22. krog |  Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT |  25.04.2020 ob 17.00

Kety Emmi Bistrica

  :  

MB Tabor

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Kety Emmi Bistrica
P
Dravograd 4 : 1 Kety Emmi Bistrica
N
Kety Emmi Bistrica 3 : 3 Aluvar Gančani Beltinci
N
MB Tabor 1 : 1 Kety Emmi Bistrica
N
Kety Emmi Bistrica 1 : 1 A2S Celje
P
Kety Emmi Bistrica 0 : 2 Jarenina
MB Tabor
N
MB Tabor 1 : 1 Jarenina
P
A2S Celje 6 : 0 MB Tabor
N
MB Tabor 1 : 1 Kety Emmi Bistrica
P
Aluminij 6 : 0 MB Tabor
P
MB Tabor 0 : 3 Mura


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Aha Emmi Bistrica 5 3 1 1 8
NK MB Tabor 5 1 1 3 4
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Aha Emmi Bistrica 2 2 0 0 4
NK MB Tabor 2 0 0 2 1
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Aha Emmi Bistrica 3 1 1 1 4
NK MB Tabor 3 1 1 1 3



Vse medsebojne tekme

19/20  9.krog  Maribor, Športni park Tabor Maribor, 05.10.2019, ob 11.00  MB Tabor - Kety Emmi Bistrica 1:1  (0:0) 
18/19  14.krog  Maribor, Športni park Tabor - igrišče z UT, 11.11.2018, ob 11.00  MB Tabor - Kety Emmi Bistrica 2:1  (1:0) 
18/19  1.krog  Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 18.08.2018, ob 11.00  Kety Emmi Bistrica - MB Tabor 1:0  (1:0) 
15/16  18.krog  Slovenska Bistrica, ŠP - umetna trava, 19.03.2016, ob 11.00  - 3:1  (1:0) 
15/16  5.krog  Maribor, ŠP Tabor, 05.09.2015, ob 13.00  - 0:2  (0:1) 

22. krog
Jarenina  :  A2S Celje
Kety Emmi Bistrica  :  MB Tabor
Aluminij  :  Aluvar Gančani Beltinci
Mura  :  Dravograd
Krško  :  Vipoll Veržej
Maribor  :  Rudar Velenje
Šampion  :  Drava Dakinda Ptuj

LESTVICA
1 Maribor 11 33
2 Krško 9 24
3 Mura 10 22
4 Aluminij 10 18
5 A2S Celje 10 18
6 Jarenina 11 18
7 Dravograd 11 16
8 Rudar Velenje 9 14
9 Drava Dakinda Ptuj 10 13
10 Šampion 11 12
11 Vipoll Veržej 10 7
12 Kety Emmi Bistrica 11 6
13 MB Tabor 11 3
14 Aluvar Gančani Beltinci 10 1

STRELCI
1. Luka Baš 12
2. Jaka Čuber Potočnik 11
3. Žan Antič Kurbus 10
4. Elmir Avdić 9
Nejc Krivec 9
6. Črt Vuković 8
Danej Hojnik 8
8. Maj Drobne 6
Niko Kasalo 6
10. Matevž Šega 5
Tine Čuk 5
Angelo Macanović 5
Niko Graj 5
Gal Kranjčič 5
Damjan Vukolić 5
Luka Brodnjak 5
Jan Husar 5
18. Tjan Kolednik 4
Enej Šarlah 4
Luka Mlakar 4

DELI NA