18. krog |  Šenčur, Športni park Šenčur |  02.04.2022 ob 16.00

Tinex Šenčur

1 : 0

TKK Tolmin


Sodniki: Tozan Mateo (glavni sodnik), Knafelc Žiga (1. pomoč), Alijagić Isak (2. pomoč)
Delegat: Koletnik Drago
Št. gledalcev: 100

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Tinex Šenčur
Z
Tinex Šenčur 5 : 0 Adria
Z
Šobec Lesce 0 : 2 Tinex Šenčur
Z
Tinex Šenčur 1 : 0 Svoboda Ljubljana
N
Elta Izola 2 : 2 Tinex Šenčur
Z
Tinex Šenčur 7 : 2 Sava Kranj
TKK Tolmin
Z
TKK Tolmin 3 : 0 Svoboda Ljubljana
Z
Elta Izola 0 : 1 TKK Tolmin
N
TKK Tolmin 5 : 5 Sava Kranj
Z
Postojna 0 : 3 TKK Tolmin
Z
TKK Tolmin 2 : 0 Brda


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Šenčur 9 4 2 3 10
NK Tolmin 9 3 2 4 8
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Šenčur 4 2 0 2 4
NK Tolmin 4 2 0 2 4
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Šenčur 5 2 2 1 6
NK Tolmin 5 1 2 2 4



Vse medsebojne tekme

21/22  18.krog  Šenčur, Športni park Šenčur, 02.04.2022, ob 16.00  Tinex Šenčur - TKK Tolmin 1:0  (1:0) 
21/22  5.krog  Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin, 11.09.2021, ob 17.00  TKK Tolmin - Tinex Šenčur 1:1  (1:0) 
20/21  7.krog  Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin, 26.09.2020, ob 16.00  TKK Tolmin - Tinex Šenčur 0:1  (0:0) 
19/20  14.krog  Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin, 16.11.2019, ob 13.30  TKK Tolmin - Tinex Šenčur 1:0  (0:0) 
19/20  1.krog  Šenčur, Športni park Šenčur, 17.08.2019, ob 19.00  Tinex Šenčur - TKK Tolmin 2:3  (1:1) 
08/09  26.krog  Tolmin, Na Brajdi, 30.05.2009, ob 17.00  - 0:2  (0:1) 
08/09  13.krog  Šenčur, Športni park Šenčur, 31.10.2008, ob 19.00  - 1:0  (0:0) 
07/08  25.krog  Tolmin, Na Brajdi, 24.05.2008, ob 17.00  - 2:2  (1:0) 
07/08  12.krog  Šenčur, Šenčur, 26.10.2007, ob 19.00  - 0:1  (0:0) 

18. krog
Tinex Šenčur 1 : 0 TKK Tolmin
Eksist Žiri 3 : 2 Slovan
Adria 6 : 2 Postojna
Šobec Lesce 0 : 1 Sava Kranj
Svoboda Ljubljana 0 : 1 Elta Izola
Fama Vipava 2 : 0 Brda
Arol Škofja Loka 0 : 3 Brinje Grosuplje

LESTVICA
1 Brinje Grosuplje 26 65
2 Tinex Šenčur 26 57
3 Fama Vipava 26 52
4 TKK Tolmin 26 51
5 Elta Izola 26 47
6 Šobec Lesce 26 39
7 Slovan 26 36
8 Arol Škofja Loka 26 31
9 Sava Kranj 26 31
10 Adria 26 27
11 Eksist Žiri 26 25
12 Brda 26 22
13 Svoboda Ljubljana 26 16
14 Postojna 26 10

STRELCI
1. Samo Kokalj 30
2. Grega Debenjak 23
3. Kristian Dakič 12
Rok Mlakar 12
Miha Kopatin 12
Romario Cekaj 12
7. Matej Čož 11
Milan Đajič 11
9. Tilen Leban 10
Ladislav Stanko 10
Jaka Krajc 10
Bine Kavčič 10
Matej Žižmond 10
Kevin Tomšič 10
Anej Kmetič 10
16. Tjaš Šifrar 9
Luka Hvasti 9
18. Blaž Poljanec 8
Alen Keranović 8
Fabio Barbosa Falcao 8

DELI NA