16. krog |  Radomlje, Športni park Radomlje |  03.11.2019 ob 14.00

Kalcer Radomlje

  :  

Krško

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Kalcer Radomlje
P
Kalcer Radomlje 0 : 2 Koper
Z
Jadran Dekani 1 : 3 Kalcer Radomlje
Z
Kalcer Radomlje 6 : 1 Koroška Dravograd
Z
Fužinar Vzajemci 0 : 2 Kalcer Radomlje
Z
Kalcer Radomlje 4 : 0 Beltinci Klima Tratnjek
Krško
Z
Krško 3 : 0 Nafta 1903
Z
Gorica 2 : 3 Krško
P
Krško 0 : 1 Brda
P
Krka 3 : 1 Krško
Z
Krško 3 : 0 Jadran Dekani


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Kalcer Radomlje 10 2 4 4 11
Krško 10 4 4 2 18
 
Športni park, Domžale tekme zmage neodločeni porazi goli
Kalcer Radomlje 5 2 2 1 6
Krško 5 1 2 2 5
 
Stadion Matije Gubca tekme zmage neodločeni porazi goli
Kalcer Radomlje 5 0 2 3 5
Krško 5 3 2 0 13



Vse medsebojne tekme

19/20  1.krog  Krško, Stadion Matija Gubec Krško, 27.07.2019, ob 17.30  Krško - Kalcer Radomlje 3:3  (1:3) 
13/14  21.krog  Radomlje, Športni park Radomlje, 16.04.2014, ob 16.30  - 0:0  (0:0) 
13/14  17.krog  Krško, Matija Gubec, 22.03.2014, ob 19.00  - 5:1  (2:1) 
13/14  8.krog  Radomlje, Športni Park Radomlje, 28.09.2013, ob 16.00  - 1:1  (0:1) 
12/13  25.krog  Radomlje, Športni park Radomlje, 18.05.2013, ob 17.00  - 2:0  (0:0) 
12/13  14.krog  Krško, Matija Gubec, 03.11.2012, ob 14.00  - 1:1  (0:1) 
12/13  5.krog  Radomlje, Športni park Radomlje, 01.09.2012, ob 16.30  - 1:4  (0:3) 
11/12  21.krog  Krško, Matije Gubca, 14.04.2012, ob 17.00  - 2:0  (1:0) 
11/12  13.krog  Radomlje, Športni park Radomlje, 12.11.2011, ob 14.00  - 2:0  (1:0) 
11/12  4.krog  Krško, MATIJA GUBEC, 28.08.2011, ob 19.30  - 2:0  (1:0) 

16. krog
Kalcer Radomlje  :  Krško
Vitanest Bilje  :  Rogaška
Roltek Dob  :  Fužinar Vzajemci
Drava Dakinda Ptuj  :  Jadran Dekani
Koper  :  Krka
Koroška Dravograd  :  Brda
Beltinci Klima Tratnjek  :  Gorica
Brežice Terme Čatež  :  Nafta 1903

LESTVICA
1 Koper 8 20
2 Kalcer Radomlje 8 19
3 Krško 8 16
4 Gorica 8 16
5 Nafta 1903 8 15
6 Krka 8 13
7 Fužinar Vzajemci 8 13
8 Drava Dakinda Ptuj 8 12
9 Vitanest Bilje 8 12
10 Roltek Dob 7 7
11 Jadran Dekani 8 7
12 Brda 7 6
13 Beltinci Klima Tratnjek 8 6
14 Brežice Terme Čatež 7 4
15 Koroška Dravograd 8 4
16 Rogaška 7 4

STRELCI
1. Lovre Čirjak 10
2. Etien Velikonja 7
Matej Potokar 7
Žan Medved 7
5. Erwin Tiganj 5
Anže Pišek 5
Bede Amarachi Osuji 5
Stjepan Oštrek 5
Sacha Varga 5
10. Peter Kogelnik 4
Nejc Pečnik 4
Jaka Bizjak 4
Nermin Haljeta 4
Luka Stepančič 4
15. Gal Primc 3
Matic Marcius 3
Rok Bužinel 3
Ester Sokler 3
Filip Jauk 3
Adnan Ahmetović 3

DELI NA