Sodniki: | Novarlić Damjan (glavni sodnik), Holcman Aljaž (1. pomoč), Majcen Kevin (2. pomoč) |
Delegat: | Pišek Slavko |
Št. gledalcev: | 100 |
Mura | |||
---|---|---|---|
P |
Maribor | 3 : 1 | Mura |
N |
Mura | 2 : 2 | Domžale |
P |
Gorica | 4 : 2 | Mura |
P |
Mura | 1 : 2 | Ilirija Extra-Lux |
P |
Mura | 2 : 3 | Olimpija Ljubljana |
Olimpija Ljubljana | |||
---|---|---|---|
N |
Ilirija Extra-Lux | 1 : 1 | Olimpija Ljubljana |
N |
Aluminij | 1 : 1 | Olimpija Ljubljana |
Z |
Olimpija Ljubljana | 1 : 0 | Kalcer Radomlje |
Z |
VOC Celje | 0 : 1 | Olimpija Ljubljana |
Z |
Mura | 2 : 3 | Olimpija Ljubljana |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mura | 11 | 4 | 3 | 4 | 17 | ||
Olimpija Ljubljana | 11 | 4 | 3 | 4 | 18 | ||
Mestni stadion Fazanerija | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Mura | 5 | 2 | 2 | 1 | 11 | ||
Olimpija Ljubljana | 5 | 1 | 2 | 2 | 9 | ||
Stadion Stožice Ljubljana | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Mura | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | ||
Olimpija Ljubljana | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 |
23/24 | 11.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 06.10.2023, ob 15.30 | Olimpija Ljubljana | - | Mura | 2:1 | (0:1) |
22/23 | 20.krog | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT, 12.04.2023, ob 14.30 | Mura | - | Olimpija Ljubljana | 3:3 | (2:0) |
22/23 | 7.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 10.09.2022, ob 14.30 | Olimpija Ljubljana | - | Mura | 2:0 | (2:0) |
21/22 | 25.krog | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT, 14.05.2022, ob 14.00 | Mura | - | Olimpija Ljubljana | 3:2 | (0:1) |
21/22 | 12.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 04.12.2021, ob 13.00 | Olimpija Ljubljana | - | Mura | 2:2 | (0:1) |
20/21 | 6.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 19.09.2020, ob 16.00 | Olimpija Ljubljana | - | Mura | 1:2 | (1:1) |
19/20 | 13.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 28.11.2019, ob 14.00 | Mura | - | Olimpija Ljubljana | 2:3 | (2:1) |
18/19 | 21.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo, 20.04.2019, ob 16.30 | Olimpija Ljubljana | - | Mura | 0:1 | (0:1) |
18/19 | 8.krog | Bakovci, ŠNK Bakovci, 29.09.2018, ob 15.30 | Mura | - | Olimpija Ljubljana | 2:0 | (0:0) |
17/18 | 18.krog | Bakovci, ŠNK Bakovci, 14.03.2018, ob 15.00 | Mura | - | Olimpija Ljubljana | 1:1 | (1:0) |
17/18 | 5.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo, 09.09.2017, ob 16.30 | Olimpija Ljubljana | - | Mura | 2:0 | (1:0) |
13. krog | ||
---|---|---|
Koper | : | Domžale |
Triglav Kranj | 4 : 2 | Aluminij |
VOC Celje | 1 : 2 | Kalcer Radomlje |
Krško | 0 : 5 | Ilirija Extra-Lux |
Mura | 2 : 3 | Olimpija Ljubljana |
Bravo Publikum | 1 : 1 | Gorica |
Rudar Velenje | 2 : 1 | Maribor |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Olimpija Ljubljana | 17 | 37 | |
2 | Domžale | 15 | 31 | |
3 | Mura | 17 | 29 | |
4 | Maribor | 16 | 28 | |
5 | Bravo Publikum | 16 | 26 | |
6 | Koper | 16 | 25 | |
7 | Triglav Kranj | 17 | 24 | |
8 | Gorica | 17 | 24 | |
9 | Aluminij | 17 | 22 | |
10 | VOC Celje | 17 | 20 | |
11 | Ilirija Extra-Lux | 17 | 17 | |
12 | Rudar Velenje | 17 | 15 | |
13 | Kalcer Radomlje | 17 | 14 | |
14 | Krško | 16 | 12 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Kai Cipot | 19 |
2. | Žan Vipotnik | 15 |
3. | Albin Ahmetaj | 12 |
4. | Tian Pantelić | 10 |
5. | Edison Destani | 9 |
6. | Luka Mesarič | 8 |
David Flakus Bosilj | 8 | |
8. | Luka Hren | 7 |
Gal Žinič | 7 | |
Aljaž Antolin | 7 | |
Luka Vuković | 7 | |
Anže Pucihar | 7 | |
Vanja Panić | 7 | |
14. | Sandro Jovanović | 6 |
Mark Golob | 6 | |
Simon Rogina | 6 | |
Svit Sešlar | 6 | |
18. | Gašper Koritnik | 5 |
Rok Maher | 5 | |
Damir Smajlović | 5 |