18. krog |  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT |  28.03.2020 ob 15.00

Mura

  :  

Kety Emmi Bistrica

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Mura
P
Mura 1 : 3 Krško
P
Maribor 3 : 1 Mura
Z
Šampion 0 : 3 Mura
Z
Mura 3 : 1 Drava Dakinda Ptuj
P
Rudar Velenje 2 : 1 Mura
Kety Emmi Bistrica
P
Kety Emmi Bistrica 2 : 3 Šampion
Z
Drava Dakinda Ptuj 2 : 4 Kety Emmi Bistrica
P
Rudar Velenje 6 : 1 Kety Emmi Bistrica
Z
Kety Emmi Bistrica 4 : 1 Vipoll Veržej
P
Dravograd 4 : 1 Kety Emmi Bistrica


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Mura 7 4 0 3 14
Aha Emmi Bistrica 7 3 0 4 9
 
Mestni stadion Fazanerija tekme zmage neodločeni porazi goli
Mura 3 3 0 0 9
Aha Emmi Bistrica 3 0 0 3 1
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Mura 4 1 0 3 5
Aha Emmi Bistrica 4 3 0 1 8



Vse medsebojne tekme

19/20  5.krog  Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 07.09.2019, ob 11.00  Kety Emmi Bistrica - Mura 2:1  (0:1) 
18/19  26.krog  Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 24.05.2019, ob 18.00  Kety Emmi Bistrica - Mura 3:0  (3:0) 
18/19  13.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 03.11.2018, ob 11.00  Mura - Kety Emmi Bistrica 4:0  (1:0) 
17/18  22.krog  Rakičan, Igrišče Rakičan, 21.04.2018, ob 16.30  Mura - Kety Emmi Bistrica 3:0  (1:0) 
17/18  9.krog  Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 30.09.2017, ob 11.00  Kety Emmi Bistrica - Mura 3:1  (3:0) 
16/17  19.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 01.04.2017, ob 11.00  Mura - Kety Emmi Bistrica 2:1  (1:1) 
16/17  6.krog  Slovenska Bistrica, Športni park-umetna trava, 10.09.2016, ob 19.00  Kety Emmi Bistrica - Mura 0:3  (0:2) 

18. krog
Jarenina  :  Aluminij
Mura  :  Kety Emmi Bistrica
Krško  :  A2S Celje
Maribor  :  MB Tabor
Šampion  :  Aluvar Gančani Beltinci
Drava Dakinda Ptuj  :  Dravograd
Rudar Velenje  :  Vipoll Veržej

LESTVICA
1 Maribor 15 42
2 Krško 15 37
3 Aluminij 15 33
4 A2S Celje 15 30
5 Mura 15 28
6 Rudar Velenje 15 26
7 Dravograd 14 22
8 Jarenina 14 19
9 Šampion 15 16
10 Drava Dakinda Ptuj 15 13
11 Vipoll Veržej 15 13
12 Kety Emmi Bistrica 15 12
13 Aluvar Gančani Beltinci 15 5
14 MB Tabor 15 3

STRELCI
1. Elmir Avdić 17
2. Jaka Čuber Potočnik 16
3. Luka Baš 14
4. Črt Vuković 12
5. Žan Antič Kurbus 11
6. Niko Kasalo 10
7. Nejc Krivec 9
Danej Hojnik 9
9. Luka Brodnjak 8
Maj Drobne 8
11. Enej Šarlah 7
Gal Kranjčič 7
Tine Čuk 7
Matej Cener 7
Gašper Recek 7
16. Luka Topalović 6
Luka Pučnik 6
Damjan Vukolić 6
19. Dejan Fink 5
Luka Mlakar 5

DELI NA