Sodniki: | Misja Tjaša (glavni sodnik), Vogrinčič Blaž (1. pomoč), Zakal Pavel (2. pomoč) |
Delegat: | Norčič Sašo |
Št. gledalcev: | 1 |
Mura | |||
---|---|---|---|
Z |
Dravograd | 0 : 2 | Mura |
Z |
Mura | 4 : 0 | Šampion |
Z |
Dravinja | 1 : 10 | Mura |
Z |
Mura | 2 : 0 | Vipoll Veržej |
P |
Maribor | 7 : 0 | Mura |
VOC Celje | |||
---|---|---|---|
P |
Rudar Velenje | 2 : 1 | VOC Celje |
Z |
VOC Celje | 1 : 0 | Fortis Jarenina |
Z |
Dravograd | 0 : 1 | VOC Celje |
Z |
VOC Celje | 2 : 0 | Šampion |
Z |
Dravinja | 1 : 8 | VOC Celje |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mura | 12 | 2 | 2 | 8 | 14 | ||
Celje | 12 | 8 | 2 | 2 | 27 | ||
Mestni stadion Fazanerija | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Mura | 7 | 2 | 2 | 3 | 13 | ||
Celje | 7 | 3 | 2 | 2 | 12 | ||
Arena Z'dežele | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Mura | 5 | 0 | 0 | 5 | 1 | ||
Celje | 5 | 5 | 0 | 0 | 15 |
22/23 | 16.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 19.11.2022, ob 17.00 | Mura | - | Celje | 5:1 | (1:1) |
22/23 | 3.krog | Celje, Stadion Olimp Celje, 27.08.2022, ob 11.00 | A2S Celje | - | Mura | 1:0 | (0:0) |
21/22 | 18.krog | Celje, Stadion Olimp Celje, 13.04.2022, ob 14.00 | Celje | - | Mura | 3:1 | (1:1) |
21/22 | 13.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 12.03.2022, ob 11.00 | Mura | - | Celje | 1:1 | (1:0) |
20/21 | 4.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 29.08.2020, ob 11.00 | Mura | - | Celje | 5:1 | (1:1) |
19/20 | 6.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 14.09.2019, ob 11.00 | Mura | - | Celje | 1:1 | (0:1) |
18/19 | 20.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 14.04.2019, ob 11.00 | Mura | - | Celje | 1:3 | (0:2) |
18/19 | 7.krog | Celje, Stadion Olimp Celje, 22.09.2018, ob 17.00 | A2S Celje | - | Mura | 5:0 | (2:0) |
17/18 | 20.krog | Rakičan, Igrišče Rakičan, 04.04.2018, ob 16.00 | Mura | - | Celje | 0:2 | (0:1) |
17/18 | 7.krog | Celje - Olimp, Stadion Olimp Celje, 17.09.2017, ob 16.00 | Celje | - | Mura | 4:0 | (2:0) |
16/17 | 21.krog | Celje, Olimp, 22.04.2017, ob 15.00 | Celje | - | Mura | 2:0 | (1:0) |
16/17 | 8.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 25.09.2016, ob 11.00 | Mura | - | Celje | 0:3 | (0:1) |
4. krog | ||
---|---|---|
Kety Emmi Bistrica | 0 : 3 | Fužinar |
Mura | 5 : 1 | VOC Celje |
Beltinci | 0 : 1 | Krško |
Maribor | 10 : 0 | Nafta 1903 |
Vipoll Veržej | 2 : 1 | Drava Ptuj |
Šampion | 0 : 7 | Rudar Velenje |
Dravograd | 1 : 0 | Fortis Jarenina |
Dravinja | 0 : 5 | Aluminij |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Mura | 12 | 33 | |
2 | Aluminij | 12 | 32 | |
3 | Maribor | 12 | 31 | |
4 | Rudar Velenje | 12 | 29 | |
5 | VOC Celje | 12 | 27 | |
6 | Krško | 11 | 21 | |
7 | Fortis Jarenina | 11 | 20 | |
8 | Dravograd | 12 | 15 | |
9 | Drava Ptuj | 12 | 13 | |
10 | Fužinar | 12 | 11 | |
11 | Šampion | 12 | 10 | |
12 | Kety Emmi Bistrica | 12 | 9 | |
13 | Vipoll Veržej | 12 | 9 | |
14 | Nafta 1903 | 12 | 8 | |
15 | Beltinci | 12 | 7 | |
16 | Dravinja | 12 | 3 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Matej Cener | 20 |
2. | Adin Jahić | 18 |
3. | Aljaž Vogrinčič | 16 |
4. | Jaša Jelen | 13 |
David Vidmajer | 13 | |
6. | Lan Mesarič | 12 |
7. | Lanej Bakšič | 11 |
8. | Jan Krajnc | 9 |
9. | Jakob Nejc Ružič | 8 |
Nejc Planšak | 8 | |
Dominik Biro | 8 | |
12. | Enej Herman | 7 |
Nejc Bezjak | 7 | |
Tin Jurić | 7 | |
Tai Meze | 7 | |
Luka Mladenović | 7 | |
Matej Kotnik | 7 | |
18. | Janin Petrak | 5 |
Lovro Golič | 5 | |
Lan Marinič | 5 |