Sodniki: | Pernat Marko (glavni sodnik), Erker Andrej (1. pomoč), Arnuš Anej (2. pomoč) |
Delegat: | Pišek Slavko |
Št. gledalcev: | 80 |
Kety Emmi Bistrica | |||
---|---|---|---|
P |
Maribor | 7 : 0 | Kety Emmi Bistrica |
P |
Kety Emmi Bistrica | 2 : 3 | Šampion |
Z |
Drava Dakinda Ptuj | 2 : 4 | Kety Emmi Bistrica |
P |
Rudar Velenje | 6 : 1 | Kety Emmi Bistrica |
Z |
Kety Emmi Bistrica | 4 : 1 | Vipoll Veržej |
Mura | |||
---|---|---|---|
Z |
Fortis Jarenina | 0 : 2 | Mura |
P |
Mura | 1 : 3 | Krško |
P |
Maribor | 3 : 1 | Mura |
Z |
Šampion | 0 : 3 | Mura |
Z |
Mura | 3 : 1 | Drava Dakinda Ptuj |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 11 | 3 | 0 | 8 | 11 | ||
Mura | 11 | 8 | 0 | 3 | 35 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 7 | 3 | 0 | 4 | 10 | ||
Mura | 7 | 4 | 0 | 3 | 18 | ||
Mestni stadion Fazanerija | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | ||
Mura | 4 | 4 | 0 | 0 | 17 |
22/23 | 15.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 12.11.2022, ob 10.00 | Kety Emmi&Impol Bistrica | - | Mura | 0:4 | (0:2) |
22/23 | 2.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 20.08.2022, ob 11.00 | Mura | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 8:0 | (5:0) |
21/22 | 12.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 27.11.2021, ob 11.00 | Kety Emmi Bistrica | - | Mura | 1:2 | (1:1) |
20/21 | 6.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 21.10.2020, ob 18.00 | Kety Emmi Bistrica | - | Mura | 1:7 | (1:3) |
19/20 | 5.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 07.09.2019, ob 11.00 | Kety Emmi Bistrica | - | Mura | 2:1 | (0:1) |
18/19 | 26.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 24.05.2019, ob 18.00 | Kety Emmi Bistrica | - | Mura | 3:0 | (3:0) |
18/19 | 13.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 03.11.2018, ob 11.00 | Mura | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 4:0 | (1:0) |
17/18 | 22.krog | Rakičan, Igrišče Rakičan, 21.04.2018, ob 16.30 | Mura | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 3:0 | (1:0) |
17/18 | 9.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 30.09.2017, ob 11.00 | Kety Emmi Bistrica | - | Mura | 3:1 | (3:0) |
16/17 | 19.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 01.04.2017, ob 11.00 | Mura | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 2:1 | (1:1) |
16/17 | 6.krog | Slovenska Bistrica, Športni park-umetna trava, 10.09.2016, ob 19.00 | Kety Emmi Bistrica | - | Mura | 0:3 | (0:2) |
5. krog | ||
---|---|---|
Aluminij | 4 : 0 | Fortis Jarenina |
Kety Emmi Bistrica | 2 : 1 | Mura |
MB Tabor | 0 : 4 | Maribor |
Dravograd | 3 : 1 | Drava Dakinda Ptuj |
Vipoll Veržej | 0 : 3 | Rudar Velenje |
Aluvar Gančani Beltinci | 0 : 1 | Šampion |
A2S Celje | 0 : 3 | Krško |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 16 | 45 | |
2 | Krško | 16 | 37 | |
3 | Aluminij | 16 | 36 | |
4 | Mura | 16 | 31 | |
5 | A2S Celje | 16 | 31 | |
6 | Rudar Velenje | 16 | 29 | |
7 | Dravograd | 16 | 26 | |
8 | Fortis Jarenina | 16 | 19 | |
9 | Šampion | 16 | 17 | |
10 | Drava Dakinda Ptuj | 16 | 14 | |
11 | Vipoll Veržej | 16 | 14 | |
12 | Kety Emmi Bistrica | 16 | 12 | |
13 | Aluvar Gančani Beltinci | 16 | 5 | |
14 | MB Tabor | 16 | 4 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Elmir Avdić | 19 |
2. | Jaka Čuber Potočnik | 16 |
3. | Luka Baš | 14 |
4. | Črt Vuković | 13 |
5. | Nejc Krivec | 11 |
Žan Antič Kurbus | 11 | |
7. | Niko Kasalo | 10 |
8. | Luka Brodnjak | 9 |
Maj Drobne | 9 | |
Danej Hojnik | 9 | |
11. | Gašper Recek | 8 |
12. | Matej Cener | 7 |
Tine Čuk | 7 | |
Enej Šarlah | 7 | |
Gal Kranjčič | 7 | |
16. | Nejc Nedeljko | 6 |
Damjan Vukolić | 6 | |
Luka Pučnik | 6 | |
Luka Topalović | 6 | |
20. | Angelo Macanović | 5 |