25. krog |  Dravograd, Športni center Dravograd |  11.04.2020 ob 16.30

Koroška Dravograd

  :  

Vitanest Bilje

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Koroška Dravograd
P
Drava Dakinda Ptuj 3 : 2 Koroška Dravograd
P
Koroška Dravograd 0 : 2 Koper
P
Kalcer Radomlje 6 : 1 Koroška Dravograd
P
Beltinci Klima Tratnjek 3 : 0 Koroška Dravograd
Z
Koroška Dravograd 5 : 1 Brežice Terme Čatež
Vitanest Bilje
N
Vitanest Bilje 0 : 0 Brežice Terme Čatež
P
Nafta 1903 1 : 0 Vitanest Bilje
P
Vitanest Bilje 2 : 3 Gorica
Z
Brda 1 : 3 Vitanest Bilje
N
Vitanest Bilje 3 : 3 Krka


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Dravograd-Avto Grubelnik 30 8 5 17 36
Vitanest Bilje 30 17 5 8 66
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Dravograd-Avto Grubelnik 15 7 4 4 26
Vitanest Bilje 15 4 4 7 17
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Dravograd-Avto Grubelnik 15 1 1 13 10
Vitanest Bilje 15 13 1 1 49



Vse medsebojne tekme

KV2SNL1819  2.krog  Dravograd, Športni center Dravograd, 02.06.2018, ob 16.00  Dravograd Avto Grubelnik - Vitanest Bilje 0:0  (0:0) 
KV2SNL1819  1.krog  Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci, 30.05.2018, ob 17.00  Vitanest Bilje - Dravograd Avto Grubelnik 2:1  (0:1) 
1.SKL 08/09  29.krog  Ajdovščina, Umetna trava, 23.05.2009, ob 14.30  - 5:0  (1:0) 
1.SML 08/09  29.krog  Ajdovščina, Umetna trava, 23.05.2009, ob 16.30  - 6:0  (3:0) 
1.SML 08/09  14.krog  Dravograd, Športni center Dravograd, 15.11.2008, ob 14.00  - 2:3  (1:1) 
1.SKL 08/09  14.krog  Dravograd, Športni center Dravograd, 15.11.2008, ob 12.00  - 2:2  (0:1) 
1.SKL 07/08  14.krog  Dravograd - umetna trava, Dravograd - umetna trava, 11.11.2007, ob 12.00  - 2:1  (1:0) 
1.SML 07/08  14.krog  Dravograd - umetna trava, Dravograd - umetna trava, 11.11.2007, ob 14.00  - 2:1  (0:1) 
1.SML 07/08  1.krog  Na igrišču v Biljah, Na igrišču v Biljah, 04.08.2007, ob 18.00  - 3:1  (0:1) 
1.SKL 07/08  1.krog  Na igrišču v Biljah, Na igrišču v Biljah, 04.08.2007, ob 16.00  - 6:0  (3:0) 
1.SKL 04/05  26.krog  Ajdovščina, 05.06.2005, ob 14.30  - 2:2  (2:0) 
1.SML 04/05  26.krog  Ajdovščina, 05.06.2005, ob 16.30  - 7:0  (3:0) 
1.SML 04/05  13.krog  Dravograd, 07.11.2004, ob 14.00  - 0:1  (0:1) 
1.SKL 04/05  13.krog  Dravograd, 07.11.2004, ob 12.00  - 2:2  (2:0) 
1.SKL 03/04  24.krog  Ajdivščina, 29.05.2004, ob 14.30  - 1:2  (1:1) 
1.SML 03/04  24.krog  Ajdovščina, 29.05.2004, ob 16.30  - 2:0  (2:0) 
1.SML 03/04  11.krog  Dravograd, 25.10.2003, ob 15.30  - 2:1  (2:1) 
1.SKL 03/04  11.krog  Dravograd, 25.10.2003, ob 13.30  - 3:1  (1:1) 
1.SKL 02/03  26.krog  Ajdovščina, 07.06.2003, ob 17.30  - 6:0  (2:0) 
1.SML 02/03  26.krog  Ajdovščina, 07.06.2003, ob 15.30  - 1:0  (1:0) 
1.SML 02/03  13.krog  Dravograd, 02.11.2002, ob 14.00  - 1:2  (1:1) 
1.SKL 02/03  13.krog  Dravograd, 02.11.2002, ob 12.00  - 0:2  (0:1) 
1.SKL 01/02  25.krog  Dravograd, 18.05.2002, ob 14.30  - 2:1  (0:0) 
1.SML 01/02  25.krog  Dravograd, 18.05.2002, ob 16.30  - 0:0  (0:0) 
1.SML 01/02  12.krog  Na igrišču NK Vipava, 20.10.2001, ob 15.00  - 4:3  (2:1) 
1.SKL 01/02  12.krog  Na igrišču NK Vipava, 20.10.2001, ob 13.00  - 2:1  (1:0) 
1.SML 00/01  22.krog  Bilje, 24.04.2001, ob 17.00  - 1:0  (1:0) 
1.SKL 00/01  22.krog  Bilje, 24.04.2001, ob 15.00  - 1:0  (1:0) 
1.SKL 00/01  9.krog  Dravograd, 30.09.2000, ob 13.30  - 7:0  (2:0) 
1.SML 00/01  9.krog  Dravograd, 30.09.2000, ob 15.30  - 1:0  (1:0) 

25. krog
Drava Dakinda Ptuj  :  Kalcer Radomlje
Koper  :  Roltek Dob
Koroška Dravograd  :  Vitanest Bilje
Beltinci Klima Tratnjek  :  Krško
Brežice Terme Čatež  :  Rogaška
Nafta 1903  :  Fužinar Vzajemci
Gorica  :  Jadran Dekani
Brda  :  Krka

LESTVICA
1 Koper 8 20
2 Kalcer Radomlje 8 19
3 Krško 8 16
4 Gorica 8 16
5 Nafta 1903 8 15
6 Krka 8 13
7 Fužinar Vzajemci 8 13
8 Drava Dakinda Ptuj 8 12
9 Vitanest Bilje 8 12
10 Roltek Dob 7 7
11 Jadran Dekani 8 7
12 Brda 7 6
13 Beltinci Klima Tratnjek 8 6
14 Brežice Terme Čatež 7 4
15 Koroška Dravograd 8 4
16 Rogaška 7 4

STRELCI
1. Lovre Čirjak 10
2. Etien Velikonja 7
Matej Potokar 7
Žan Medved 7
5. Erwin Tiganj 5
Anže Pišek 5
Bede Amarachi Osuji 5
Stjepan Oštrek 5
Sacha Varga 5
10. Peter Kogelnik 4
Nejc Pečnik 4
Jaka Bizjak 4
Nermin Haljeta 4
Luka Stepančič 4
15. Gal Primc 3
Matic Marcius 3
Rok Bužinel 3
Ester Sokler 3
Filip Jauk 3
Adnan Ahmetović 3

DELI NA