22. krog |  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT |  25.04.2020 ob 17.00

Mura

  :  

Dravograd

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Mura
P
Mura 1 : 3 Krško
P
Maribor 3 : 1 Mura
Z
Šampion 0 : 3 Mura
Z
Mura 3 : 1 Drava Dakinda Ptuj
P
Rudar Velenje 2 : 1 Mura
Dravograd
Z
Dravograd 2 : 1 Aluvar Gančani Beltinci
Z
Dravograd 4 : 1 MB Tabor
P
A2S Celje 3 : 0 Dravograd
Z
Dravograd 4 : 1 Kety Emmi Bistrica
P
Aluminij 3 : 0 Dravograd


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Mura 7 4 1 2 13
Dravograd-Avto Grubelnik 7 2 1 4 5
 
Mestni stadion Fazanerija tekme zmage neodločeni porazi goli
Mura 3 2 0 1 6
Dravograd-Avto Grubelnik 3 1 0 2 2
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Mura 4 2 1 1 7
Dravograd-Avto Grubelnik 4 1 1 2 3



Vse medsebojne tekme

19/20  9.krog  Dravograd, Športni center Dravograd, 05.10.2019, ob 11.00  Dravograd - Mura 0:4  (0:3) 
18/19  16.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 24.11.2018, ob 11.00  Mura - Dravograd 0:1  (0:1) 
18/19  3.krog  Dravograd, Športni center Dravograd-igrišče z UT, 01.09.2018, ob 11.00  Dravograd - Mura 2:1  (1:1) 
17/18  21.krog  Dravograd, Športni center Dravograd-igrišče z UT, 14.04.2018, ob 11.00  Koroška Dravograd - Mura 0:1  (0:1) 
17/18  8.krog  Bogojina, ŠRC Bogojina, 23.09.2017, ob 11.00  Mura - Koroška Dravograd 3:0  (2:0) 
16/17  23.krog  Dravograd, Športni center-glavno igrišče, 06.05.2017, ob 11.00  Dravograd-Avto Grubelnik - Mura 1:1  (1:1) 
16/17  10.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 09.10.2016, ob 11.00  Mura - Dravograd-Avto Grubelnik 3:1  (1:0) 

22. krog
Jarenina  :  A2S Celje
Kety Emmi Bistrica  :  MB Tabor
Aluminij  :  Aluvar Gančani Beltinci
Mura  :  Dravograd
Krško  :  Vipoll Veržej
Maribor  :  Rudar Velenje
Šampion  :  Drava Dakinda Ptuj

LESTVICA
1 Maribor 15 42
2 Krško 15 37
3 Aluminij 15 33
4 A2S Celje 15 30
5 Mura 15 28
6 Rudar Velenje 15 26
7 Dravograd 14 22
8 Jarenina 14 19
9 Šampion 15 16
10 Drava Dakinda Ptuj 15 13
11 Vipoll Veržej 15 13
12 Kety Emmi Bistrica 15 12
13 Aluvar Gančani Beltinci 15 5
14 MB Tabor 15 3

STRELCI
1. Elmir Avdić 17
2. Jaka Čuber Potočnik 16
3. Luka Baš 14
4. Črt Vuković 12
5. Žan Antič Kurbus 11
6. Niko Kasalo 10
7. Nejc Krivec 9
Danej Hojnik 9
9. Luka Brodnjak 8
Maj Drobne 8
11. Enej Šarlah 7
Gal Kranjčič 7
Tine Čuk 7
Matej Cener 7
Gašper Recek 7
16. Luka Topalović 6
Luka Pučnik 6
Damjan Vukolić 6
19. Dejan Fink 5
Luka Mlakar 5

DELI NA