9. krog |  Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto |  21.09.2019 ob 16.00  | Prenos: Stream nzs.si

Krka

  :  

Kalcer Radomlje

Sodniki: Perić Dragoslav (glavni sodnik), Mijatović Veljko (1. pomoč), Mežnar Matic (2. pomoč)
Delegat: Rajh Jožef
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Krka
Z
Jadran Dekani 1 : 2 Krka
P
Krka 1 : 2 Fužinar Vzajemci
N
Rogaška 0 : 0 Krka
Z
Krka 3 : 1 Krško
N
Vitanest Bilje 3 : 3 Krka
Kalcer Radomlje
P
Kalcer Radomlje 0 : 2 Koper
Z
Jadran Dekani 1 : 3 Kalcer Radomlje
Z
Kalcer Radomlje 6 : 1 Koroška Dravograd
Z
Fužinar Vzajemci 0 : 2 Kalcer Radomlje
Z
Kalcer Radomlje 4 : 0 Beltinci Klima Tratnjek


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Krka 7 2 3 2 11
Kalcer Radomlje 7 2 3 2 9
 
Portoval tekme zmage neodločeni porazi goli
Krka 3 2 0 1 7
Kalcer Radomlje 3 1 0 2 4
 
Športni park, Domžale tekme zmage neodločeni porazi goli
Krka 4 0 3 1 4
Kalcer Radomlje 4 1 3 0 5



Vse medsebojne tekme

18/19  17.krog  Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto, 24.11.2018, ob 13.00  Krka - Kalcer Radomlje 2:3  (1:1) 
18/19  2.krog  Radomlje, Športni park Radomlje, 11.08.2018, ob 17.30  Kalcer Radomlje - Krka 1:1  (0:0) 
17/18  30.krog  Radomlje, Športni park Radomlje, 26.05.2018, ob 16.00  Kalcer Radomlje - Krka 1:1  (1:0) 
17/18  15.krog  Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto, 11.11.2017, ob 14.00  Krka - Kalcer Radomlje 2:1  (1:0) 
12/13  20.krog  Radomlje, Športni park Radomlje, 17.04.2013, ob 16.30  - 2:1  (2:0) 
12/13  18.krog  Novo mesto, Portoval - umetna trava, 30.03.2013, ob 15.00  - 3:0  (0:0) 
12/13  9.krog  Radomlje, Športni park Radomlje, 29.09.2012, ob 16.00  - 1:1  (0:0) 

9. krog
Brežice Terme Čatež  :  Krško
Beltinci Klima Tratnjek  :  Vitanest Bilje
Koroška Dravograd  :  Roltek Dob
Krka  :  Kalcer Radomlje
Gorica  :  Fužinar Vzajemci
Nafta 1903  :  Rogaška
Brda  :  Jadran Dekani
Koper  :  Drava Dakinda Ptuj

LESTVICA
1 Koper 8 20
2 Kalcer Radomlje 8 19
3 Krško 8 16
4 Gorica 8 16
5 Nafta 1903 8 15
6 Krka 8 13
7 Fužinar Vzajemci 8 13
8 Drava Dakinda Ptuj 8 12
9 Vitanest Bilje 8 12
10 Roltek Dob 7 7
11 Jadran Dekani 8 7
12 Brda 7 6
13 Beltinci Klima Tratnjek 8 6
14 Brežice Terme Čatež 7 4
15 Koroška Dravograd 8 4
16 Rogaška 7 4

STRELCI
1. Lovre Čirjak 10
2. Etien Velikonja 7
Matej Potokar 7
Žan Medved 7
5. Erwin Tiganj 5
Anže Pišek 5
Bede Amarachi Osuji 5
Stjepan Oštrek 5
Sacha Varga 5
10. Peter Kogelnik 4
Nejc Pečnik 4
Jaka Bizjak 4
Nermin Haljeta 4
Luka Stepančič 4
15. Gal Primc 3
Matic Marcius 3
Rok Bužinel 3
Ester Sokler 3
Filip Jauk 3
Adnan Ahmetović 3

DELI NA