18. krog |  Dravograd, Športni center Dravograd |  16.11.2019 ob 13.30

Koroška Dravograd

1 : 3

Nafta 1903

Sodniki: Antič Mihael (glavni sodnik), Habibović Adis (1. pomoč), Cerovac Daniel (2. pomoč)
Delegat: Koletnik Drago
Št. gledalcev: 200
Koroška Dravograd
99 Primož Kanduč V
4 Kristijan Barič
9 Peter Kogelnik K
10 Žiga Rožej
11 Nejc Pečnik
14 Anže Pešl
15 Andraž Vrabič
18 Matej Verstovšek
21 Jan Ferk
77 Leon Ferenčak
88 Staš Dobaj


Rezervni igralci
1 David Savelli Valente V
2 Tomaž Smrtnik
3 Edi Petek
7 Aljoša Gluhovič
8 Davor Rogina
20 Domen Bevk
93 Tilen Stefanović

Nafta 1903
1 Florijan Raduha V
2 Rok Pirtovšek
9 Jaka Bizjak
10 Stjepan Oštrek
13 Marko Malešević
14 Mitja Novinič
20 Roland Paku
21 Žiga Živko
37 Mihael Rebernik
50 Tadej Pirtovšek
99 Vedran Vinko K


Rezervni igralci
22 Marko Galoši V
11 Alen Ploj
25 Adam Zagorec
27 Dániel Szökrönyös
33 Leon Šeruga
40 György Kamarás
55 Leon Leuštek

Trener
Bojan Kus

Trener
Anže Stegne

Sodnik
Mihael Antič

Zadetki
Vedran Vinko 0 : 1 17'
Peter Kogelnik 1 : 1 32'
Jaka Bizjak (11m) 1 : 2 44'
Jaka Bizjak 1 : 3 55'

Dogodki
Mitja Novinič 31'
Leon Ferenčak 37'
Nejc Pečnik 43'
Andraž Vrabič 43'
Menjava Gluhovič /  Rožej 62'
Menjava Stefanović /  Dobaj 62'
Menjava Ploj /  Rebernik 62'
Marko Malešević 74'
Menjava Rogina /  Pešl 76'
Menjava Zagorec /  Novinič 76'
Menjava Szökrönyös /  Oštrek 89'
Dániel Szökrönyös 92'

18. krog
Roltek Dob 0 : 1 Krka
Kalcer Radomlje 5 : 0 Rogaška
Vitanest Bilje 1 : 2 Jadran Dekani
Koroška Dravograd 1 : 3 Nafta 1903
Koper 0 : 2 Gorica
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 1 Brežice Terme Čatež
Krško 0 : 1 Fužinar Vzajemci
Drava Dakinda Ptuj 1 : 1 Brda

LESTVICA
1 Koper 19 43
2 Gorica 19 41
3 Kalcer Radomlje 19 39
4 Fužinar Vzajemci 19 36
5 Nafta 1903 19 34
6 Krško 19 31
7 Vitanest Bilje 19 29
8 Krka 19 28
9 Roltek Dob 19 26
10 Jadran Dekani 19 24
11 Drava Dakinda Ptuj 19 21
12 Beltinci Klima Tratnjek 19 19
13 Brda 19 16
14 Brežice Terme Čatež 19 15
15 Rogaška 19 11
16 Koroška Dravograd 19 9

STRELCI
1. Žan Medved 14
Lovre Čirjak 14
3. Sacha Varga 13
Jaka Bizjak 13
5. Tadej Trdina 9
Anže Pišek 9
Nermin Haljeta 9
Matej Potokar 9
Edi Baša 9
10. Bede Amarachi Osuji 8
Peter Kogelnik 8
Lamin Colley 8
Luka Volarič 8
Kristijan Šipek 8
15. Luka Stepančič 7
Etien Velikonja 7
Žan Nikolić 7
Kehinde Mathias Oyewusi 7
19. Geancarlo Costa Slaviero 6
Mihael Rebernik 6

DELI NA