30. krog |  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana |  17.05.2024 ob 17.30

Bravo Mastercard

2 : 1

Rudar Velenje Korektbau


Sodniki: Franca Kristofer (glavni sodnik), Bole Žan Luka (1. pomoč), Selan Žiga (2. pomoč)
Delegat: Tivold Štefan
Št. gledalcev: 80

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Bravo Mastercard
Z
Bravo Mastercard 2 : 1 Rudar Velenje Korektbau
P
Ilirija Extra-Lux 2 : 0 Bravo Mastercard
Z
Bravo Mastercard 2 : 0 Tabor Sežana
Z
Koper 1 : 3 Bravo Mastercard
P
Bravo Mastercard 1 : 2 Maribor
Rudar Velenje Korektbau
P
Bravo Mastercard 2 : 1 Rudar Velenje Korektbau
Z
Rudar Velenje Korektbau 3 : 2 Domžale
P
Nafta 1903 3 : 0 Rudar Velenje Korektbau
P
Rudar Velenje Korektbau 0 : 1 A2S Celje
P
Rudar Velenje Korektbau 0 : 2 Ilirija Extra-Lux


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo 18 10 2 6 29
Rudar Velenje 18 6 2 10 26
 
Športni park Šiška Ljubljana tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo 9 6 2 1 20
Rudar Velenje 9 1 2 6 8
 
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo 9 4 0 5 9
Rudar Velenje 9 5 0 4 18



Vse medsebojne tekme

23/24  30.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 17.05.2024, ob 17.30  Bravo Mastercard - Rudar Velenje Korektbau 2:1  (2:1) 
23/24  15.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje, 04.11.2023, ob 14.00  Rudar Velenje Korektbau - Bravo 4:0  (1:0) 
19/20  17.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 07.03.2020, ob 13.00  Rudar Velenje - Bravo 0:1  (0:1) 
19/20  4.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 02.10.2019, ob 15.30  Bravo Publikum - Rudar Velenje 5:0  (2:0) 
16/17  26.krog  Ljubljana, ŠPL naravna trava, 26.05.2017, ob 18.00  Bravo Publikum - Rudar Velenje 4:1  (4:1) 
16/17  13.krog  Velenje, Umetna trava, 06.11.2016, ob 15.30  Rudar Velenje - Bravo 1:2  (1:1) 
15/16  20.krog  Velenje, Umetna trava, 05.03.2016, ob 15.00  - Bravo 3:1  (2:0) 
15/16  5.krog  Ljubljana, ŠPL-umetna trava, 05.09.2015, ob 13.00  - Rudar Velenje 2:1  (2:1) 
14/15  18.krog  Ljubljana, ŠPL - umetna trava, 22.11.2014, ob 13.00  - Rudar Velenje 0:2  (0:0) 
14/15  3.krog  Velenje, Umetna trava, 16.08.2014, ob 17.30  - Bravo 3:1  (2:0) 
13/14  21.krog  Ljubljana, ŠPL- umetna trava, 29.03.2014, ob 13.00  - Rudar Velenje 1:1  (1:0) 
13/14  6.krog  Velenje, umetna trava, 07.09.2013, ob 17.00  - Bravo 1:0  (0:0) 
12/13  26.krog  Ljubljana, ŠPL-umetna trava, 18.05.2013, ob 14.00  - Rudar Velenje 2:1  (0:1) 
12/13  11.krog  Velenje, Umetna trava, 27.10.2012, ob 15.00  - Bravo 0:3  (0:2) 
11/12  22.krog  Ljubljana, Ježica-umetna trava, 31.03.2012, ob 17.00  - Rudar Velenje 3:0  (1:0) 
11/12  7.krog  Velenje, Umetna trava, 28.09.2011, ob 16.00  - Bravo 0:1  (0:0) 
10/11  30.krog  Velenje, Umetna trava, 12.06.2011, ob 18.00  - Bravo 6:0  (3:0) 
10/11  15.krog  Ljubljana, ŠPL, 27.11.2010, ob 13.30  - Rudar Velenje 1:1  (0:1) 

30. krog
Brinje Grosuplje 3 : 2 Koper
Bravo Mastercard 2 : 1 Rudar Velenje Korektbau
A2S Celje 0 : 1 Aluminij
Kalcer Radomlje 1 : 5 Olimpija Ljubljana
Gorica 1 : 3 Maribor
Krka 6 : 1 Tabor Sežana
Mura 1 : 0 Ilirija Extra-Lux
Domžale 3 : 3 Nafta 1903

LESTVICA
1 Maribor 30 68
2 Mura 30 63
3 Olimpija Ljubljana 30 58
4 A2S Celje 30 55
5 Brinje Grosuplje 30 52
6 Domžale 30 47
7 Bravo Mastercard 30 42
8 Koper 30 40
9 Kalcer Radomlje 30 36
10 Rudar Velenje Korektbau 30 35
11 Aluminij 30 35
12 Krka 30 34
13 Ilirija Extra-Lux 30 33
14 Gorica 30 30
15 Nafta 1903 30 26
16 Tabor Sežana 30 21

STRELCI
1. Jaka Domjan 21
2. Vid Štefanec 15
Gregor Medle 15
Elmir Avdić 15
Denis Nikić 15
6. Dino Kojić 14
7. Aldin Jakupović 13
Niko Grlić 13
Anej Horvat 13
10. Marcos Tavares 12
Mihajlo Pavlović 12
Matej Malenšek 12
Aljaž Zalaznik 12
Kenan Lamadžema 12
Emils Evelons 12
16. Maj Blažič 11
Tine Čuk 11
Maj Škoflek 11
19. Niko Kasalo 10
Lucas Mačak 10

DELI NA