11. krog |  Ljubljana, Športni park Svoboda, Ljubljana |  23.10.2021 ob 15.00

Svoboda Ljubljana

  :  

Tinex Šenčur


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Svoboda Ljubljana
N
Elta Izola 2 : 2 Svoboda Ljubljana
Z
Svoboda Ljubljana 2 : 0 Sava Kranj
P
Postojna 4 : 1 Svoboda Ljubljana
N
Svoboda Ljubljana 1 : 1 Brda
P
Slovan 1 : 0 Svoboda Ljubljana
Tinex Šenčur
Z
Tinex Šenčur 9 : 3 Slovan
N
TKK Tolmin 1 : 1 Tinex Šenčur
N
Tinex Šenčur 1 : 1 Brinje Grosuplje
Z
Tinex Šenčur 5 : 0 Arol Škofja Loka
Z
Eksist Žiri 0 : 3 Tinex Šenčur


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Svoboda Ljubljana 3 1 0 2 8
ŠD Šenčur 3 2 0 1 8
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Svoboda Ljubljana 1 0 0 1 2
ŠD Šenčur 1 1 0 0 3
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Svoboda Ljubljana 2 1 0 1 6
ŠD Šenčur 2 1 0 1 5



Vse medsebojne tekme

20/21  19.krog  Šenčur, Športni park Šenčur, 05.06.2021, ob 17.00  Tinex Šenčur - Svoboda Ljubljana 3:1  (1:0) 
20/21  6.krog  Šenčur, Športni park Šenčur, 19.09.2020, ob 16.00  Tinex Šenčur - Svoboda Ljubljana 2:5  (1:2) 
19/20  11.krog  Ljubljana, Športni park Svoboda, Ljubljana, 26.10.2019, ob 15.00  Svoboda Ljubljana - Tinex Šenčur 2:3  (1:1) 

11. krog
Brda  :  Arol Škofja Loka
Postojna  :  Slovan
Sava Kranj  :  TKK Tolmin
Elta Izola  :  Brinje Grosuplje
Svoboda Ljubljana  :  Tinex Šenčur
Šobec Lesce  :  Eksist Žiri
Adria  :  Fama Vipava

LESTVICA
1 Fama Vipava 5 13
2 Tinex Šenčur 6 11
3 TKK Tolmin 5 11
4 Elta Izola 4 10
5 Šobec Lesce 5 9
6 Brinje Grosuplje 5 8
7 Brda 5 7
8 Eksist Žiri 5 6
9 Svoboda Ljubljana 5 5
10 Postojna 5 4
11 Sava Kranj 5 4
12 Slovan 6 4
13 Adria 5 3
14 Arol Škofja Loka 4 1

STRELCI
1. Samo Kokalj 8
2. Grega Debenjak 6
3. Kevin Tomšič 4
Luka Hvasti 4
Miha Kopatin 4
6. Ibrahim Arafat Mensah 3
Rok Mlakar 3
Romario Cekaj 3
Tomaž Rodica 3
10. Kristian Rozman 2
Žan Černivec 2
Žiga Opara 2
Bine Kavčič 2
Denis Omeragić 2
Mark Kos 2
Anej Kmetič 2
Boštjan Klepac 2
Domen Klančnik 2
Tilen Leban 2
Tadej Ferk 2

DELI NA