11. krog |  Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT |  PRELOŽENO

Bravo

  :  

Mura

Sodniki: Pirjevec Andrej (glavni sodnik), Benko Danijel (1. pomoč), Radujko Đorđe (2. pomoč)
Delegat: Stenovec Darko
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Bravo
N
Bravo 2 : 2 Gorica
Z
Kalcer Radomlje 1 : 3 Bravo
P
Bravo 0 : 2 Ilirija Extra-Lux
Z
Drava Ptuj 0 : 3 Bravo
N
Bravo 1 : 1 Brinje Grosuplje
Mura
Z
Mura 3 : 1 Koper
N
A2S Celje 1 : 1 Mura
Z
Mura 2 : 1 Maribor
Z
Olimpija Ljubljana 2 : 6 Mura
Z
Mura 4 : 2 Gorica


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo 5 2 1 2 6
Mura 5 2 1 2 9
 
Športni park Šiška Ljubljana tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo 2 1 1 0 4
Mura 2 0 1 1 1
 
Mestni stadion Fazanerija tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo 3 1 0 2 2
Mura 3 2 0 1 8



Vse medsebojne tekme

19/20  8.krog  Bakovci, ŠNK Bakovci, 16.10.2019, ob 13.30  Mura - Bravo Publikum 0:1  (0:0) 
18/19  15.krog  Bakovci, ŠNK Bakovci, 17.11.2018, ob 12.00  Mura - Bravo Publikum 6:1  (4:0) 
18/19  2.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 18.08.2018, ob 15.30  Bravo Publikum - Mura 0:0  (0:0) 
17/18  25.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 20.05.2018, ob 13.00  Bravo Publikum - Mura 4:1  (2:0) 
17/18  12.krog  Rakičan, Igrišče Rakičan, 28.10.2017, ob 13.00  Mura - Bravo Publikum 2:0  (0:0) 

11. krog
Koper  :  Triglav Kranj
Bravo  :  Mura
Domžale  :  A2S Celje
Aluminij  :  Maribor
Brinje Grosuplje  :  Olimpija Ljubljana
Drava Ptuj  :  Gorica
Ilirija Extra-Lux  :  Kalcer Radomlje

LESTVICA
1 Domžale 10 25
2 Maribor 9 20
3 Mura 9 17
4 Koper 10 15
5 Triglav Kranj 9 14
6 Aluminij 9 12
7 Olimpija Ljubljana 9 12
8 Ilirija Extra-Lux 7 10
9 A2S Celje 9 9
10 Bravo 7 8
11 Kalcer Radomlje 10 8
12 Brinje Grosuplje 7 7
13 Gorica 9 6
14 Drava Ptuj 8 4

STRELCI
1. Lan Lekše 10
2. Niko Kasalo 8
3. Tihomir Maksimović 6
Klemen Švelc 6
5. Nik Zrnec 5
Tay Husanović 5
Jure Novak 5
Kristjan Eržen 5
Luka Baš 5
10. Klemen Mlakar 4
Marcos Tavares 4
Žan Buček 4
Edvin Krupić 4
Jaka Čuber Potočnik 4
15. Alex Banjac 3
Vit Felc 3
Žiga Krušič 3
Vid Štefanec 3
Luka Štravs 3
Gašper Černe 3

DELI NA