Sodniki: | |
Delegat: | |
Št. gledalcev: |
Maribor | |||
---|---|---|---|
N |
Maribor | 1 : 1 | Mura |
Z |
Maribor | 3 : 0 | Bravo Publikum |
Z |
Koper | 2 : 3 | Maribor |
Z |
Rudar Velenje | 0 : 4 | Maribor |
Z |
Maribor | 2 : 0 | Triglav Kranj |
Ilirija Extra-Lux | |||
---|---|---|---|
N |
Ilirija Extra-Lux | 1 : 1 | Olimpija Ljubljana |
Z |
Kalcer Radomlje | 0 : 1 | Ilirija Extra-Lux |
N |
Ilirija Extra-Lux | 0 : 0 | VOC Celje |
N |
Mura | 1 : 1 | Ilirija Extra-Lux |
Z |
Krško | 1 : 4 | Ilirija Extra-Lux |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Maribor | 13 | 9 | 2 | 2 | 25 | ||
ND Ilirija | 13 | 2 | 2 | 9 | 10 | ||
Ljudski vrt Maribor | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Maribor | 7 | 6 | 0 | 1 | 13 | ||
ND Ilirija | 7 | 1 | 0 | 6 | 4 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Maribor | 6 | 3 | 2 | 1 | 12 | ||
ND Ilirija | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 |
23/24 | 9.krog | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza, 29.09.2023, ob 13.00 | Maribor | - | ND Ilirija | 2:0 | (2:0) |
22/23 | 21.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 15.04.2023, ob 14.30 | Maribor | - | ND Ilirija | 3:1 | (1:1) |
22/23 | 8.krog | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT, 01.10.2022, ob 13.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Maribor | 0:0 | (0:0) |
21/22 | 24.krog | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza, 08.05.2022, ob 15.00 | Maribor | - | ND Ilirija | 0:1 | (0:0) |
21/22 | 11.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 31.10.2021, ob 11.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Maribor | 4:1 | (2:1) |
20/21 | 1.krog | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza, 15.08.2020, ob 15.00 | Maribor | - | ND Ilirija | 2:1 | (0:1) |
19/20 | 8.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 27.11.2019, ob 11.30 | Ilirija Extra-Lux | - | Maribor | 0:2 | (0:1) |
18/19 | 20.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 14.04.2019, ob 14.30 | Maribor | - | ND Ilirija | 1:0 | (1:0) |
18/19 | 7.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 22.09.2018, ob 14.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Maribor | 0:2 | (0:1) |
14/15 | 18.krog | Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 22.11.2014, ob 11.00 | - | ND Ilirija | 3:0 | (0:0) | |
14/15 | 3.krog | Ljubljana - Šiška, ŠP Ilirija - naravna trava, 16.08.2014, ob 15.30 | - | Maribor | 0:5 | (0:4) | |
13/14 | 27.krog | Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 10.05.2014, ob 15.00 | - | ND Ilirija | 2:1 | (1:0) | |
13/14 | 12.krog | Ljubljana, ŠP Ilirija - naravna trava, 19.10.2013, ob 13.00 | - | Maribor | 2:2 | (1:2) |
21. krog | ||
---|---|---|
Krško | : | Aluminij |
Bravo Publikum | : | Mura |
Koper | : | VOC Celje |
Rudar Velenje | : | Kalcer Radomlje |
Triglav Kranj | : | Olimpija Ljubljana |
Maribor | : | Ilirija Extra-Lux |
Domžale | : | Gorica |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 17 | 39 | |
2 | Maribor | 16 | 39 | |
3 | Olimpija Ljubljana | 17 | 39 | |
4 | Ilirija Extra-Lux | 17 | 33 | |
5 | Triglav Kranj | 17 | 31 | |
6 | Bravo Publikum | 17 | 26 | |
7 | Gorica | 17 | 22 | |
8 | VOC Celje | 17 | 21 | |
9 | Kalcer Radomlje | 17 | 19 | |
10 | Mura | 17 | 16 | |
11 | Koper | 17 | 14 | |
12 | Aluminij | 17 | 12 | |
13 | Rudar Velenje | 17 | 11 | |
14 | Krško | 16 | 7 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Nikola Jovićević | 17 |
2. | Gašper Černe | 15 |
3. | Haris Sadiković | 14 |
4. | Adriano Bloudek | 13 |
5. | Tihomir Maksimović | 10 |
Nick Perc | 10 | |
7. | Tom Kljun | 8 |
Jan Križ | 8 | |
Zak Kavrečič | 8 | |
Tio Cipot | 8 | |
11. | Dario Sivonjić | 7 |
Kristijan Frlic | 7 | |
Filip Zupanič | 7 | |
14. | Emir Saitoski | 6 |
Armin Kahvedžić | 6 | |
16. | Luka Baruca | 5 |
Mateo Koprivc | 5 | |
Nejc Medved | 5 | |
Žan Bracovič | 5 | |
Tai Matea Panić | 5 |