24. krog |  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT |  09.05.2020 ob 17.00

Mura

  :  

Rudar Velenje

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Mura
P
Mura 1 : 3 Krško
P
Maribor 3 : 1 Mura
Z
Šampion 0 : 3 Mura
Z
Mura 3 : 1 Drava Dakinda Ptuj
P
Rudar Velenje 2 : 1 Mura
Rudar Velenje
Z
MB Tabor 0 : 2 Rudar Velenje
Z
Rudar Velenje 3 : 0 A2S Celje
Z
Rudar Velenje 6 : 1 Kety Emmi Bistrica
P
Aluminij 6 : 2 Rudar Velenje
Z
Rudar Velenje 2 : 1 Mura


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Mura 7 5 1 1 19
Rudar Velenje 7 1 1 5 5
 
Mestni stadion Fazanerija tekme zmage neodločeni porazi goli
Mura 3 2 1 0 5
Rudar Velenje 3 0 1 2 0
 
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje tekme zmage neodločeni porazi goli
Mura 4 3 0 1 14
Rudar Velenje 4 1 0 3 5



Vse medsebojne tekme

19/20  11.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 20.10.2019, ob 16.00  Rudar Velenje - Mura 2:1  (1:0) 
18/19  18.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 01.04.2019, ob 17.30  Mura - Rudar Velenje 1:0  (0:0) 
18/19  5.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 08.09.2018, ob 11.00  Rudar Velenje - Mura 1:2  (0:0) 
17/18  14.krog  Rakičan, Igrišče Rakičan, 04.11.2017, ob 11.00  Mura - Rudar Velenje 4:0  (3:0) 
17/18  1.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 19.08.2017, ob 11.00  Rudar Velenje - Mura 2:10  (0:4) 
16/17  18.krog  Velenje, Umetna trava, 25.03.2017, ob 11.00  Rudar Velenje - Mura 0:1  (0:0) 
16/17  5.krog  MURSKA SOBOTA, FAZANERIJA - UMETNA TRAVA, 04.09.2016, ob 11.00  Mura - Rudar Velenje 0:0  (0:0) 

24. krog
Jarenina  :  MB Tabor
A2S Celje  :  Aluvar Gančani Beltinci
Kety Emmi Bistrica  :  Dravograd
Aluminij  :  Vipoll Veržej
Mura  :  Rudar Velenje
Krško  :  Drava Dakinda Ptuj
Maribor  :  Šampion

LESTVICA
1 Maribor 15 42
2 Krško 15 37
3 Aluminij 15 33
4 A2S Celje 15 30
5 Mura 15 28
6 Rudar Velenje 15 26
7 Dravograd 14 22
8 Jarenina 14 19
9 Šampion 15 16
10 Drava Dakinda Ptuj 15 13
11 Vipoll Veržej 15 13
12 Kety Emmi Bistrica 15 12
13 Aluvar Gančani Beltinci 15 5
14 MB Tabor 15 3

STRELCI
1. Elmir Avdić 17
2. Jaka Čuber Potočnik 16
3. Luka Baš 14
4. Črt Vuković 12
5. Žan Antič Kurbus 11
6. Niko Kasalo 10
7. Nejc Krivec 9
Danej Hojnik 9
9. Luka Brodnjak 8
Maj Drobne 8
11. Enej Šarlah 7
Gal Kranjčič 7
Tine Čuk 7
Matej Cener 7
Gašper Recek 7
16. Luka Topalović 6
Luka Pučnik 6
Damjan Vukolić 6
19. Dejan Fink 5
Luka Mlakar 5

DELI NA