Sodniki: | Pirjevec Andrej (glavni sodnik), Radujko Đorđe (1. pomoč), Kabashi Egon (2. pomoč) |
Delegat: | Mijatovič Goran |
Št. gledalcev: | 100 |
Bravo Publikum | |||
---|---|---|---|
N |
Gorica | 0 : 0 | Bravo Publikum |
Z |
Bravo Publikum | 3 : 2 | Maribor |
Z |
Triglav Kranj | 0 : 3 | Bravo Publikum |
N |
Bravo Publikum | 1 : 1 | Drava Dakinda Ptuj |
Z |
Bravo Publikum | 4 : 0 | Interblock |
Maribor | |||
---|---|---|---|
Z |
Maribor | 6 : 1 | Triglav Kranj |
P |
Bravo Publikum | 3 : 2 | Maribor |
Z |
Maribor | 7 : 0 | Interblock |
N |
Domžale | 1 : 1 | Maribor |
Z |
Maribor | 6 : 1 | Krško |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Bravo | 27 | 8 | 4 | 15 | 33 | ||
Maribor | 27 | 15 | 4 | 8 | 63 | ||
Športni park Šiška Ljubljana | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Bravo | 14 | 6 | 3 | 5 | 19 | ||
Maribor | 14 | 5 | 3 | 6 | 21 | ||
Ljudski vrt Maribor | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Bravo | 13 | 2 | 1 | 10 | 14 | ||
Maribor | 13 | 10 | 1 | 2 | 42 |
23/24 | 26.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 19.04.2024, ob 17.00 | Bravo Mastercard | - | Maribor | 1:2 | (0:2) |
23/24 | 11.krog | Limbuš, Igrišče Pod grajskim gričem - Limbuš, 08.10.2023, ob 15.30 | Maribor | - | Bravo | 3:2 | (0:2) |
22/23 | 26.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - trikotnik - pom.igrišče 2 - NT, 06.05.2023, ob 13.30 | Bravo Mastercard | - | Maribor | 1:1 | (0:1) |
22/23 | 13.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 30.10.2022, ob 13.30 | Maribor | - | Bravo | 2:0 | (1:0) |
21/22 | 22.krog | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza, 23.04.2022, ob 13.00 | Maribor | - | Bravo | 3:1 | (2:0) |
21/22 | 9.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - pomožno (atletsko) igrišče 1 - NT, 17.10.2021, ob 15.00 | Bravo Mastercard | - | Maribor | 2:2 | (1:0) |
20/21 | 9.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 31.03.2021, ob 15.30 | Bravo Mastercard | - | Maribor | 1:0 | (0:0) |
19/20 | 15.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 23.11.2019, ob 14.00 | Maribor | - | Bravo | 3:2 | (2:1) |
19/20 | 2.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 24.08.2019, ob 17.00 | Bravo Publikum | - | Maribor | 1:0 | (1:0) |
18/19 | 25.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - pomožno igrišče, 18.05.2019, ob 13.00 | Bravo Publikum | - | Maribor | 3:2 | (1:2) |
18/19 | 12.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 05.12.2018, ob 14.00 | Maribor | - | Bravo | 2:3 | (2:1) |
17/18 | 23.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 25.04.2018, ob 11.30 | Bravo Publikum | - | Maribor | 3:0 | (2:0) |
17/18 | 10.krog | Maribor, Športni park Tabor Maribor, 13.10.2017, ob 14.00 | Maribor | - | Bravo | 1:1 | (1:1) |
16/17 | 25.krog | Maribor, Ljudski vrt, 20.05.2017, ob 13.00 | Maribor | - | Bravo | 0:3 | (0:1) |
16/17 | 12.krog | Ljubljana, ŠPL umetna trava, 29.10.2016, ob 13.00 | Bravo Publikum | - | Maribor | 1:0 | (0:0) |
15/16 | 24.krog | Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 16.04.2016, ob 16.30 | - | Bravo | 3:0 | (0:0) | |
15/16 | 9.krog | Ljubljana, ŠPL-umetna trava, 03.10.2015, ob 13.00 | - | Maribor | 3:1 | (0:0) | |
14/15 | 20.krog | Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 01.04.2015, ob 14.00 | - | Bravo | 1:0 | (0:0) | |
14/15 | 5.krog | Ljubljana, ŠPL - umetna trava, 03.12.2014, ob 13.00 | - | Maribor | 0:1 | (0:1) | |
13/14 | 19.krog | Ljubljana, ŠPL umetne trava, 15.03.2014, ob 13.00 | - | Maribor | 0:3 | (0:2) | |
13/14 | 4.krog | Maribor, Športni park Tabor, 24.08.2013, ob 17.00 | - | Bravo | 9:0 | (4:0) | |
12/13 | 24.krog | Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 01.05.2013, ob 16.00 | - | Bravo | 6:0 | (4:0) | |
12/13 | 9.krog | Ljubljana, ŠPL - umetna trava, 17.10.2012, ob 15.30 | - | Maribor | 0:4 | (0:4) | |
11/12 | 16.krog | Maribor, Ljudski vrt - UT, 26.11.2011, ob 15.00 | - | Bravo | 5:1 | (2:0) | |
11/12 | 1.krog | Ljubljana, Ježica umetna trava, 13.08.2011, ob 18.00 | - | Maribor | 1:3 | (0:2) | |
10/11 | 23.krog | Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 09.04.2011, ob 17.00 | - | Bravo | 4:1 | (0:0) | |
10/11 | 8.krog | Ljubljana, ŠPL, 25.09.2010, ob 16.00 | - | Maribor | 2:2 | (1:1) |
25. krog | ||
---|---|---|
Bravo Publikum | 3 : 2 | Maribor |
Interblock | 1 : 5 | Gorica |
Domžale | 4 : 0 | VOC Celje |
Aluminij | 3 : 0 | Olimpija Ljubljana |
Triglav Kranj | 0 : 3 | Drava Dakinda Ptuj |
Krško | 1 : 9 | Mura |
Ilirija Extra-Lux | 2 : 0 | Kalcer Radomlje |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 26 | 62 | |
2 | Maribor | 26 | 56 | |
3 | Olimpija Ljubljana | 26 | 47 | |
4 | Aluminij | 26 | 47 | |
5 | Bravo Publikum | 26 | 45 | |
6 | VOC Celje | 26 | 39 | |
7 | Mura | 26 | 38 | |
8 | Gorica | 26 | 32 | |
9 | Krško | 26 | 30 | |
10 | Drava Dakinda Ptuj | 26 | 27 | |
11 | Kalcer Radomlje | 26 | 27 | |
12 | Ilirija Extra-Lux | 26 | 25 | |
13 | Triglav Kranj | 26 | 24 | |
14 | Interblock | 26 | 6 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Aljoša Matko | 31 |
2. | Dario Kolobarić | 15 |
3. | Oliver Kregar | 13 |
4. | Domen Bevk | 12 |
5. | Andraž Einsiedler | 11 |
Haris Kadrić | 11 | |
Nino Žugelj | 11 | |
Gašper Koritnik | 11 | |
Filip Jauk | 11 | |
Izidor Erazem Kamšek | 11 | |
11. | Anže Kosi | 10 |
Filip Perčić | 10 | |
13. | Edison Destani | 9 |
Mark Čeh | 9 | |
Kai Cipot | 9 | |
16. | Rok Ferčič | 8 |
Rok Jakomin | 8 | |
18. | Angel Stratorski | 7 |
Luka Mesarič | 7 | |
Nick Hanik Horvat | 7 |