
|
Več informacij |
Olimpija Ljubljana |
3 : 0 |
Bravo Nova KBM |
Sreda, 12.oktober 2022 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
|
Domžale |
0 : 1 |
Krka |
Sreda, 12.oktober 2022 | Domžale, Športni park Domžale - pomožno igr.
|
Več informacij |
Domžale |
0 : 1 |
Krka |
Sreda, 12.oktober 2022 | Domžale, Športni park Domžale - pomožno igr.
|
Ilirija Extra-Lux |
1 : 1 |
Kalcer Radomlje |
Sreda, 12.oktober 2022 | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT
|
Več informacij |
Ilirija Extra-Lux |
1 : 1 |
Kalcer Radomlje |
Sreda, 12.oktober 2022 | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT
|
Brinje Grosuplje |
2 : 0 |
Nova KBM Aluminij |
Sreda, 26.oktober 2022 | Ivančna Gorica, Stadion Ivančna Gorica
|
Več informacij |
Brinje Grosuplje |
2 : 0 |
Nova KBM Aluminij |
Sreda, 26.oktober 2022 | Ivančna Gorica, Stadion Ivančna Gorica
|
11. krog
|
Nova KBM Aluminij |
1 : 2 |
Ilirija Extra-Lux |
Sobota, 15.oktober 2022 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
|
Več informacij |
Nova KBM Aluminij |
1 : 2 |
Ilirija Extra-Lux |
Sobota, 15.oktober 2022 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
|
Kalcer Radomlje |
0 : 2 |
A2S Celje |
Nedelja, 16.oktober 2022 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
Več informacij |
Kalcer Radomlje |
0 : 2 |
A2S Celje |
Nedelja, 16.oktober 2022 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
Bravo Nova KBM |
3 : 1 |
Domžale |
Nedelja, 16.oktober 2022 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
|
Več informacij |
Bravo Nova KBM |
3 : 1 |
Domžale |
Nedelja, 16.oktober 2022 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
|
Maribor |
4 : 0 |
Nafta 1903 |
Nedelja, 16.oktober 2022 | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza
|
Več informacij |
Maribor |
4 : 0 |
Nafta 1903 |
Nedelja, 16.oktober 2022 | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza
|
Gorica |
1 : 4 |
Mura |
Nedelja, 16.oktober 2022 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
|
Več informacij |
Gorica |
1 : 4 |
Mura |
Nedelja, 16.oktober 2022 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
|
Koper |
1 : 1 |
Olimpija Ljubljana |
Nedelja, 16.oktober 2022 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
|
Več informacij |
Koper |
1 : 1 |
Olimpija Ljubljana |
Nedelja, 16.oktober 2022 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
|
Krka |
0 : 2 |
Brinje Grosuplje |
Nedelja, 16.oktober 2022 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
|
Več informacij |
Krka |
0 : 2 |
Brinje Grosuplje |
Nedelja, 16.oktober 2022 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
|
12. krog
|
Mura |
1 : 2 |
Kalcer Radomlje |
Sobota, 22.oktober 2022 | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT
|
Več informacij |
Mura |
1 : 2 |
Kalcer Radomlje |
Sobota, 22.oktober 2022 | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT
|
Olimpija Ljubljana |
3 : 1 |
Maribor |
Sobota, 22.oktober 2022 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
|
Več informacij |
Olimpija Ljubljana |
3 : 1 |
Maribor |
Sobota, 22.oktober 2022 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
|
Nafta 1903 |
1 : 0 |
Gorica |
Sobota, 22.oktober 2022 | Velika Polana, PC Poljana, Velika Polana
|
Več informacij |
Nafta 1903 |
1 : 0 |
Gorica |
Sobota, 22.oktober 2022 | Velika Polana, PC Poljana, Velika Polana
|
Ilirija Extra-Lux |
2 : 1 |
Krka |
Sobota, 22.oktober 2022 | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT
|
Več informacij |
Ilirija Extra-Lux |
2 : 1 |
Krka |
Sobota, 22.oktober 2022 | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT
|
Bravo Nova KBM |
3 : 3 |
Koper |
Nedelja, 23.oktober 2022 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
|
Več informacij |
Bravo Nova KBM |
3 : 3 |
Koper |
Nedelja, 23.oktober 2022 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
|
Domžale |
4 : 0 |
Brinje Grosuplje |
Nedelja, 23.oktober 2022 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
|
Več informacij |
Domžale |
4 : 0 |
Brinje Grosuplje |
Nedelja, 23.oktober 2022 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
|
A2S Celje |
2 : 0 |
Nova KBM Aluminij |
Nedelja, 23.oktober 2022 | Celje - Skalna klet, Stadion Skalna klet Celje
|
Več informacij |
A2S Celje |
2 : 0 |
Nova KBM Aluminij |
Nedelja, 23.oktober 2022 | Celje - Skalna klet, Stadion Skalna klet Celje
|
13. krog
|
Krka |
1 : 3 |
A2S Celje |
Sobota, 29.oktober 2022 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
|
Več informacij |
Krka |
1 : 3 |
A2S Celje |
Sobota, 29.oktober 2022 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
|
Gorica |
0 : 4 |
Olimpija Ljubljana |
Sobota, 29.oktober 2022 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica
|
Več informacij |
Gorica |
0 : 4 |
Olimpija Ljubljana |
Sobota, 29.oktober 2022 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica
|
Kalcer Radomlje |
2 : 2 |
Nafta 1903 |
Sobota, 29.oktober 2022 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
Več informacij |
Kalcer Radomlje |
2 : 2 |
Nafta 1903 |
Sobota, 29.oktober 2022 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
Koper |
2 : 0 |
Domžale |
Sobota, 29.oktober 2022 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
|
Več informacij |
Koper |
2 : 0 |
Domžale |
Sobota, 29.oktober 2022 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
|
Maribor |
3 : 3 |
Bravo Nova KBM |
Nedelja, 30.oktober 2022 | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT
|
Več informacij |
Maribor |
3 : 3 |
Bravo Nova KBM |
Nedelja, 30.oktober 2022 | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT
|
Brinje Grosuplje |
2 : 1 |
Ilirija Extra-Lux |
Nedelja, 30.oktober 2022 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
|
Več informacij |
Brinje Grosuplje |
2 : 1 |
Ilirija Extra-Lux |
Nedelja, 30.oktober 2022 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
|
Nova KBM Aluminij |
1 : 2 |
Mura |
Ponedeljek, 31.oktober 2022 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
|
Več informacij |
Nova KBM Aluminij |
1 : 2 |
Mura |
Ponedeljek, 31.oktober 2022 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
|
14. krog
|
Nova KBM Aluminij |
4 : 5 |
Nafta 1903 |
Sobota, 5.november 2022 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT
|
Več informacij |
Nova KBM Aluminij |
4 : 5 |
Nafta 1903 |
Sobota, 5.november 2022 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT
|
Maribor |
1 : 0 |
Koper |
Sobota, 5.november 2022 | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT
|
Več informacij |
Maribor |
1 : 0 |
Koper |
Sobota, 5.november 2022 | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT
|
Kalcer Radomlje |
1 : 3 |
Olimpija Ljubljana |
Sobota, 5.november 2022 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
Več informacij |
Kalcer Radomlje |
1 : 3 |
Olimpija Ljubljana |
Sobota, 5.november 2022 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
Gorica |
0 : 4 |
Bravo Nova KBM |
Nedelja, 6.november 2022 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
|
Več informacij |
Gorica |
0 : 4 |
Bravo Nova KBM |
Nedelja, 6.november 2022 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
|
Krka |
2 : 0 |
Mura |
Nedelja, 6.november 2022 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
|
Več informacij |
Krka |
2 : 0 |
Mura |
Nedelja, 6.november 2022 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
|
Domžale |
0 : 1 |
Ilirija Extra-Lux |
Nedelja, 6.november 2022 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
|
Več informacij |
Domžale |
0 : 1 |
Ilirija Extra-Lux |
Nedelja, 6.november 2022 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
|
Brinje Grosuplje |
3 : 0 |
A2S Celje |
Nedelja, 6.november 2022 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
|
Več informacij |
Brinje Grosuplje |
3 : 0 |
A2S Celje |
Nedelja, 6.november 2022 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
|
15. krog
|
Nafta 1903 |
0 : 3 |
Krka |
Sobota, 26.november 2022 | Velika Polana, PC Poljana, Velika Polana
|
Več informacij |
Nafta 1903 |
0 : 3 |
Krka |
Sobota, 26.november 2022 | Velika Polana, PC Poljana, Velika Polana
|
Mura |
3 : 2 |
Brinje Grosuplje |
Sobota, 26.november 2022 | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT
|
Več informacij |
Mura |
3 : 2 |
Brinje Grosuplje |
Sobota, 26.november 2022 | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT
|
A2S Celje |
1 : 0 |
Ilirija Extra-Lux |
Sobota, 26.november 2022 | Celje - Skalna klet, Stadion Skalna klet Celje
|
Več informacij |
A2S Celje |
1 : 0 |
Ilirija Extra-Lux |
Sobota, 26.november 2022 | Celje - Skalna klet, Stadion Skalna klet Celje
|
Maribor |
2 : 0 |
Domžale |
Sobota, 26.november 2022 | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT
|
Več informacij |
Maribor |
2 : 0 |
Domžale |
Sobota, 26.november 2022 | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT
|
Koper |
1 : 2 |
Gorica |
Sobota, 26.november 2022 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
|
Več informacij |
Koper |
1 : 2 |
Gorica |
Sobota, 26.november 2022 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
|
Bravo Nova KBM |
5 : 1 |
Kalcer Radomlje |
Nedelja, 27.november 2022 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
|
Več informacij |
Bravo Nova KBM |
5 : 1 |
Kalcer Radomlje |
Nedelja, 27.november 2022 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
|
Olimpija Ljubljana |
4 : 0 |
Nova KBM Aluminij |
Nedelja, 27.november 2022 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
|
Več informacij |
Olimpija Ljubljana |
4 : 0 |
Nova KBM Aluminij |
Nedelja, 27.november 2022 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
|
16. krog
|
Domžale |
0 : 2 |
A2S Celje |
Sobota, 25.februar 2023 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
|
Več informacij |
Domžale |
0 : 2 |
A2S Celje |
Sobota, 25.februar 2023 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
|
Nova KBM Aluminij |
2 : 3 |
Bravo Nova KBM |
Sobota, 25.februar 2023 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT
|
Več informacij |
Nova KBM Aluminij |
2 : 3 |
Bravo Nova KBM |
Sobota, 25.februar 2023 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT
|
Gorica |
1 : 3 |
Maribor |
Sobota, 25.februar 2023 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
|
Več informacij |
Gorica |
1 : 3 |
Maribor |
Sobota, 25.februar 2023 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
|
Krka |
1 : 2 |
Olimpija Ljubljana |
Sobota, 25.februar 2023 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
|
Več informacij |
Krka |
1 : 2 |
Olimpija Ljubljana |
Sobota, 25.februar 2023 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
|
Kalcer Radomlje |
3 : 0 |
Koper |
Nedelja, 26.februar 2023 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
Več informacij |
Kalcer Radomlje |
3 : 0 |
Koper |
Nedelja, 26.februar 2023 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
Brinje Grosuplje |
2 : 0 |
Nafta 1903 |
Nedelja, 26.februar 2023 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
|
Več informacij |
Brinje Grosuplje |
2 : 0 |
Nafta 1903 |
Nedelja, 26.februar 2023 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
|
Ilirija Extra-Lux |
3 : 0 |
Mura |
Nedelja, 26.februar 2023 | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT
|
Več informacij |
Ilirija Extra-Lux |
3 : 0 |
Mura |
Nedelja, 26.februar 2023 | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT
|
17. krog
|
Bravo Nova KBM |
2 : 1 |
Krka |
Četrtek, 2.marec 2023 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
|
Več informacij |
Bravo Nova KBM |
2 : 1 |
Krka |
Četrtek, 2.marec 2023 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
|
Gorica |
3 : 2 |
Domžale |
Sobota, 4.marec 2023 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
|
Več informacij |
Gorica |
3 : 2 |
Domžale |
Sobota, 4.marec 2023 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
|
Nafta 1903 |
0 : 3 |
Ilirija Extra-Lux |
Sobota, 4.marec 2023 | Velika Polana, PC Poljana, Velika Polana
|
Več informacij |
Nafta 1903 |
0 : 3 |
Ilirija Extra-Lux |
Sobota, 4.marec 2023 | Velika Polana, PC Poljana, Velika Polana
|
Mura |
1 : 3 |
A2S Celje |
Sobota, 4.marec 2023 | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT
|
Več informacij |
Mura |
1 : 3 |
A2S Celje |
Sobota, 4.marec 2023 | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT
|
Koper |
4 : 2 |
Nova KBM Aluminij |
Sobota, 4.marec 2023 | Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion
|
Več informacij |
Koper |
4 : 2 |
Nova KBM Aluminij |
Sobota, 4.marec 2023 | Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion
|
Maribor |
1 : 1 |
Kalcer Radomlje |
Sobota, 4.marec 2023 | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT
|
Več informacij |
Maribor |
1 : 1 |
Kalcer Radomlje |
Sobota, 4.marec 2023 | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT
|
Olimpija Ljubljana |
3 : 2 |
Brinje Grosuplje |
Sobota, 4.marec 2023 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
|
Več informacij |
Olimpija Ljubljana |
3 : 2 |
Brinje Grosuplje |
Sobota, 4.marec 2023 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
|
18. krog
|
Nova KBM Aluminij |
1 : 2 |
Maribor |
Sobota, 11.marec 2023 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT
|
Več informacij |
Nova KBM Aluminij |
1 : 2 |
Maribor |
Sobota, 11.marec 2023 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT
|
Kalcer Radomlje |
0 : 3 |
Gorica |
Sobota, 11.marec 2023 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
Več informacij |
Kalcer Radomlje |
0 : 3 |
Gorica |
Sobota, 11.marec 2023 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
Domžale |
1 : 2 |
Mura |
Sobota, 11.marec 2023 | Brdo pri Kranju, Nacionalni nogometni center - igrišče 2
|
Več informacij |
Domžale |
1 : 2 |
Mura |
Sobota, 11.marec 2023 | Brdo pri Kranju, Nacionalni nogometni center - igrišče 2
|
Krka |
0 : 0 |
Koper |
Sobota, 11.marec 2023 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
|
Več informacij |
Krka |
0 : 0 |
Koper |
Sobota, 11.marec 2023 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
|
Ilirija Extra-Lux |
2 : 2 |
Olimpija Ljubljana |
Nedelja, 12.marec 2023 | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT
|
Več informacij |
Ilirija Extra-Lux |
2 : 2 |
Olimpija Ljubljana |
Nedelja, 12.marec 2023 | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT
|
A2S Celje |
2 : 0 |
Nafta 1903 |
Nedelja, 12.marec 2023 | Celje, Stadion Olimp Celje
|
Več informacij |
A2S Celje |
2 : 0 |
Nafta 1903 |
Nedelja, 12.marec 2023 | Celje, Stadion Olimp Celje
|
Brinje Grosuplje |
2 : 1 |
Bravo Nova KBM |
Nedelja, 12.marec 2023 | Brdo pri Kranju, Nacionalni nogometni center - igrišče 2
|
Več informacij |
Brinje Grosuplje |
2 : 1 |
Bravo Nova KBM |
Nedelja, 12.marec 2023 | Brdo pri Kranju, Nacionalni nogometni center - igrišče 2
|
19. krog
|
Kalcer Radomlje |
3 : 4 |
Domžale |
Petek, 31.marec 2023 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
Več informacij |
Kalcer Radomlje |
3 : 4 |
Domžale |
Petek, 31.marec 2023 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
Maribor |
1 : 0 |
Krka |
Petek, 31.marec 2023 | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza
|
Več informacij |
Maribor |
1 : 0 |
Krka |
Petek, 31.marec 2023 | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza
|
Olimpija Ljubljana |
0 : 1 |
A2S Celje |
Petek, 31.marec 2023 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
|
Več informacij |
Olimpija Ljubljana |
0 : 1 |
A2S Celje |
Petek, 31.marec 2023 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
|
Bravo Nova KBM |
3 : 1 |
Ilirija Extra-Lux |
Petek, 31.marec 2023 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - trikotnik - pom.igrišče 2 - NT
|
Več informacij |
Bravo Nova KBM |
3 : 1 |
Ilirija Extra-Lux |
Petek, 31.marec 2023 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - trikotnik - pom.igrišče 2 - NT
|
Koper |
1 : 4 |
Brinje Grosuplje |
Petek, 31.marec 2023 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
|
Več informacij |
Koper |
1 : 4 |
Brinje Grosuplje |
Petek, 31.marec 2023 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
|
Nafta 1903 |
1 : 3 |
Mura |
Sobota, 1.april 2023 | Velika Polana, PC Poljana, Velika Polana
|
Več informacij |
Nafta 1903 |
1 : 3 |
Mura |
Sobota, 1.april 2023 | Velika Polana, PC Poljana, Velika Polana
|
Gorica |
0 : 1 |
Nova KBM Aluminij |
Nedelja, 2.april 2023 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
|
Več informacij |
Gorica |
0 : 1 |
Nova KBM Aluminij |
Nedelja, 2.april 2023 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
|
20. krog
|
Domžale |
1 : 0 |
Nafta 1903 |
Sobota, 8.april 2023 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
|
Več informacij |
Domžale |
1 : 0 |
Nafta 1903 |
Sobota, 8.april 2023 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
|
Nova KBM Aluminij |
0 : 1 |
Kalcer Radomlje |
Sobota, 8.april 2023 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT
|
Več informacij |
Nova KBM Aluminij |
0 : 1 |
Kalcer Radomlje |
Sobota, 8.april 2023 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT
|
Krka |
1 : 1 |
Gorica |
Ponedeljek, 10.april 2023 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
|
Več informacij |
Krka |
1 : 1 |
Gorica |
Ponedeljek, 10.april 2023 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
|
Ilirija Extra-Lux |
0 : 2 |
Koper |
Ponedeljek, 10.april 2023 | Ljubljana, Stadion Ilirija
|
Več informacij |
Ilirija Extra-Lux |
0 : 2 |
Koper |
Ponedeljek, 10.april 2023 | Ljubljana, Stadion Ilirija
|
Mura |
1 : 2 |
Olimpija Ljubljana |
Sreda, 12.april 2023 | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT
|
Več informacij |
Mura |
1 : 2 |
Olimpija Ljubljana |
Sreda, 12.april 2023 | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT
|
Brinje Grosuplje |
1 : 3 |
Maribor |
Sreda, 19.april 2023 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
|
Več informacij |
Brinje Grosuplje |
1 : 3 |
Maribor |
Sreda, 19.april 2023 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
|
A2S Celje |
0 : 1 |
Bravo Nova KBM |
Sreda, 19.april 2023 | Celje, Stadion Skalna klet Celje
|
Več informacij |
A2S Celje |
0 : 1 |
Bravo Nova KBM |
Sreda, 19.april 2023 | Celje, Stadion Skalna klet Celje
|
21. krog
|
Kalcer Radomlje |
0 : 1 |
Krka |
Petek, 14.april 2023 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
Več informacij |
Kalcer Radomlje |
0 : 1 |
Krka |
Petek, 14.april 2023 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
Gorica |
1 : 0 |
Brinje Grosuplje |
Sobota, 15.april 2023 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
|
Več informacij |
Gorica |
1 : 0 |
Brinje Grosuplje |
Sobota, 15.april 2023 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
|
Maribor |
3 : 1 |
Ilirija Extra-Lux |
Sobota, 15.april 2023 | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT
|
Več informacij |
Maribor |
3 : 1 |
Ilirija Extra-Lux |
Sobota, 15.april 2023 | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT
|
Nova KBM Aluminij |
1 : 0 |
Domžale |
Sobota, 15.april 2023 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT
|
Več informacij |
Nova KBM Aluminij |
1 : 0 |
Domžale |
Sobota, 15.april 2023 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT
|
Koper |
1 : 1 |
A2S Celje |
Sobota, 15.april 2023 | Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion
|
Več informacij |
Koper |
1 : 1 |
A2S Celje |
Sobota, 15.april 2023 | Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion
|
Olimpija Ljubljana |
4 : 0 |
Nafta 1903 |
Nedelja, 16.april 2023 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
|
Več informacij |
Olimpija Ljubljana |
4 : 0 |
Nafta 1903 |
Nedelja, 16.april 2023 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
|
Bravo Nova KBM |
1 : 2 |
Mura |
Nedelja, 16.april 2023 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - trikotnik - pom.igrišče 2 - NT
|
Več informacij |
Bravo Nova KBM |
1 : 2 |
Mura |
Nedelja, 16.april 2023 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - trikotnik - pom.igrišče 2 - NT
|
22. krog
|
Ilirija Extra-Lux |
1 : 0 |
Gorica |
Petek, 21.april 2023 | Ljubljana, Stadion Ilirija
|
Več informacij |
Ilirija Extra-Lux |
1 : 0 |
Gorica |
Petek, 21.april 2023 | Ljubljana, Stadion Ilirija
|
Domžale |
2 : 0 |
Olimpija Ljubljana |
Sobota, 22.april 2023 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
|
Več informacij |
Domžale |
2 : 0 |
Olimpija Ljubljana |
Sobota, 22.april 2023 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
|
Krka |
0 : 0 |
Nova KBM Aluminij |
Sobota, 22.april 2023 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
|
Več informacij |
Krka |
0 : 0 |
Nova KBM Aluminij |
Sobota, 22.april 2023 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
|
A2S Celje |
1 : 4 |
Maribor |
Sobota, 22.april 2023 | Celje, Štadion Z'dežele
|
Več informacij |
A2S Celje |
1 : 4 |
Maribor |
Sobota, 22.april 2023 | Celje, Štadion Z'dežele
|
Brinje Grosuplje |
2 : 1 |
Kalcer Radomlje |
Nedelja, 23.april 2023 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
|
Več informacij |
Brinje Grosuplje |
2 : 1 |
Kalcer Radomlje |
Nedelja, 23.april 2023 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
|
Nafta 1903 |
0 : 5 |
Bravo Nova KBM |
Nedelja, 23.april 2023 | Velika Polana, PC Poljana, Velika Polana
|
Več informacij |
Nafta 1903 |
0 : 5 |
Bravo Nova KBM |
Nedelja, 23.april 2023 | Velika Polana, PC Poljana, Velika Polana
|
Mura |
3 : 1 |
Koper |
Nedelja, 23.april 2023 | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT
|
Več informacij |
Mura |
3 : 1 |
Koper |
Nedelja, 23.april 2023 | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT
|
23. krog
|
Bravo Nova KBM |
1 : 0 |
Olimpija Ljubljana |
Sreda, 26.april 2023 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - trikotnik - pom.igrišče 2 - NT
|
Več informacij |
Bravo Nova KBM |
1 : 0 |
Olimpija Ljubljana |
Sreda, 26.april 2023 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - trikotnik - pom.igrišče 2 - NT
|
Nova KBM Aluminij |
3 : 1 |
Brinje Grosuplje |
Sreda, 26.april 2023 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
|
Več informacij |
Nova KBM Aluminij |
3 : 1 |
Brinje Grosuplje |
Sreda, 26.april 2023 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
|
Kalcer Radomlje |
1 : 3 |
Ilirija Extra-Lux |
Sreda, 26.april 2023 | Radomlje, Športni park Radomlje - pomožno igr.
|
Več informacij |
Kalcer Radomlje |
1 : 3 |
Ilirija Extra-Lux |
Sreda, 26.april 2023 | Radomlje, Športni park Radomlje - pomožno igr.
|
Gorica |
4 : 3 |
A2S Celje |
Sreda, 26.april 2023 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
|
Več informacij |
Gorica |
4 : 3 |
A2S Celje |
Sreda, 26.april 2023 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
|
Maribor |
2 : 0 |
Mura |
Sreda, 26.april 2023 | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza
|
Več informacij |
Maribor |
2 : 0 |
Mura |
Sreda, 26.april 2023 | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza
|
Koper |
4 : 0 |
Nafta 1903 |
Sreda, 26.april 2023 | Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion
|
Več informacij |
Koper |
4 : 0 |
Nafta 1903 |
Sreda, 26.april 2023 | Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion
|
Krka |
1 : 4 |
Domžale |
Sreda, 26.april 2023 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
|
Več informacij |
Krka |
1 : 4 |
Domžale |
Sreda, 26.april 2023 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
|
24. krog
|
Domžale |
0 : 3 |
Bravo Nova KBM |
Sobota, 29.april 2023 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
|
Več informacij |
Domžale |
0 : 3 |
Bravo Nova KBM |
Sobota, 29.april 2023 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
|
Olimpija Ljubljana |
1 : 1 |
Koper |
Sobota, 29.april 2023 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
|
Več informacij |
Olimpija Ljubljana |
1 : 1 |
Koper |
Sobota, 29.april 2023 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
|
Nafta 1903 |
0 : 2 |
Maribor |
Sobota, 29.april 2023 | Velika Polana, PC Poljana, Velika Polana
|
Več informacij |
Nafta 1903 |
0 : 2 |
Maribor |
Sobota, 29.april 2023 | Velika Polana, PC Poljana, Velika Polana
|
Brinje Grosuplje |
2 : 1 |
Krka |
Sobota, 29.april 2023 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
|
Več informacij |
Brinje Grosuplje |
2 : 1 |
Krka |
Sobota, 29.april 2023 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
|
Mura |
3 : 1 |
Gorica |
Nedelja, 30.april 2023 | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT
|
Več informacij |
Mura |
3 : 1 |
Gorica |
Nedelja, 30.april 2023 | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT
|
A2S Celje |
1 : 0 |
Kalcer Radomlje |
Nedelja, 30.april 2023 | Celje, Stadion Skalna klet Celje
|
Več informacij |
A2S Celje |
1 : 0 |
Kalcer Radomlje |
Nedelja, 30.april 2023 | Celje, Stadion Skalna klet Celje
|
Ilirija Extra-Lux |
2 : 0 |
Nova KBM Aluminij |
Nedelja, 30.april 2023 | Ljubljana, Stadion Ilirija
|
Več informacij |
Ilirija Extra-Lux |
2 : 0 |
Nova KBM Aluminij |
Nedelja, 30.april 2023 | Ljubljana, Stadion Ilirija
|
25. krog
|
Krka |
0 : 0 |
Ilirija Extra-Lux |
Sreda, 3.maj 2023 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
|
Več informacij |
Krka |
0 : 0 |
Ilirija Extra-Lux |
Sreda, 3.maj 2023 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
|
Kalcer Radomlje |
2 : 1 |
Mura |
Sreda, 3.maj 2023 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
Več informacij |
Kalcer Radomlje |
2 : 1 |
Mura |
Sreda, 3.maj 2023 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
Gorica |
3 : 1 |
Nafta 1903 |
Sreda, 3.maj 2023 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
|
Več informacij |
Gorica |
3 : 1 |
Nafta 1903 |
Sreda, 3.maj 2023 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
|
Brinje Grosuplje |
2 : 2 |
Domžale |
Sreda, 3.maj 2023 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
|
Več informacij |
Brinje Grosuplje |
2 : 2 |
Domžale |
Sreda, 3.maj 2023 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
|
Nova KBM Aluminij |
2 : 3 |
A2S Celje |
Sreda, 3.maj 2023 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
|
Več informacij |
Nova KBM Aluminij |
2 : 3 |
A2S Celje |
Sreda, 3.maj 2023 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
|
Maribor |
5 : 1 |
Olimpija Ljubljana |
Sreda, 3.maj 2023 | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza
|
Več informacij |
Maribor |
5 : 1 |
Olimpija Ljubljana |
Sreda, 3.maj 2023 | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza
|
Koper |
0 : 6 |
Bravo Nova KBM |
Sreda, 3.maj 2023 | Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion
|
Več informacij |
Koper |
0 : 6 |
Bravo Nova KBM |
Sreda, 3.maj 2023 | Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion
|
26. krog
|
Domžale |
0 : 1 |
Koper |
Sobota, 6.maj 2023 | Domžale, Športni park Domžale - pomožno igr.
|
Več informacij |
Domžale |
0 : 1 |
Koper |
Sobota, 6.maj 2023 | Domžale, Športni park Domžale - pomožno igr.
|
Bravo Nova KBM |
1 : 2 |
Maribor |
Sobota, 6.maj 2023 | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana
|
Več informacij |
Bravo Nova KBM |
1 : 2 |
Maribor |
Sobota, 6.maj 2023 | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana
|
Olimpija Ljubljana |
3 : 1 |
Gorica |
Sobota, 6.maj 2023 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
|
Več informacij |
Olimpija Ljubljana |
3 : 1 |
Gorica |
Sobota, 6.maj 2023 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
|
Nafta 1903 |
1 : 2 |
Kalcer Radomlje |
Sobota, 6.maj 2023 | Lendava, Športni park Lendava
|
Več informacij |
Nafta 1903 |
1 : 2 |
Kalcer Radomlje |
Sobota, 6.maj 2023 | Lendava, Športni park Lendava
|
Mura |
2 : 1 |
Nova KBM Aluminij |
Sobota, 6.maj 2023 | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT
|
Več informacij |
Mura |
2 : 1 |
Nova KBM Aluminij |
Sobota, 6.maj 2023 | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT
|
A2S Celje |
6 : 0 |
Krka |
Sobota, 6.maj 2023 | Celje, Stadion Skalna klet Celje
|
Več informacij |
A2S Celje |
6 : 0 |
Krka |
Sobota, 6.maj 2023 | Celje, Stadion Skalna klet Celje
|
Ilirija Extra-Lux |
3 : 2 |
Brinje Grosuplje |
Sobota, 6.maj 2023 | Ljubljana, Stadion Ilirija
|
Več informacij |
Ilirija Extra-Lux |
3 : 2 |
Brinje Grosuplje |
Sobota, 6.maj 2023 | Ljubljana, Stadion Ilirija
|