4. krog |  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT |  04.09.2019 ob 17.00

Maribor

4 : 0

A2S Celje

Sodniki: Založnik Vito (glavni sodnik), Ivanovič Uroš (1. pomoč), Djukić Dejan (2. pomoč)
Delegat: Kmetec Ivan
Št. gledalcev: 90

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Maribor
Z
Maribor 3 : 1 Mura
Z
Maribor 1 : 0 Krško
Z
Jarenina 1 : 3 Maribor
Z
Šampion 0 : 4 Maribor
Z
Maribor 4 : 0 Drava Dakinda Ptuj
A2S Celje
P
Rudar Velenje 3 : 0 A2S Celje
Z
Vipoll Veržej 0 : 3 A2S Celje
Z
A2S Celje 3 : 0 Dravograd
Z
Aluvar Gančani Beltinci 1 : 2 A2S Celje
Z
A2S Celje 6 : 0 MB Tabor


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Maribor 35 24 6 5 77
Celje 35 5 6 24 19
 
Ljudski vrt Maribor tekme zmage neodločeni porazi goli
Maribor 18 12 4 2 37
Celje 18 2 4 12 11
 
Arena Z'dežele tekme zmage neodločeni porazi goli
Maribor 17 12 2 3 40
Celje 17 3 2 12 8



Vse medsebojne tekme

19/20  4.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 04.09.2019, ob 17.00  Maribor - A2S Celje 4:0  (4:0) 
18/19  18.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 30.03.2019, ob 15.00  A2S Celje - Maribor 1:0  (1:0) 
18/19  5.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 09.09.2018, ob 11.00  Maribor - A2S Celje 1:0  (0:0) 
17/18  22.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 15.05.2018, ob 17.00  Maribor - Celje 4:2  (1:1) 
17/18  9.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 01.10.2017, ob 16.30  Celje - Maribor 1:2  (0:2) 
16/17  18.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 25.03.2017, ob 11.00  Maribor - Celje 4:1  (4:0) 
16/17  5.krog  Celje, Olimp, 21.09.2016, ob 16.30  Celje - Maribor 0:3  (0:1) 
15/16  24.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 17.05.2016, ob 19.00  - 0:0  (0:0) 
15/16  11.krog  Rogoza, Športni park Rogoza, 11.11.2015, ob 15.00  - 1:0  (1:0) 
14/15  24.krog  Celje, Arena Petrol, 16.05.2015, ob 11.00  - 0:0  (0:0) 
14/15  11.krog  Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 11.10.2014, ob 15.30  - 1:1  (1:1) 
13/14  23.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 19.04.2014, ob 17.00  - 6:0  (2:0) 
13/14  8.krog  Celje, Olimp-umetna trava, 14.09.2013, ob 14.00  - 0:4  (0:3) 
12/13  19.krog  Celje, OLIMP-UMETNA TRAVA, 23.03.2013, ob 11.00  - 1:7  (1:3) 
12/13  4.krog  Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 25.08.2012, ob 13.00  - 3:1  (2:1) 
11/12  16.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 26.11.2011, ob 11.00  - 0:1  (0:0) 
11/12  1.krog  Maribor, Ljudski vrt,umetna trava, 14.08.2011, ob 18.00  - 1:1  (0:1) 
10/11  29.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 27.05.2011, ob 19.00  - 1:4  (0:1) 
10/11  14.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 30.10.2010, ob 15.00  - 3:0  (1:0) 
09/10  20.krog  Maribor, Ljudski Vrt-umetna trava, 27.03.2010, ob 11.00  - 1:0  (0:0) 
09/10  5.krog  Celje, Olimp, 08.09.2009, ob 19.00  - 0:3  (0:2) 
08/09  23.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 18.04.2009, ob 11.00  - 0:4  (0:0) 
08/09  8.krog  Maribor, Ljudski vrt, 27.09.2008, ob 16.00  - 0:0  (0:0) 
07/08  16.krog  Maribor, Ljudski vrt, 22.03.2008, ob 11.00  - 0:2  (0:0) 
07/08  3.krog  Štadion Olimp-umetna trava, Štadion Olimp-umetna trava, 25.08.2007, ob 19.00  - 0:2  (0:0) 
06/07  22.krog  Celje, Štadion Olimp-umetna trava, 28.04.2007, ob 16.30  - 1:0  (0:0) 
06/07  9.krog  Maribor - umetna trava, Maribor - umetna trava, 07.10.2006, ob 15.30  - 1:0  (1:0) 
05/06  15.krog  Štadion Olimp - umetna trava, 19.11.2005, ob 14.00  - 1:2  (0:1) 
05/06  2.krog  Maribor - umetna trava, 20.08.2005, ob 16.00  - 1:2  (0:2) 
04/05  17.krog  Maribor, 02.04.2005, ob 12.30  - 0:0  (0:0) 
04/05  4.krog  Skalna klet - Celje, 05.09.2004, ob 16.00  - 0:4  (0:2) 
03/04  23.krog  Maribor, 15.05.2004, ob 12.30  - 4:1  (3:0) 
03/04  10.krog  Na igrišču NK Olimp Celje, 14.10.2003, ob 16.00  - 0:4  (0:1) 
02/03  19.krog  Maribor, 05.04.2003, ob 16.00  - 2:0  (0:0) 
02/03  6.krog  Na igrišču NK Olimp, 16.09.2002, ob 16.30  - 2:0  (1:0) 

4. krog
Drava Dakinda Ptuj 4 : 0 Aluvar Gančani Beltinci
Maribor 4 : 0 A2S Celje
Krško 2 : 0 Kety Emmi Bistrica
Mura 3 : 0 Aluminij
Rudar Velenje 1 : 1 Dravograd
Šampion 2 : 1 MB Tabor
Jarenina 3 : 1 Vipoll Veržej

LESTVICA
1 Maribor 14 42
2 Krško 14 34
3 Aluminij 14 30
4 Mura 14 28
5 A2S Celje 14 27
6 Rudar Velenje 14 23
7 Dravograd 14 22
8 Jarenina 14 19
9 Drava Dakinda Ptuj 14 13
10 Šampion 14 13
11 Kety Emmi Bistrica 14 12
12 Vipoll Veržej 14 10
13 Aluvar Gančani Beltinci 14 5
14 MB Tabor 14 3

STRELCI
1. Elmir Avdić 16
2. Luka Baš 13
Jaka Čuber Potočnik 13
4. Žan Antič Kurbus 11
Črt Vuković 11
6. Niko Kasalo 10
7. Nejc Krivec 9
Danej Hojnik 9
9. Luka Brodnjak 8
10. Enej Šarlah 7
Gal Kranjčič 7
Matej Cener 7
Tine Čuk 7
Gašper Recek 7
15. Luka Topalović 6
Luka Pučnik 6
Maj Drobne 6
Damjan Vukolić 6
19. Luka Mlakar 5
Jan Husar 5

DELI NA