Sodniki: | Tratnjek Andrej (glavni sodnik), Casar Kaja (1. pomoč), Zakal Pavel (2. pomoč) |
Delegat: | Vučko Darko |
Št. gledalcev: | 60 |
Mura | |||
---|---|---|---|
Z |
Fortis Jarenina | 0 : 2 | Mura |
P |
Mura | 1 : 3 | Krško |
P |
Maribor | 3 : 1 | Mura |
Z |
Šampion | 0 : 3 | Mura |
Z |
Mura | 3 : 1 | Drava Dakinda Ptuj |
Drava Dakinda Ptuj | |||
---|---|---|---|
N |
Drava Dakinda Ptuj | 2 : 2 | MB Tabor |
P |
A2S Celje | 5 : 0 | Drava Dakinda Ptuj |
P |
Drava Dakinda Ptuj | 2 : 4 | Kety Emmi Bistrica |
P |
Drava Dakinda Ptuj | 0 : 1 | Aluminij |
P |
Mura | 3 : 1 | Drava Dakinda Ptuj |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mura | 12 | 7 | 1 | 4 | 36 | ||
NK Drava Dakinda Ptuj | 12 | 4 | 1 | 7 | 16 | ||
Mestni stadion Fazanerija | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Mura | 6 | 3 | 1 | 2 | 12 | ||
NK Drava Dakinda Ptuj | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Mura | 6 | 4 | 0 | 2 | 24 | ||
NK Drava Dakinda Ptuj | 6 | 2 | 0 | 4 | 10 |
22/23 | 25.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 17.05.2023, ob 17.30 | Mura | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 3:0 | (2:0) |
22/23 | 12.krog | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 22.10.2022, ob 11.00 | Drava Ptuj | - | Mura | 0:11 | (0:5) |
21/22 | 17.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 09.04.2022, ob 11.00 | Mura | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 0:1 | (0:0) |
21/22 | 9.krog | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 22.10.2021, ob 18.30 | Drava Ptuj | - | Mura | 1:2 | (1:1) |
20/21 | 1.krog | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 16.08.2020, ob 11.00 | Drava Ptuj | - | Mura | 1:3 | (1:2) |
19/20 | 12.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 26.10.2019, ob 11.00 | Mura | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 3:1 | (1:0) |
18/19 | 17.krog | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 23.03.2019, ob 11.00 | Drava Ptuj | - | Mura | 3:0 | (2:0) |
18/19 | 4.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 05.09.2018, ob 16.30 | Mura | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 0:1 | (0:0) |
17/18 | 15.krog | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 11.11.2017, ob 11.00 | Drava Ptuj | - | Mura | 3:2 | (2:1) |
17/18 | 2.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 23.08.2017, ob 17.00 | Mura | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 2:2 | (1:1) |
16/17 | 20.krog | Ptuj, Mestni stadion Ptuj-igrišče z umetno travo, 15.04.2017, ob 11.00 | Drava Ptuj | - | Mura | 2:6 | (0:4) |
16/17 | 7.krog | MURSKA SOBOTA, FAZANERIJA - UMETNA TRAVA, 17.09.2016, ob 16.30 | Mura | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 4:1 | (3:0) |
12. krog | ||
---|---|---|
MB Tabor | 1 : 4 | Aluvar Gančani Beltinci |
Kety Emmi Bistrica | 4 : 1 | Vipoll Veržej |
A2S Celje | 3 : 0 | Dravograd |
Fortis Jarenina | 1 : 3 | Maribor |
Krško | 0 : 0 | Šampion |
Mura | 3 : 1 | Drava Dakinda Ptuj |
Aluminij | 6 : 2 | Rudar Velenje |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 16 | 45 | |
2 | Krško | 16 | 37 | |
3 | Aluminij | 16 | 36 | |
4 | Mura | 16 | 31 | |
5 | A2S Celje | 16 | 31 | |
6 | Rudar Velenje | 16 | 29 | |
7 | Dravograd | 16 | 26 | |
8 | Fortis Jarenina | 16 | 19 | |
9 | Šampion | 16 | 17 | |
10 | Drava Dakinda Ptuj | 16 | 14 | |
11 | Vipoll Veržej | 16 | 14 | |
12 | Kety Emmi Bistrica | 16 | 12 | |
13 | Aluvar Gančani Beltinci | 16 | 5 | |
14 | MB Tabor | 16 | 4 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Elmir Avdić | 19 |
2. | Jaka Čuber Potočnik | 16 |
3. | Luka Baš | 14 |
4. | Črt Vuković | 13 |
5. | Nejc Krivec | 11 |
Žan Antič Kurbus | 11 | |
7. | Niko Kasalo | 10 |
8. | Luka Brodnjak | 9 |
Maj Drobne | 9 | |
Danej Hojnik | 9 | |
11. | Gašper Recek | 8 |
12. | Matej Cener | 7 |
Tine Čuk | 7 | |
Enej Šarlah | 7 | |
Gal Kranjčič | 7 | |
16. | Nejc Nedeljko | 6 |
Damjan Vukolić | 6 | |
Luka Pučnik | 6 | |
Luka Topalović | 6 | |
20. | Angelo Macanović | 5 |