26. krog |  Dekani, Športni park Dekani |  19.04.2020 ob 17.00

Jadran Dekani

  :  

Nafta 1903

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Jadran Dekani
P
Jadran Dekani 1 : 2 Krka
P
Jadran Dekani 1 : 3 Kalcer Radomlje
P
Fužinar Vzajemci 4 : 1 Jadran Dekani
Z
Jadran Dekani 3 : 1 Rogaška
P
Krško 3 : 0 Jadran Dekani
Nafta 1903
P
Krško 3 : 0 Nafta 1903
Z
Nafta 1903 1 : 0 Vitanest Bilje
Z
Roltek Dob 1 : 7 Nafta 1903
Z
Nafta 1903 2 : 1 Drava Dakinda Ptuj
P
Koper 2 : 1 Nafta 1903


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Jadran Dekani 4 0 0 4 1
ND Lendava 1903 4 4 0 0 11
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Jadran Dekani 2 0 0 2 1
ND Lendava 1903 2 2 0 0 3
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Jadran Dekani 2 0 0 2 0
ND Lendava 1903 2 2 0 0 8



Vse medsebojne tekme

18/19  17.krog  Lendava, Športni park Lendava, 24.11.2018, ob 14.00  Nafta 1903 - Jadran Dekani 2:0  (1:0) 
18/19  2.krog  Dekani, Športni park Dekani, 11.08.2018, ob 17.30  Jadran Dekani - Nafta 1903 1:2  (0:1) 
17/18  30.krog  Lendava, Športni park Lendava, 26.05.2018, ob 16.00  Nafta 1903 - Jadran Dekani 6:0  (3:0) 
17/18  15.krog  Dekani, Športni park Dekani, 11.11.2017, ob 14.00  Jadran Dekani - Nafta 1903 0:1  (0:0) 

26. krog
Kalcer Radomlje  :  Brda
Krka  :  Gorica
Jadran Dekani  :  Nafta 1903
Fužinar Vzajemci  :  Brežice Terme Čatež
Rogaška  :  Beltinci Klima Tratnjek
Krško  :  Koroška Dravograd
Vitanest Bilje  :  Koper
Roltek Dob  :  Drava Dakinda Ptuj

LESTVICA
1 Koper 8 20
2 Kalcer Radomlje 8 19
3 Krško 8 16
4 Gorica 8 16
5 Nafta 1903 8 15
6 Krka 8 13
7 Fužinar Vzajemci 8 13
8 Drava Dakinda Ptuj 8 12
9 Vitanest Bilje 8 12
10 Roltek Dob 7 7
11 Jadran Dekani 8 7
12 Brda 7 6
13 Beltinci Klima Tratnjek 8 6
14 Brežice Terme Čatež 7 4
15 Koroška Dravograd 8 4
16 Rogaška 7 4

STRELCI
1. Lovre Čirjak 10
2. Etien Velikonja 7
Matej Potokar 7
Žan Medved 7
5. Erwin Tiganj 5
Anže Pišek 5
Bede Amarachi Osuji 5
Stjepan Oštrek 5
Sacha Varga 5
10. Peter Kogelnik 4
Nejc Pečnik 4
Jaka Bizjak 4
Nermin Haljeta 4
Luka Stepančič 4
15. Gal Primc 3
Matic Marcius 3
Rok Bužinel 3
Ester Sokler 3
Filip Jauk 3
Adnan Ahmetović 3

DELI NA