16. krog |  Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina |  05.11.2023 ob 14.15  | Prenos: Sportklub 1

Primorje eMundia

3 : 1

Beltinci Klima Tratnjek


Sodniki: Antič Mihael (glavni sodnik), Knafelc Žiga (1. pomoč), Jerman Danijel (2. pomoč)
Delegat: Komel Bogdan
Št. gledalcev: 230
Primorje eMundia
22 Tony Macan V
2 Miha Dobnikar
3 Maj Fogec
4 Fabricio Lusa
7 Edvin Suljanović
8 Tarik Čandić
10 Matic Zavnik
13 Gašper Petek
15 Haris Dedić K
24 Dušan Ignjatović
27 Mark Gulič


Rezervni igralci
1 Matej Mavrič V
5 Manuel Linussi
6 Christian Correia Lotitto
9 Luka Jerin
14 Nikola Grujić
16 David Stanojević
18 Miha Zavadlav
20 Anže Breščak
25 Ndzengue Moubeti Fahd Richard

Beltinci Klima Tratnjek
1 Domen Zver K V
4 Ivan Težački
5 Gašper Vodeb
7 Maksimiljan Zorman
8 Filip Kosić
10 Luka Pihler
18 Vito Štrakl
23 Luka Sočič
31 Henrik Nerguti
47 Alan Kaučič
99 Robert Čakš


Rezervni igralci
12 Stefan Moćić V
6 Gal Dvoršak
9 Adis Emruli
11 Bruno Bujan
17 Tian Kosi
19 Denis Leban
27 Nejc Slokan
29 Jan Bruno Kralj
88 Marin Rantaša

Trener
Milan Anđelković

Trener
Damjan Gajser

Sodnik
Mihael Antič

Zadetki
Robert Čakš 0 : 1 7'
Mark Gulič 1 : 1 46'
Dušan Ignjatović 2 : 1 50'
Luka Jerin 3 : 1 94'

Dogodki
Matic Zavnik 32'
Vito Štrakl 45'
Luka Pihler 52'
Alan Kaučič 54'
Mark Gulič 54'
Menjava Kralj /  Sočič 64'
Menjava Jerin /  Ignjatović 68'
Menjava Rantaša /  Čakš 72'
Gašper Vodeb 73'
Menjava Bujan /  Štrakl 81'
Haris Dedić 83'
Menjava Correia Lotitto /  Dedić 87'
Menjava Fahd Richard /  Suljanović 87'
Filip Kosić 90'
Tony Macan 94'

16. krog
Dravinja 0 : 1 Jadran Dekani
Triglav Kranj 1 : 2 Tabor Sežana
Fužinar SIJ Ravne Systems 0 : 0 TKK Tolmin
Gorica 1 : 1 Brinje Grosuplje
Primorje eMundia 3 : 1 Beltinci Klima Tratnjek
Krka 1 : 2 Nafta 1903
Ilirija 1911 0 : 3 Vitanest Bilje
Kety Emmi&Impol Bistrica 5 : 1 Rudar Velenje

LESTVICA
1 Nafta 1903 18 39
2 Beltinci Klima Tratnjek 18 36
3 Primorje eMundia 19 36
4 Gorica 18 31
5 Triglav Kranj 19 31
6 Kety Emmi&Impol Bistrica 18 30
7 Brinje Grosuplje 19 29
8 Jadran Dekani 19 27
9 TKK Tolmin 18 23
10 Vitanest Bilje 19 22
11 Rudar Velenje 19 22
12 Krka 19 21
13 Fužinar SIJ Ravne Systems 19 19
14 Dravinja 18 18
15 Ilirija 1911 19 18
16 Tabor Sežana 19 10

STRELCI
1. Ricard Fernandez Betriu 12
2. Toni Lun Bončina 10
Tihomir Maksimović 10
4. Stjepan Oštrek 9
Ismir Nadarević 9
Robert Čakš 9
7. Lan Piskule 8
Adriano Bloudek 8
9. Kebba Kebell Suso 7
10. Ante Kuliš 6
Aleks Stojaković 6
Franci Perko 6
Veron Šalja 6
Jaša Martinčič 6
Nejc Močnik 6
Ralph Max Alexander Kerrebijn 6
17. Chidera Henry Nwoga 5
Kristian Dakič 5
Jure Matjašič 5
Žan Bešir 5

DELI NA