4. krog |  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT |  04.09.2019 ob 17.00

Maribor

4 : 0

A2S Celje

Sodniki: Založnik Vito (glavni sodnik), Ivanovič Uroš (1. pomoč), Djukić Dejan (2. pomoč)
Delegat: Kmetec Ivan
Št. gledalcev: 90

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Maribor
Z
Maribor 7 : 0 Kety Emmi Bistrica
P
Aluminij 2 : 1 Maribor
Z
Maribor 3 : 1 Mura
Z
Maribor 1 : 0 Krško
Z
Fortis Jarenina 1 : 3 Maribor
A2S Celje
N
Šampion 1 : 1 A2S Celje
Z
A2S Celje 5 : 0 Drava Dakinda Ptuj
P
Rudar Velenje 3 : 0 A2S Celje
Z
Vipoll Veržej 0 : 3 A2S Celje
Z
A2S Celje 3 : 0 Dravograd


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Maribor 35 24 6 5 77
Celje 35 5 6 24 19
 
Ljudski vrt Maribor tekme zmage neodločeni porazi goli
Maribor 18 12 4 2 37
Celje 18 2 4 12 11
 
Arena Z'dežele tekme zmage neodločeni porazi goli
Maribor 17 12 2 3 40
Celje 17 3 2 12 8



Vse medsebojne tekme

19/20  4.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 04.09.2019, ob 17.00  Maribor - A2S Celje 4:0  (4:0) 
18/19  18.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 30.03.2019, ob 15.00  A2S Celje - Maribor 1:0  (1:0) 
18/19  5.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 09.09.2018, ob 11.00  Maribor - A2S Celje 1:0  (0:0) 
17/18  22.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 15.05.2018, ob 17.00  Maribor - Celje 4:2  (1:1) 
17/18  9.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 01.10.2017, ob 16.30  Celje - Maribor 1:2  (0:2) 
16/17  18.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 25.03.2017, ob 11.00  Maribor - Celje 4:1  (4:0) 
16/17  5.krog  Celje, Olimp, 21.09.2016, ob 16.30  Celje - Maribor 0:3  (0:1) 
15/16  24.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 17.05.2016, ob 19.00  - 0:0  (0:0) 
15/16  11.krog  Rogoza, Športni park Rogoza, 11.11.2015, ob 15.00  - 1:0  (1:0) 
14/15  24.krog  Celje, Arena Petrol, 16.05.2015, ob 11.00  - 0:0  (0:0) 
14/15  11.krog  Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 11.10.2014, ob 15.30  - 1:1  (1:1) 
13/14  23.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 19.04.2014, ob 17.00  - 6:0  (2:0) 
13/14  8.krog  Celje, Olimp-umetna trava, 14.09.2013, ob 14.00  - 0:4  (0:3) 
12/13  19.krog  Celje, OLIMP-UMETNA TRAVA, 23.03.2013, ob 11.00  - 1:7  (1:3) 
12/13  4.krog  Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 25.08.2012, ob 13.00  - 3:1  (2:1) 
11/12  16.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 26.11.2011, ob 11.00  - 0:1  (0:0) 
11/12  1.krog  Maribor, Ljudski vrt,umetna trava, 14.08.2011, ob 18.00  - 1:1  (0:1) 
10/11  29.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 27.05.2011, ob 19.00  - 1:4  (0:1) 
10/11  14.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 30.10.2010, ob 15.00  - 3:0  (1:0) 
09/10  20.krog  Maribor, Ljudski Vrt-umetna trava, 27.03.2010, ob 11.00  - 1:0  (0:0) 
09/10  5.krog  Celje, Olimp, 08.09.2009, ob 19.00  - 0:3  (0:2) 
08/09  23.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 18.04.2009, ob 11.00  - 0:4  (0:0) 
08/09  8.krog  Maribor, Ljudski vrt, 27.09.2008, ob 16.00  - 0:0  (0:0) 
07/08  16.krog  Maribor, Ljudski vrt, 22.03.2008, ob 11.00  - 0:2  (0:0) 
07/08  3.krog  Štadion Olimp-umetna trava, Štadion Olimp-umetna trava, 25.08.2007, ob 19.00  - 0:2  (0:0) 
06/07  22.krog  Celje, Štadion Olimp-umetna trava, 28.04.2007, ob 16.30  - 1:0  (0:0) 
06/07  9.krog  Maribor - umetna trava, Maribor - umetna trava, 07.10.2006, ob 15.30  - 1:0  (1:0) 
05/06  15.krog  Štadion Olimp - umetna trava, 19.11.2005, ob 14.00  - 1:2  (0:1) 
05/06  2.krog  Maribor - umetna trava, 20.08.2005, ob 16.00  - 1:2  (0:2) 
04/05  17.krog  Maribor, 02.04.2005, ob 12.30  - 0:0  (0:0) 
04/05  4.krog  Skalna klet - Celje, 05.09.2004, ob 16.00  - 0:4  (0:2) 
03/04  23.krog  Maribor, 15.05.2004, ob 12.30  - 4:1  (3:0) 
03/04  10.krog  Na igrišču NK Olimp Celje, 14.10.2003, ob 16.00  - 0:4  (0:1) 
02/03  19.krog  Maribor, 05.04.2003, ob 16.00  - 2:0  (0:0) 
02/03  6.krog  Na igrišču NK Olimp, 16.09.2002, ob 16.30  - 2:0  (1:0) 

4. krog
Drava Dakinda Ptuj 4 : 0 Aluvar Gančani Beltinci
Maribor 4 : 0 A2S Celje
Krško 2 : 0 Kety Emmi Bistrica
Mura 3 : 0 Aluminij
Rudar Velenje 1 : 1 Dravograd
Šampion 2 : 1 MB Tabor
Fortis Jarenina 3 : 1 Vipoll Veržej

LESTVICA
1 Maribor 16 45
2 Krško 16 37
3 Aluminij 16 36
4 Mura 16 31
5 A2S Celje 16 31
6 Rudar Velenje 16 29
7 Dravograd 16 26
8 Fortis Jarenina 16 19
9 Šampion 16 17
10 Drava Dakinda Ptuj 16 14
11 Vipoll Veržej 16 14
12 Kety Emmi Bistrica 16 12
13 Aluvar Gančani Beltinci 16 5
14 MB Tabor 16 4

STRELCI
1. Elmir Avdić 19
2. Jaka Čuber Potočnik 16
3. Luka Baš 14
4. Črt Vuković 13
5. Nejc Krivec 11
Žan Antič Kurbus 11
7. Niko Kasalo 10
8. Luka Brodnjak 9
Maj Drobne 9
Danej Hojnik 9
11. Gašper Recek 8
12. Matej Cener 7
Tine Čuk 7
Enej Šarlah 7
Gal Kranjčič 7
16. Nejc Nedeljko 6
Damjan Vukolić 6
Luka Pučnik 6
Luka Topalović 6
20. Angelo Macanović 5

DELI NA