Sodniki: | Zupanič Nik (glavni sodnik), Bezjak Žiga (1. pomoč), Maksimovič Laura (2. pomoč) |
Delegat: | Brglez Violeta |
Št. gledalcev: | 50 |
Kety Emmi Bistrica | |||
---|---|---|---|
P |
Maribor | 7 : 0 | Kety Emmi Bistrica |
P |
Kety Emmi Bistrica | 2 : 3 | Šampion |
Z |
Drava Dakinda Ptuj | 2 : 4 | Kety Emmi Bistrica |
P |
Rudar Velenje | 6 : 1 | Kety Emmi Bistrica |
Z |
Kety Emmi Bistrica | 4 : 1 | Vipoll Veržej |
Vipoll Veržej | |||
---|---|---|---|
N |
Vipoll Veržej | 1 : 1 | Dravograd |
Z |
Aluvar Gančani Beltinci | 1 : 4 | Vipoll Veržej |
Z |
Vipoll Veržej | 1 : 0 | MB Tabor |
P |
Vipoll Veržej | 0 : 3 | A2S Celje |
P |
Kety Emmi Bistrica | 4 : 1 | Vipoll Veržej |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 22 | 10 | 2 | 10 | 33 | ||
ŠD NK Veržej | 22 | 10 | 2 | 10 | 51 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 11 | 7 | 1 | 3 | 23 | ||
ŠD NK Veržej | 11 | 3 | 1 | 7 | 17 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 11 | 3 | 1 | 7 | 10 | ||
ŠD NK Veržej | 11 | 7 | 1 | 3 | 34 |
21/22 | 19.krog | Veržej, Stadion Čistina Veržej, 16.04.2022, ob 11.00 | Veržej | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 1:3 | (1:1) |
21/22 | 14.krog | Veržej, Stadion Čistina Veržej, 19.03.2022, ob 11.00 | Veržej | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 1:3 | (0:1) |
20/21 | 12.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 18.10.2020, ob 11.00 | Kety Emmi Bistrica | - | ŠD NK Veržej | 4:2 | (2:1) |
19/20 | 12.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 26.10.2019, ob 11.00 | Kety Emmi Bistrica | - | ŠD NK Veržej | 4:1 | (3:1) |
18/19 | 20.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 14.04.2019, ob 11.00 | Kety Emmi Bistrica | - | ŠD NK Veržej | 4:3 | (2:1) |
18/19 | 7.krog | Veržej, Stadion Čistina Veržej, 22.09.2018, ob 11.00 | Vipoll Veržej | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 3:1 | (3:1) |
17/18 | 16.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 18.11.2017, ob 11.00 | Kety Emmi Bistrica | - | ŠD NK Veržej | 1:2 | (1:0) |
17/18 | 3.krog | Veržej, Stadion Čistina Veržej, 26.08.2017, ob 11.00 | Vipoll Veržej | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 1:0 | (0:0) |
16/17 | 25.krog | Veržej, ČISTINA, 20.05.2017, ob 11.00 | Vipoll Veržej | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 1:0 | (1:0) |
16/17 | 12.krog | Slovenska Bistrica, Športni park-umetna trava, 29.10.2016, ob 11.00 | Kety Emmi Bistrica | - | ŠD NK Veržej | 1:0 | (1:0) |
15/16 | 24.krog | Slovenska Bistrica, Športni park-umetna trava, 25.05.2016, ob 17.00 | - | ŠD NK Veržej | 1:0 | (0:0) | |
15/16 | 11.krog | Veržej, Čistina, 18.10.2015, ob 11.00 | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 0:1 | (0:0) | |
14/15 | 26.krog | Slovenska Bistrica, Športni park, 30.05.2015, ob 11.00 | - | ŠD NK Veržej | 3:2 | (0:0) | |
14/15 | 13.krog | Veržej, Čistina, 02.11.2014, ob 10.00 | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 0:0 | (0:0) | |
13/14 | 16.krog | Slovenska Bistrica, Slovenska Bistrica, 09.11.2013, ob 11.00 | - | ŠD NK Veržej | 2:4 | (2:2) | |
13/14 | 1.krog | Veržej, Čistina, 10.08.2013, ob 11.00 | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 12:0 | (5:0) | |
09/10 | 19.krog | Veržej, Veržej, 20.03.2010, ob 11.30 | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 4:1 | (1:0) | |
09/10 | 4.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistric, 29.08.2009, ob 11.00 | - | ŠD NK Veržej | 0:0 | (0:0) | |
08/09 | 26.krog | Veržej, Veržej, 02.05.2009, ob 16.30 | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 8:1 | (3:1) | |
08/09 | 11.krog | Slov .Bistrica, Športni park SLov. Bistrica, 18.10.2008, ob 11.00 | - | ŠD NK Veržej | 1:3 | (0:1) | |
07/08 | 17.krog | Veržej, VERŽEJ, 30.03.2008, ob 13.00 | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 3:0 | (2:0) | |
07/08 | 4.krog | Slov.Bistrica, Slov.Bistrica, 01.09.2007, ob 11.00 | - | ŠD NK Veržej | 2:0 | (0:0) |
12. krog | ||
---|---|---|
MB Tabor | 1 : 4 | Aluvar Gančani Beltinci |
Kety Emmi Bistrica | 4 : 1 | Vipoll Veržej |
A2S Celje | 3 : 0 | Dravograd |
Fortis Jarenina | 1 : 3 | Maribor |
Krško | 0 : 0 | Šampion |
Mura | 3 : 1 | Drava Dakinda Ptuj |
Aluminij | 6 : 2 | Rudar Velenje |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 16 | 45 | |
2 | Krško | 16 | 37 | |
3 | Aluminij | 16 | 36 | |
4 | Mura | 16 | 31 | |
5 | A2S Celje | 16 | 31 | |
6 | Rudar Velenje | 16 | 29 | |
7 | Dravograd | 16 | 26 | |
8 | Fortis Jarenina | 16 | 19 | |
9 | Šampion | 16 | 17 | |
10 | Drava Dakinda Ptuj | 16 | 14 | |
11 | Vipoll Veržej | 16 | 14 | |
12 | Kety Emmi Bistrica | 16 | 12 | |
13 | Aluvar Gančani Beltinci | 16 | 5 | |
14 | MB Tabor | 16 | 4 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Elmir Avdić | 19 |
2. | Jaka Čuber Potočnik | 16 |
3. | Luka Baš | 14 |
4. | Črt Vuković | 13 |
5. | Nejc Krivec | 11 |
Žan Antič Kurbus | 11 | |
7. | Niko Kasalo | 10 |
8. | Luka Brodnjak | 9 |
Maj Drobne | 9 | |
Danej Hojnik | 9 | |
11. | Gašper Recek | 8 |
12. | Matej Cener | 7 |
Tine Čuk | 7 | |
Enej Šarlah | 7 | |
Gal Kranjčič | 7 | |
16. | Nejc Nedeljko | 6 |
Damjan Vukolić | 6 | |
Luka Pučnik | 6 | |
Luka Topalović | 6 | |
20. | Angelo Macanović | 5 |