21. krog |  Brežice, Stadion Brežice |  15.03.2020 ob 15.00

Brežice Terme Čatež

  :  

Drava Dakinda Ptuj

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Brežice Terme Čatež
Z
Brežice Terme Čatež 2 : 1 Koroška Dravograd
N
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 1 Brežice Terme Čatež
N
Brežice Terme Čatež 1 : 1 Kalcer Radomlje
N
Brežice Terme Čatež 0 : 0 Nafta 1903
N
Brežice Terme Čatež 0 : 0 Gorica
Drava Dakinda Ptuj
P
Gorica 2 : 0 Drava Dakinda Ptuj
N
Drava Dakinda Ptuj 1 : 1 Brda
Z
Krka 1 : 3 Drava Dakinda Ptuj
P
Drava Dakinda Ptuj 0 : 1 Jadran Dekani
P
Drava Dakinda Ptuj 0 : 4 Fužinar Vzajemci


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Brežice - Terme Čatež 8 1 1 6 7
NK Drava Dakinda Ptuj 8 6 1 1 24
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Brežice - Terme Čatež 3 1 0 2 4
NK Drava Dakinda Ptuj 3 2 0 1 9
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Brežice - Terme Čatež 5 0 1 4 3
NK Drava Dakinda Ptuj 5 4 1 0 15



Vse medsebojne tekme

19/20  6.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 30.08.2019, ob 16.00  Drava Dakinda Ptuj - Brežice Terme Čatež 5:1  (3:1) 
18/19  16.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 17.11.2018, ob 14.00  Drava Ptuj - Brežice Terme Čatež 2:0  (0:0) 
18/19  1.krog  Brežice, Stadion Brežice, 04.08.2018, ob 17.30  Brežice Terme Čatež - Drava Ptuj 1:5  (0:2) 
17/18  30.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 26.05.2018, ob 16.00  Drava Ptuj - Brežice - Terme Čatež 4:0  (0:0) 
17/18  15.krog  Brežice, Stadion Brežice, 12.11.2017, ob 14.00  Brežice - Terme Čatež - Drava Ptuj 1:3  (1:1) 
16/17  20.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj-glavno igrišče, 08.04.2017, ob 16.30  Drava Ptuj - Brežice - Terme Čatež 2:0  (1:0) 
16/17  10.krog  Brežice, Stadion Brežice, 08.10.2016, ob 15.00  Brežice - Terme Čatež - Drava Ptuj 2:1  (1:1) 
16/17  1.krog  Mestni stadion Ptuj-glavno igrišče, 06.08.2016, ob 17.30  Drava Ptuj - Brežice - Terme Čatež 2:2  (2:1) 

21. krog
Koroška Dravograd  :  Kalcer Radomlje
Beltinci Klima Tratnjek  :  Koper
Brežice Terme Čatež  :  Drava Dakinda Ptuj
Nafta 1903  :  Roltek Dob
Gorica  :  Vitanest Bilje
Brda  :  Krško
Krka  :  Rogaška
Jadran Dekani  :  Fužinar Vzajemci

LESTVICA
1 Koper 19 43
2 Gorica 19 41
3 Kalcer Radomlje 19 39
4 Fužinar Vzajemci 19 36
5 Nafta 1903 19 34
6 Krško 19 31
7 Vitanest Bilje 19 29
8 Krka 19 28
9 Roltek Dob 19 26
10 Jadran Dekani 19 24
11 Drava Dakinda Ptuj 19 21
12 Beltinci Klima Tratnjek 19 19
13 Brda 19 16
14 Brežice Terme Čatež 19 15
15 Rogaška 19 11
16 Koroška Dravograd 19 9

STRELCI
1. Žan Medved 14
Lovre Čirjak 14
3. Sacha Varga 13
Jaka Bizjak 13
5. Tadej Trdina 9
Anže Pišek 9
Nermin Haljeta 9
Matej Potokar 9
Edi Baša 9
10. Bede Amarachi Osuji 8
Peter Kogelnik 8
Lamin Colley 8
Luka Volarič 8
Kristijan Šipek 8
15. Luka Stepančič 7
Etien Velikonja 7
Žan Nikolić 7
Kehinde Mathias Oyewusi 7
19. Geancarlo Costa Slaviero 6
Mihael Rebernik 6

DELI NA