Sodniki: | Mušić Haris (glavni sodnik), Radujko Aleksander (1. pomoč), Bole Žan Luka (2. pomoč) |
Delegat: | Koren Stojan |
Št. gledalcev: | 1 |
Primorje | |||
---|---|---|---|
N |
Primorje | 0 : 0 | Jadran Železničar |
N |
Jadran Dekani | 0 : 0 | Primorje |
Z |
Primorje | 2 : 0 | Sij Acroni Jesenice |
P |
Koper | 6 : 1 | Primorje |
N |
Krka | 2 : 2 | Primorje |
Sij Acroni Jesenice | |||
---|---|---|---|
P |
Sij Acroni Jesenice | 1 : 4 | Tinex Šenčur |
P |
Olimpija Ljubljana | 9 : 0 | Sij Acroni Jesenice |
P |
Sij Acroni Jesenice | 0 : 2 | Triglav Kranj |
P |
Primorje | 2 : 0 | Sij Acroni Jesenice |
Z |
Sij Acroni Jesenice | 1 : 0 | Gorica |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Primorje | 5 | 4 | 0 | 1 | 35 | ||
Jesenice | 5 | 1 | 0 | 4 | 5 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Primorje | 4 | 4 | 0 | 0 | 35 | ||
Jesenice | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Primorje | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | ||
Jesenice | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 |
21/22 | 16.krog | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 02.04.2022, ob 15.00 | Primorje | - | Jesenice | 16:0 | (7:0) |
21/22 | 12.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 13.11.2021, ob 18.00 | Primorje | - | Jesenice | 5:1 | (4:0) |
20/21 | 9.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 27.09.2020, ob 11.00 | Primorje | - | Jesenice | 2:0 | (1:0) |
14/15 | 24.krog | Jesenice, Podmežakla, 15.05.2015, ob 11.00 | - | Primorje | 3:0 | (0:0) | |
14/15 | 11.krog | Ajdovščina, Police - umetna trava, 11.10.2014, ob 11.00 | - | Jesenice | 12:1 | (6:1) |
9. krog | ||
---|---|---|
Brinje Grosuplje | 4 : 0 | Bravo |
Tinex Šenčur | 1 : 0 | Krka |
Triglav Kranj | 2 : 3 | Koper |
Domžale | 4 : 0 | Ilirija Extra-Lux |
Gorica | 3 : 0 | Jadran Dekani |
Primorje | 2 : 0 | Sij Acroni Jesenice |
Slovan | 2 : 1 | Jadran Železničar |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 10 | 30 | |
2 | Koper | 12 | 29 | |
3 | Olimpija Ljubljana | 11 | 26 | |
4 | Brinje Grosuplje | 11 | 25 | |
5 | Bravo | 11 | 20 | |
6 | Ilirija Extra-Lux | 10 | 19 | |
7 | Tinex Šenčur | 11 | 17 | |
8 | Gorica | 11 | 16 | |
9 | Triglav Kranj | 11 | 16 | |
10 | Slovan | 10 | 8 | |
11 | Jadran Železničar | 11 | 7 | |
12 | Primorje | 10 | 7 | |
13 | Jadran Dekani | 12 | 6 | |
14 | Krka | 11 | 5 | |
15 | Sij Acroni Jesenice | 12 | 3 | |
16 | Ilirska Bistrica | 0 | 0 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Luka Mlakar | 24 |
2. | Marcel Petrov | 19 |
3. | Mark Šerbec | 13 |
4. | Jakob Raspet | 10 |
5. | Luka Dovžan Karahodžić | 8 |
David Pejičić | 8 | |
7. | Tomaž Novak | 7 |
Hanis Kadunić | 7 | |
Žiga Pečjak | 7 | |
Luka Tunanović | 7 | |
Matjaž Veber | 7 | |
12. | Jaša Kožman | 6 |
Denis Hamulić | 6 | |
Taj Rožič Šuligoj | 6 | |
Luka Čižmek | 6 | |
Sean Subašić | 6 | |
17. | Kenan Kurtović | 5 |
Luka Perković | 5 | |
Luka Žavbi | 5 | |
Damjan Pauković | 5 |