6. krog |  Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče |  03.09.2023 ob 16.30

Beltinci Klima Tratnjek

2 : 1

Vitanest Bilje


Sodniki: Gergič Nejc (glavni sodnik), Benc Uroš (1. pomoč), Lahovič Marcel (2. pomoč)
Delegat: Hotko Viktor
Št. gledalcev: 250
Beltinci Klima Tratnjek
1 Domen Zver K V
4 Ivan Težački
6 Gal Dvoršak
7 Maksimiljan Zorman
8 Filip Kosić
10 Luka Pihler
11 Bruno Bujan
23 Luka Sočič
29 Jan Bruno Kralj
47 Alan Kaučič
88 Marin Rantaša


Rezervni igralci
12 Stefan Moćić V
5 Gašper Vodeb
9 Adis Emruli
18 Vito Štrakl
19 Denis Leban
20 Jure Kokol
27 Nejc Slokan
31 Henrik Nerguti
99 Robert Čakš

Vitanest Bilje
1 Jure Lipičar V
4 Eric Vales Ramos
5 Luka Batič
10 Nejc Doplihar K
11 Luka Marjanac
15 Matic Slavec
31 Luka Džaja
33 Franci Perko
44 Kristjan Trdin
88 Nik Preradović
99 Ricard Fernandez Betriu


Rezervni igralci
41 Jan Zagomilšek V
7 Filip Nikola Ostojič
8 Nick Bizjak Batistič
14 Tine Koron
18 Eldin Koštić
20 Gonçalo José Gonçalves Paulino

Trener
Damjan Gajser

Trener
Marin Mikac

Sodnik
Nejc Gergič

Zadetki
Jan Bruno Kralj 1 : 0 28'
Jan Bruno Kralj 2 : 0 36'
Tine Koron 2 : 1 59'

Dogodki
Menjava Koron /  Batič 46'
Menjava Gonçalves Paulino /  Perko 46'
Menjava Koštić /  Preradović 46'
Luka Marjanac 60'
Menjava Emruli /  Pihler 62'
Menjava Nerguti /  Kosić 62'
Menjava Štrakl /  Bujan 62'
Jan Bruno Kralj 64'
Gal Dvoršak 79'
Maksimiljan Zorman 82'
Menjava Bizjak Batistič /  Slavec 85'
Menjava Ostojič /  Vales Ramos 85'
Alan Kaučič 87'
Menjava Leban /  Kralj 89'

6. krog
Gorica 3 : 0 Dravinja
Fužinar SIJ Ravne Systems 0 : 3 Jadran Dekani
Primorje eMundia 3 : 0 Nafta 1903
Tabor Sežana 1 : 1 Rudar Velenje
Beltinci Klima Tratnjek 2 : 1 Vitanest Bilje
Triglav Kranj 2 : 1 Kety Emmi&Impol Bistrica
Ilirija 1911 1 : 1 Krka
TKK Tolmin 0 : 3 Brinje Grosuplje

LESTVICA
1 Nafta 1903 19 39
2 Beltinci Klima Tratnjek 18 36
3 Primorje eMundia 19 36
4 Gorica 19 34
5 Triglav Kranj 19 31
6 Kety Emmi&Impol Bistrica 18 30
7 Brinje Grosuplje 19 29
8 Jadran Dekani 19 27
9 TKK Tolmin 18 23
10 Vitanest Bilje 19 22
11 Rudar Velenje 19 22
12 Krka 19 21
13 Fužinar SIJ Ravne Systems 19 19
14 Dravinja 18 18
15 Ilirija 1911 19 18
16 Tabor Sežana 19 10

STRELCI
1. Ricard Fernandez Betriu 12
2. Toni Lun Bončina 11
3. Tihomir Maksimović 10
4. Stjepan Oštrek 9
Ismir Nadarević 9
Robert Čakš 9
7. Lan Piskule 8
Adriano Bloudek 8
9. Kebba Kebell Suso 7
10. Ante Kuliš 6
Aleks Stojaković 6
Franci Perko 6
Veron Šalja 6
Jaša Martinčič 6
Nejc Močnik 6
Ralph Max Alexander Kerrebijn 6
17. Chidera Henry Nwoga 5
Kristian Dakič 5
Jure Matjašič 5
Žan Bešir 5

DELI NA