9. krog |  Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer |  11.12.2021 ob 14.00

KMN Meteorplast Šic bar

5 : 1

NK Ribnica


Sodniki: Hozyan Uroš , Mušič Doroteja
Delegat: Novak Jožef
Št. gledalcev: 25

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

KMN Meteorplast Šic bar
Z
KMN Meteorplast Šic bar 5 : 1 NK Ribnica
Z
KMN Meteorplast Šic bar 4 : 0 KMN Bronx Škofije
Z
KMN Meteorplast Šic bar 3 : 2 KMN Benedikt Sveta Trojica
Z
Futsal Olimpija 2 : 11 KMN Meteorplast Šic bar
Z
KMN Meteorplast Šic bar 20 : 2 NK Duplek
NK Ribnica
P
KMN Meteorplast Šic bar 5 : 1 NK Ribnica
Z
NK Ribnica 11 : 7 NK Duplek
P
KMN Bronx Škofije 5 : 3 NK Ribnica
P
NK Ribnica 2 : 8 Futsal klub Dobrepolje
P
KMN Benedikt Sveta Trojica 7 : 3 NK Ribnica


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Meteorplast 2 2 0 0 8
NK Ribnica A 2 0 0 2 1
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Meteorplast 1 1 0 0 5
NK Ribnica A 1 0 0 1 1
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Meteorplast 1 1 0 0 3
NK Ribnica A 1 0 0 1 0



Vse medsebojne tekme

21/22  9.krog  Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer, 11.12.2021, ob 14.00  KMN Meteorplast Šic bar - NK Ribnica 5:1  (1:0) 
21/22  2.krog  Ribnica na Dolenjskem, Športni center Ribnica, 13.10.2021, ob 17.30  NK Ribnica - KMN Meteorplast Šic bar 0:3  (0:2) 

9. krog
KMN Meteorplast Šic bar 5 : 1 NK Ribnica
KMN Benedikt Sveta Trojica 4 : 6 Futsal klub Dobrepolje
KMN Bronx Škofije 3 : 1 ŠD Extrem
Futsal Olimpija 7 : 6 NK Duplek

LESTVICA
1 Futsal klub Dobrepolje 10 25
2 KMN Meteorplast Šic bar 9 24
3 KMN Benedikt Sveta Trojica 10 20
4 KMN Bronx Škofije 10 13
5 NK Ribnica 9 12
6 Futsal Olimpija 9 9
7 ŠD Extrem 9 8
8 NK Duplek 10 0

STRELCI
1. Alen Jambriško 17
Luka Grm 17
3. Niko Zamuda 12
4. Lan Pahović 10
Ažbe Gradišar 10
Filip Jodl 10
7. Žan Sinanović 9
Naj Plavšič Vajde 9
Klemen Marolt 9
Mihael Čop 9
Klemen Senekovič 9
12. Erik Fink 8
Lian Pucer 8
Luka Perko 8
Jaka Janež 8
16. Emil Šinkovec 7
Vitja Čuk 7
Alen Peinkiher 7
Žiga Zemljič 7
Kimi Lavrenčič 7

DELI NA