26. krog |  Bled, Športni park Bledec, Bled |  30.05.2020

Bled Hirter

  :  

Arne Tabor 69

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Bled Hirter
P
Elta Izola 1 : 0 Bled Hirter
Z
Bled Hirter 4 : 3 Sava Kranj
P
Svoboda Ljubljana 6 : 2 Bled Hirter
N
Bled Hirter 1 : 1 Ilirija 1911
N
Tinex Šenčur 0 : 0 Bled Hirter
Arne Tabor 69
P
TKK Tolmin 2 : 0 Arne Tabor 69
Z
Arne Tabor 69 2 : 1 Elta Izola
N
Sava Kranj 1 : 1 Arne Tabor 69
P
Arne Tabor 69 3 : 4 Svoboda Ljubljana
N
Ilirija 1911 1 : 1 Arne Tabor 69


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Hirter Bled 5 4 1 0 5
ŠD Tabor 69 Vižmarje - Brod 5 0 1 4 1
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Hirter Bled 2 2 0 0 2
ŠD Tabor 69 Vižmarje - Brod 2 0 0 2 0
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Hirter Bled 3 2 1 0 3
ŠD Tabor 69 Vižmarje - Brod 3 0 1 2 1



Vse medsebojne tekme

3SNLC1819  24.krog  Ljubljana, Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod, 11.05.2019, ob 17.00  Arne Tabor 69 - Bled Hirter 0:1  (0:0) 
3SNLC1819  18.krog  Bled, Športni park Bledec, Bled, 30.03.2019, ob 16.00  Bled Hirter - Arne Tabor 69 1:0  (0:0) 
3SNLC1819  9.krog  Ljubljana, Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod, 13.10.2018, ob 15.30  Arne Tabor 69 - Bled Hirter 1:1  (1:0) 
3SNLC1718  20.krog  Bled, Športni park Bledec, Bled, 21.04.2018, ob 17.00  Bled Hirter - Arne Tabor 69 1:0  (1:0) 
3SNLC1718  7.krog  Ljubljana, Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod, 30.09.2017, ob 16.00  Arne Tabor 69 - Bled Hirter 0:1  (0:1) 

26. krog
Adria  :  Fama Vipava
Ilirija 1911  :  Sava Kranj
Tinex Šenčur  :  Elta Izola
Bled Hirter  :  Arne Tabor 69
Žiri  :  Kočevje
Brinje Grosuplje  :  Svoboda Ljubljana
Primorje  :  TKK Tolmin

LESTVICA
1 Svoboda Ljubljana 9 21
2 Primorje 9 20
3 Brinje Grosuplje 9 19
4 Sava Kranj 9 17
5 Tinex Šenčur 9 16
6 Bled Hirter 9 14
7 TKK Tolmin 9 12
8 Fama Vipava 9 11
9 Ilirija 1911 9 10
10 Elta Izola 9 9
11 Arne Tabor 69 9 7
12 Adria 9 5
13 Žiri 9 4
14 Kočevje 9 4

STRELCI
1. Aleksandar Đokić 13
2. Grega Debenjak 9
3. Gregor Dorniž 7
Matic Kopač 7
5. Jakob Kodermac 6
Jasmin Dindič 6
Samo Kokalj 6
8. Ladislav Stanko 5
Nace Eržen 5
Amel Džuzdanović 5
11. Uroš Parežanin 4
Tim Idrizi 4
Luka Bragato 4
Matej Zemljak 4
Miha Babić 4
Moreno Remškar 4
Ogochukwu Prince Akpomudia 4
18. Anže Cankar 3
Din Gutić 3
Jaka Bric Krolnik 3

DELI NA