25. krog |  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT |  16.05.2020 ob 17.00

Drava Dakinda Ptuj

  :  

Mura

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Drava Dakinda Ptuj
P
Drava Dakinda Ptuj 2 : 4 Kety Emmi Bistrica
P
Mura 3 : 1 Drava Dakinda Ptuj
P
Drava Dakinda Ptuj 2 : 4 Krško
P
Maribor 4 : 0 Drava Dakinda Ptuj
N
Drava Dakinda Ptuj 1 : 1 Šampion
Mura
P
Maribor 3 : 1 Mura
Z
Šampion 0 : 3 Mura
Z
Mura 3 : 1 Drava Dakinda Ptuj
P
Rudar Velenje 2 : 1 Mura
Z
Mura 6 : 0 Vipoll Veržej


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 7 3 1 3 13
Mura 7 3 1 3 17
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 3 2 0 1 8
Mura 3 1 0 2 8
 
Mestni stadion Fazanerija tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 4 1 1 2 5
Mura 4 2 1 1 9



Vse medsebojne tekme

19/20  12.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 26.10.2019, ob 11.00  Mura - Drava Dakinda Ptuj 3:1  (1:0) 
18/19  17.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 23.03.2019, ob 11.00  Drava Ptuj - Mura 3:0  (2:0) 
18/19  4.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 05.09.2018, ob 16.30  Mura - Drava Ptuj 0:1  (0:0) 
17/18  15.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 11.11.2017, ob 11.00  Drava Ptuj - Mura 3:2  (2:1) 
17/18  2.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 23.08.2017, ob 17.00  Mura - Drava Ptuj 2:2  (1:1) 
16/17  20.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj-igrišče z umetno travo, 15.04.2017, ob 11.00  Drava Ptuj - Mura 2:6  (0:4) 
16/17  7.krog  MURSKA SOBOTA, FAZANERIJA - UMETNA TRAVA, 17.09.2016, ob 16.30  Mura - Drava Ptuj 4:1  (3:0) 

25. krog
Maribor  :  Jarenina
Šampion  :  Krško
Drava Dakinda Ptuj  :  Mura
Rudar Velenje  :  Aluminij
Vipoll Veržej  :  Kety Emmi Bistrica
Dravograd  :  A2S Celje
Aluvar Gančani Beltinci  :  MB Tabor

LESTVICA
1 Maribor 13 39
2 Krško 13 34
3 Mura 14 28
4 Aluminij 13 27
5 A2S Celje 14 27
6 Rudar Velenje 14 23
7 Dravograd 14 22
8 Jarenina 14 19
9 Drava Dakinda Ptuj 13 13
10 Šampion 14 13
11 Kety Emmi Bistrica 14 12
12 Vipoll Veržej 14 10
13 Aluvar Gančani Beltinci 14 5
14 MB Tabor 14 3

STRELCI
1. Elmir Avdić 16
2. Jaka Čuber Potočnik 13
3. Luka Baš 12
4. Črt Vuković 11
Žan Antič Kurbus 11
6. Niko Kasalo 10
7. Nejc Krivec 9
Danej Hojnik 9
9. Luka Brodnjak 8
10. Enej Šarlah 7
Gal Kranjčič 7
Matej Cener 7
Tine Čuk 7
Gašper Recek 7
15. Luka Topalović 6
Luka Pučnik 6
Damjan Vukolić 6
Maj Drobne 6
19. Luka Mlakar 5
Jan Husar 5

DELI NA