Sodniki: | Močnik Perič Aleš , Zašev Venco |
Delegat: | Vetrih Vlado |
Št. gledalcev: | 80 |
KMN Bronx Škofije | |||
---|---|---|---|
Z |
Siliko Fortrade | 4 : 6 | KMN Bronx Škofije |
P |
KMN Bronx Škofije | 2 : 7 | Siliko Fortrade |
Z |
FC Litija | 5 : 7 | KMN Bronx Škofije |
N |
KMN Bronx Škofije | 4 : 4 | FC Litija |
P |
KMN Bronx Škofije | 0 : 2 | Futsal klub Dobrepolje |
Siliko Fortrade | |||
---|---|---|---|
P |
Siliko Fortrade | 4 : 6 | KMN Bronx Škofije |
Z |
KMN Bronx Škofije | 2 : 7 | Siliko Fortrade |
Z |
Siliko Fortrade | 6 : 2 | KMN Meteorplast |
N |
KMN Meteorplast | 3 : 3 | Siliko Fortrade |
Z |
Siliko Fortrade | 9 : 2 | KMN Tomaž |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
KMN Bronx Škofije | 9 | 1 | 0 | 8 | 18 | ||
FK Siliko | 9 | 8 | 0 | 1 | 55 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
KMN Bronx Škofije | 5 | 0 | 0 | 5 | 5 | ||
FK Siliko | 5 | 5 | 0 | 0 | 26 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
KMN Bronx Škofije | 4 | 1 | 0 | 3 | 13 | ||
FK Siliko | 4 | 3 | 0 | 1 | 29 |
23/24 | 19.krog | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 03.03.2024, ob 18.00 | Siliko Vrhnika Fortrade | - | KMN Bronx Škofije | 7:4 | (3:1) |
23/24 | 8.krog | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 03.12.2023, ob 15.00 | KMN Bronx Škofije | - | FK Siliko | 1:3 | (1:0) |
22/23 | 18.krog | Koper, Športna dvorana OŠ Koper, 19.02.2023, ob 17.30 | KMN Bronx Škofije | - | FK Siliko | 0:10 | (0:7) |
22/23 | 9.krog | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 13.11.2022, ob 16.00 | Siliko Fortrade | - | KMN Bronx Škofije | 14:1 | (7:0) |
21/22 | 26.krog | Koper, Športna dvorana OŠ Koper, 15.05.2022, ob 18.00 | KMN Bronx Škofije | - | FK Siliko | 1:4 | (1:2) |
21/22 | 13.krog | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 27.01.2022, ob 20.00 | Siliko Fortrade | - | KMN Bronx Škofije | 4:2 | (0:1) |
20/21 | 19.krog | Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 13.06.2021, ob 18.00 | Siliko Fortrade | - | KMN Bronx Škofije | 4:6 | (3:2) |
20/21 | 18.krog | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 06.06.2021, ob 16.00 | KMN Bronx Škofije | - | FK Siliko | 2:7 | (1:5) |
20/21 | 6.krog | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 14.03.2021, ob 16.00 | KMN Bronx Škofije | - | FK Siliko | 1:2 | (0:1) |
18. krog | ||
---|---|---|
KMN Meteorplast | 1 : 4 | FC Litija |
KMN Bronx Škofije | 2 : 7 | Siliko Fortrade |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Siliko Fortrade | 13 | 37 | |
2 | FC Litija | 13 | 34 | |
3 | KMN Meteorplast | 13 | 31 | |
4 | KMN Bronx Škofije | 13 | 31 | |
5 | ŠD Extrem | 13 | 24 | |
6 | Futsal klub Dobrepolje | 13 | 21 | |
7 | ŠD Mlinše | 13 | 19 | |
8 | Senčila Senica Oplotnica | 13 | 15 | |
9 | FC Hiša daril Ptuj | 13 | 12 | |
10 | KMN Sevnica | 13 | 12 | |
11 | Futsal klub Trzin | 13 | 11 | |
12 | FK Dobovec | 13 | 9 | |
13 | KMN Tomaž | 13 | 6 | |
14 | KMN Oplast Kobarid | 13 | 4 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Marko Bjelčević | 32 |
2. | Aljaž Goznik | 29 |
3. | Aleksander Stanić | 27 |
4. | Patrick Osredkar | 24 |
5. | Nejc Albreht | 22 |
6. | Alen Ruis | 20 |
7. | Aleksander Špegelj | 19 |
8. | Vid Kos | 18 |
9. | Miha Car | 17 |
Timotej Debeljak | 17 | |
Tobija Kavčič | 17 | |
12. | Nik Okorn | 16 |
Gašper Trdin | 16 | |
14. | Žan Janež | 15 |
Davor Stanišič | 15 | |
Žiga Kneževič Mrak | 15 | |
17. | Rene Vidovič | 14 |
Leon Bajc | 14 | |
Adrijan Trstenjak | 14 | |
Mike Gosnik | 14 |