6. krog |  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT |  14.09.2019 ob 11.00

Mura

1 : 1

A2S Celje

Sodniki: Misja Tjaša (glavni sodnik), Cifer Nina (1. pomoč), Zakal Pavel (2. pomoč)
Delegat: Drvarič Marjan
Št. gledalcev: 50
Mura
69 Vid Šumenjak V
6 Jan Rajh
7 Niko Kasalo
9 Niko Graj
13 Domen Donko K
14 Andrej Trajber
15 Marck Ropoša
17 Žiga Ozbetič
18 Aljaž Lukač
19 David Vidmajer
21 Jaka Bukovec


Rezervni igralci
44 Maj Dervarič V
2 Amadej Škraban
3 Nejc Slokan
8 Jan Husar
11 Niko Zamuda
16 Sven Lebar
20 Tilen Grlec

A2S Celje
1 Urban Brecl Ojsteršek V
4 Andraž Voga
5 Maks Markelc
7 Luka Mlakar
8 Domen Brumec
9 Enej Šarlah
10 Florjan Jevšenak K
11 Sen Džumhur
13 Tino Mijošek
17 Gašper Cugmas
20 Niko Grlić


Rezervni igralci
12 Žan Seidl V
3 Ben Dobovičnik
6 Matevž Benedejčič
14 Jakob Krajnc
15 Tit Selčan

Trener
Jožef Husar

Trener
Aljoša Sivko

Sodnik
Tjaša Misja

Zadetki
Sen Džumhur 0 : 1 33'
Jan Husar 1 : 1 59'

Dogodki
Marck Ropoša 25'
Menjava Krajnc /  Mijošek 45'
Menjava Husar /  Ozbetič 52'
Menjava Škraban /  Rajh 52'
Menjava Benedejčič /  Grlić 56'
Menjava Zamuda /  Graj 61'
Florjan Jevšenak 62'
Menjava Selčan /  Džumhur 68'
Urban Brecl Ojsteršek 70'

6. krog
Jarenina 3 : 2 Rudar Velenje
Maribor 14 : 0 Aluvar Gančani Beltinci
Mura 1 : 1 A2S Celje
Aluminij 5 : 0 Kety Emmi Bistrica
Šampion 2 : 4 Dravograd
Drava Dakinda Ptuj 4 : 0 Vipoll Veržej
Krško  :  MB Tabor

LESTVICA
1 Maribor 6 18
2 Dravograd 6 13
3 Drava Dakinda Ptuj 6 12
4 Rudar Velenje 5 10
5 Mura 6 10
6 Aluminij 6 9
7 Krško 4 9
8 Šampion 6 9
9 Jarenina 6 9
10 A2S Celje 4 7
11 Vipoll Veržej 6 4
12 Kety Emmi Bistrica 6 3
13 MB Tabor 5 1
14 Aluvar Gančani Beltinci 6 0

STRELCI
1. Elmir Avdić 7
2. Maj Drobne 5
Žan Antič Kurbus 5
Nejc Krivec 5
5. Luka Brodnjak 4
Črt Vuković 4
Tine Čuk 4
Luka Pučnik 4
Luka Baš 4
10. Jaka Čuber Potočnik 3
Matevž Šega 3
Damjan Vukolić 3
Vid Štefanec 3
Angelo Macanović 3
Vito Smodič 3
Dejan Fink 3
Danej Hojnik 3
Tjan Kolednik 3
19. Sabur Ali 2
Luka Poredoš 2

DELI NA