21. krog |  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT |  18.04.2020 ob 17.00

Rudar Velenje

  :  

Šampion

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Rudar Velenje
P
Rudar Velenje 0 : 3 Maribor
N
Šampion 1 : 1 Rudar Velenje
Z
Rudar Velenje 5 : 0 Drava Dakinda Ptuj
P
Jarenina 3 : 2 Rudar Velenje
Z
Vipoll Veržej 0 : 3 Rudar Velenje
Šampion
N
Jarenina 2 : 2 Šampion
N
Drava Dakinda Ptuj 1 : 1 Šampion
N
Šampion 1 : 1 Rudar Velenje
P
Vipoll Veržej 1 : 0 Šampion
P
Šampion 2 : 4 Dravograd


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Rudar Velenje 29 8 6 15 32
Šampion 29 15 6 8 53
 
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje tekme zmage neodločeni porazi goli
Rudar Velenje 14 2 4 8 11
Šampion 14 8 4 2 26
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Rudar Velenje 15 6 2 7 21
Šampion 15 7 2 6 27



Vse medsebojne tekme

19/20  8.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 28.09.2019, ob 11.00  Šampion - Rudar Velenje 1:1  (0:0) 
18/19  21.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 20.04.2019, ob 11.00  Rudar Velenje - Šampion 0:0  (0:0) 
18/19  8.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 29.09.2018, ob 13.00  Šampion - Rudar Velenje 1:2  (1:1) 
17/18  17.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 25.11.2017, ob 11.00  Rudar Velenje - Šampion 0:0  (0:0) 
17/18  4.krog  Celje - Olimp, Stadion Olimp Celje, 30.08.2017, ob 17.00  Šampion - Rudar Velenje 6:1  (3:1) 
16/17  26.krog  Velenje, Umetna trava, 28.05.2017, ob 12.00  Rudar Velenje - Šampion 1:2  (0:2) 
16/17  13.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 06.11.2016, ob 11.00  Šampion - Rudar Velenje 3:0  (1:0) 
15/16  26.krog  Velenje, umetna trava, 29.05.2016, ob 18.00  - 2:3  (0:1) 
15/16  13.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 08.11.2015, ob 10.30  - 0:3  (0:1) 
14/15  15.krog  Velenje, umetna trava, 16.11.2014, ob 12.00  - 0:1  (0:1) 
14/15  2.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 20.08.2014, ob 11.00  - 0:5  (0:1) 
13/14  21.krog  Celje, Olimp umetna trava, 05.04.2014, ob 11.00  - 2:3  (1:1) 
13/14  6.krog  Velenje, Umetna trava, 31.08.2013, ob 10.30  - 1:3  (0:1) 
12/13  22.krog  Celje, Olimp, umetna trava, 13.04.2013, ob 19.30  - 2:1  (1:1) 
12/13  7.krog  Velenje, Umetna trava, 08.09.2012, ob 17.00  - 1:1  (1:0) 
11/12  29.krog  Velenje, Umetna trava, 02.06.2012, ob 11.00  - 0:5  (0:1) 
11/12  14.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 06.11.2011, ob 11.00  - 3:0  (1:0) 
10/11  24.krog  Celje, Olimp-umetna trava, 17.04.2011, ob 15.00  - 1:3  (1:2) 
10/11  9.krog  Velenje, Ob jezeru, 03.10.2010, ob 15.30  - 4:1  (2:0) 
09/10  23.krog  Celje, Igrišče Olimp, 17.04.2010, ob 16.00  - 1:0  (0:0) 
09/10  8.krog  Velenje, Umetna trava, 30.09.2009, ob 16.00  - 0:4  (0:1) 
08/09  18.krog  Celje, Olimp (umetna trava), 14.03.2009, ob 16.30  - 1:1  (0:0) 
08/09  3.krog  Velenje, umetna trava, 23.08.2008, ob 18.00  - 2:1  (1:1) 
07/08  18.krog  Celje, Olimp (umetna trava), 06.04.2008, ob 15.00  - 3:0  (1:0) 
07/08  5.krog  Velenje-umetna trava, Velenje-umetna trava, 08.09.2007, ob 13.00  - 0:2  (0:0) 
06/07  16.krog  Velenje-umetna trava, Velenje-umetna trava, 17.03.2007, ob 12.00  - 0:0  (0:0) 
06/07  3.krog  Na igrišču v Žalcu, Na igrišču v Žalcu, 26.08.2006, ob 18.00  - 0:1  (0:0) 
05/06  24.krog  Velenje-umetna trava, 13.05.2006, ob 15.00  - 0:3  (0:2) 
05/06  11.krog  Igriš.ŠAMPION pri IV.OŠ Celje, 22.10.2005, ob 15.30  - 3:0  (3:0) 

21. krog
Drava Dakinda Ptuj  :  Jarenina
Rudar Velenje  :  Šampion
Vipoll Veržej  :  Maribor
Dravograd  :  Krško
Aluvar Gančani Beltinci  :  Mura
MB Tabor  :  Aluminij
A2S Celje  :  Kety Emmi Bistrica

LESTVICA
1 Maribor 10 30
2 Krško 9 24
3 Mura 10 22
4 Aluminij 10 18
5 A2S Celje 10 18
6 Jarenina 10 17
7 Rudar Velenje 9 14
8 Drava Dakinda Ptuj 10 13
9 Dravograd 10 13
10 Šampion 10 12
11 Vipoll Veržej 10 7
12 Kety Emmi Bistrica 10 6
13 MB Tabor 10 2
14 Aluvar Gančani Beltinci 10 1

STRELCI
1. Luka Baš 11
Jaka Čuber Potočnik 11
3. Elmir Avdić 9
Nejc Krivec 9
5. Črt Vuković 8
Žan Antič Kurbus 8
7. Danej Hojnik 7
8. Maj Drobne 6
Niko Kasalo 6
10. Matevž Šega 5
Tine Čuk 5
Angelo Macanović 5
Niko Graj 5
Gal Kranjčič 5
Luka Brodnjak 5
Jan Husar 5
17. Tjan Kolednik 4
Sen Džumhur 4
Enej Šarlah 4
Luka Mlakar 4

DELI NA