Sodniki: | Rudolf Matjaž (glavni sodnik), Leban Erik (1. pomoč), Kodrič Aleks (2. pomoč) |
Delegat: | Hajdić Osman |
Št. gledalcev: | 1 |
Primorje eMundia | |||
---|---|---|---|
P |
Vitanest Bilje | 4 : 0 | Primorje eMundia |
P |
Primorje eMundia | 0 : 1 | Šenčur |
P |
Roltek Dob | 5 : 1 | Primorje eMundia |
P |
Primorje eMundia | 0 : 3 | Interblock |
P |
Labys Mengo 28 | 3 : 2 | Primorje eMundia |
Interblock | |||
---|---|---|---|
N |
Interblock | 2 : 2 | Elta Izola |
N |
ATET Dren Vrhnika | 1 : 1 | Interblock |
Z |
Interblock | 4 : 0 | Šenčur |
Z |
Primorje eMundia | 0 : 3 | Interblock |
N |
Krka | 0 : 0 | Interblock |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Primorje | 11 | 2 | 2 | 7 | 7 | ||
Interblock | 11 | 7 | 2 | 2 | 25 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Primorje | 5 | 1 | 0 | 4 | 4 | ||
Interblock | 5 | 4 | 0 | 1 | 13 | ||
ŽŠD Ljubljana | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Primorje | 6 | 1 | 2 | 3 | 3 | ||
Interblock | 6 | 3 | 2 | 1 | 12 |
23/24 | 19.krog | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT, 23.03.2024, ob 12.00 | IB 1975 Ljubljana | - | Primorje | 0:0 | (0:0) |
23/24 | 16.krog | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT, 18.11.2023, ob 13.45 | IB 1975 Ljubljana | - | Primorje | 1:1 | (1:0) |
23/24 | 7.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 16.09.2023, ob 12.00 | Primorje | - | Interblock | 2:4 | (0:0) |
22/23 | 22.krog | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT, 15.04.2023, ob 10.00 | IB 1975 Ljubljana | - | Primorje | 5:0 | (2:0) |
22/23 | 12.krog | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT, 22.10.2022, ob 10.00 | IB 1975 Ljubljana | - | Primorje | 3:0 | (1:0) |
22/23 | 3.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 27.08.2022, ob 10.30 | Primorje | - | Interblock | 0:1 | (0:0) |
21/22 | 20.krog | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 08.05.2022, ob 11.00 | Primorje | - | Interblock | 0:4 | (0:2) |
21/22 | 9.krog | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT, 16.10.2021, ob 11.00 | IB 1975 Ljubljana | - | Primorje | 3:1 | (1:1) |
20/21 | 8.krog | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 23.05.2021, ob 11.00 | Primorje eMundia | - | Interblock | 0:3 | (0:0) |
19/20 | 10.krog | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 13.10.2019, ob 11.00 | ND Primorje | - | Interblock | 2:1 | (0:1) |
19/20 | 1.krog | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT, 17.08.2019, ob 13.00 | NK Interblock | - | Primorje | 0:1 | (0:1) |
8. krog | ||
---|---|---|
Elta Izola | 1 : 1 | Tabor Klančar Žerjavi |
ATET Dren Vrhnika | 3 : 0 | Šobec Lesce |
Labys Mengo 28 | 1 : 1 | Roltek Dob |
Primorje eMundia | 0 : 3 | Interblock |
Šenčur | 1 : 3 | Krka |
Arne Tabor 69 | 4 : 0 | Vitanest Bilje |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Krka | 11 | 28 | |
2 | Roltek Dob | 11 | 26 | |
3 | Elta Izola | 11 | 21 | |
4 | Interblock | 11 | 19 | |
5 | ATET Dren Vrhnika | 11 | 17 | |
6 | Šobec Lesce | 11 | 16 | |
7 | Tabor Klančar Žerjavi | 11 | 15 | |
8 | Arne Tabor 69 | 11 | 14 | |
9 | Vitanest Bilje | 11 | 12 | |
10 | Šenčur | 11 | 11 | |
11 | Labys Mengo 28 | 11 | 4 | |
12 | Primorje eMundia | 11 | 2 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Tilen Kovačič | 12 |
2. | Jakob Ledinek Lozej | 10 |
3. | Rok Tomažič | 9 |
4. | Žiga Jerman | 8 |
5. | Uroš Stojnić | 7 |
6. | Dejan Jelić | 6 |
Patrik Katič | 6 | |
Suvad Muratović | 6 | |
9. | Marcel Kušar | 5 |
Jure Kepic | 5 | |
Kristian Erčulj | 5 | |
Tin Šabić | 5 | |
13. | Gašper Korenč | 4 |
Mark Gliha | 4 | |
Timon Jagodic | 4 | |
Antonio Marjanica | 4 | |
Roan Jusufspahić | 4 | |
18. | Vid Rupnik | 3 |
Nik Veršnjak | 3 | |
David Šimnovec | 3 |