17. krog |  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1 |  21.03.2020 ob 15.00

Aluminij

  :  

Mura

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Aluminij
Z
Aluminij 2 : 1 Maribor
Z
Šampion 0 : 3 Aluminij
Z
Drava Dakinda Ptuj 0 : 1 Aluminij
Z
Aluminij 6 : 2 Rudar Velenje
Z
Vipoll Veržej 0 : 2 Aluminij
Mura
P
Mura 1 : 3 Krško
P
Maribor 3 : 1 Mura
Z
Šampion 0 : 3 Mura
Z
Mura 3 : 1 Drava Dakinda Ptuj
P
Rudar Velenje 2 : 1 Mura


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 7 2 1 4 7
Mura 7 4 1 2 9
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 3 0 1 2 2
Mura 3 2 1 0 4
 
Mestni stadion Fazanerija tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 4 2 0 2 5
Mura 4 2 0 2 5



Vse medsebojne tekme

19/20  4.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 04.09.2019, ob 17.00  Mura - Aluminij 3:0  (2:0) 
18/19  25.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 18.05.2019, ob 11.00  Mura - Aluminij 1:0  (0:0) 
18/19  12.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 27.10.2018, ob 11.00  Aluminij - Mura 0:1  (0:0) 
17/18  16.krog  Bakovci, ŠNK Bakovci, 19.11.2017, ob 11.00  Mura - Aluminij 0:1  (0:0) 
17/18  3.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 26.08.2017, ob 11.00  Aluminij - Mura 1:1  (1:1) 
16/17  25.krog  Kidričevo, NK ALUMINIJ - umetna trava, 18.05.2017, ob 19.00  Aluminij - Mura 1:2  (1:1) 
16/17  12.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 30.10.2016, ob 11.00  Mura - Aluminij 1:4  (1:3) 

17. krog
Vipoll Veržej  :  Jarenina
Dravograd  :  Rudar Velenje
Aluvar Gančani Beltinci  :  Drava Dakinda Ptuj
MB Tabor  :  Šampion
A2S Celje  :  Maribor
Kety Emmi Bistrica  :  Krško
Aluminij  :  Mura

LESTVICA
1 Maribor 15 42
2 Krško 15 37
3 Aluminij 15 33
4 A2S Celje 15 30
5 Mura 15 28
6 Rudar Velenje 15 26
7 Dravograd 14 22
8 Jarenina 14 19
9 Šampion 15 16
10 Drava Dakinda Ptuj 15 13
11 Vipoll Veržej 15 13
12 Kety Emmi Bistrica 15 12
13 Aluvar Gančani Beltinci 15 5
14 MB Tabor 15 3

STRELCI
1. Elmir Avdić 17
2. Jaka Čuber Potočnik 16
3. Luka Baš 14
4. Črt Vuković 12
5. Žan Antič Kurbus 11
6. Niko Kasalo 10
7. Nejc Krivec 9
Danej Hojnik 9
9. Luka Brodnjak 8
Maj Drobne 8
11. Enej Šarlah 7
Gal Kranjčič 7
Tine Čuk 7
Matej Cener 7
Gašper Recek 7
16. Luka Topalović 6
Luka Pučnik 6
Damjan Vukolić 6
19. Dejan Fink 5
Luka Mlakar 5

DELI NA