Sodniki: | Kovačič Darjan (glavni sodnik), Bohinc Urban (1. pomoč), Krsnik Luka (2. pomoč) |
Delegat: | Rogelj Roman |
Št. gledalcev: | 200 |
Slovan | |||
---|---|---|---|
N |
Slovan | 2 : 2 | Elta Izola |
Z |
Sava Kranj | 1 : 3 | Slovan |
Z |
Slovan | 20 : 4 | Postojna |
P |
Brda | 3 : 2 | Slovan |
Z |
Arol Škofja Loka | 0 : 2 | Slovan |
Svoboda Ljubljana | |||
---|---|---|---|
P |
TKK Tolmin | 3 : 0 | Svoboda Ljubljana |
P |
Svoboda Ljubljana | 0 : 4 | Brinje Grosuplje |
P |
Tinex Šenčur | 1 : 0 | Svoboda Ljubljana |
Z |
Svoboda Ljubljana | 2 : 1 | Eksist Žiri |
P |
Fama Vipava | 2 : 0 | Svoboda Ljubljana |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ND Slovan | 8 | 7 | 0 | 1 | 23 | ||
NK Svoboda Ljubljana | 8 | 1 | 0 | 7 | 6 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ND Slovan | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | ||
NK Svoboda Ljubljana | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ND Slovan | 4 | 3 | 0 | 1 | 11 | ||
NK Svoboda Ljubljana | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 |
23/24 | 14.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo, 18.11.2023, ob 13.00 | Slovan | - | NK Svoboda Ljubljana | 5:1 | (2:0) |
23/24 | 1.krog | Ljubljana, Športni park Svoboda, Ljubljana, 12.08.2023, ob 17.30 | Svoboda Ljubljana | - | ND Slovan | 0:3 | (0:1) |
22/23 | 16.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo, 18.03.2023, ob 15.00 | Slovan | - | NK Svoboda Ljubljana | 1:0 | (1:0) |
22/23 | 3.krog | Ljubljana, Športni park Svoboda, Ljubljana, 27.08.2022, ob 17.00 | Svoboda Ljubljana | - | ND Slovan | 2:1 | (0:1) |
21/22 | 14.krog | Ljubljana, Športni park Svoboda, Ljubljana, 13.11.2021, ob 14.00 | Svoboda Ljubljana | - | ND Slovan | 1:5 | (0:1) |
21/22 | 1.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo, 14.08.2021, ob 17.00 | Slovan | - | NK Svoboda Ljubljana | 1:0 | (0:0) |
06/07 | 24.krog | Ljubljana, Ljubljana - Kodeljevo, 19.05.2007, ob 17.00 | - | NK Svoboda Ljubljana | 5:1 | (2:1) | |
06/07 | 11.krog | Ljubljana, Ljubljana - Vič, 22.10.2006, ob 17.30 | - | ND Slovan | 1:2 | (1:0) |
1. krog | ||
---|---|---|
Eksist Žiri | 1 : 0 | Arol Škofja Loka |
Tinex Šenčur | 0 : 1 | Fama Vipava |
Brinje Grosuplje | 1 : 1 | Adria |
TKK Tolmin | 3 : 2 | Šobec Lesce |
Slovan | 1 : 0 | Svoboda Ljubljana |
Postojna | 2 : 3 | Sava Kranj |
Brda | 0 : 4 | Elta Izola |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Brinje Grosuplje | 26 | 65 | |
2 | Tinex Šenčur | 26 | 57 | |
3 | Fama Vipava | 26 | 52 | |
4 | TKK Tolmin | 26 | 51 | |
5 | Elta Izola | 26 | 47 | |
6 | Šobec Lesce | 26 | 39 | |
7 | Slovan | 26 | 36 | |
8 | Sava Kranj | 26 | 31 | |
9 | Arol Škofja Loka | 26 | 31 | |
10 | Adria | 26 | 27 | |
11 | Eksist Žiri | 26 | 25 | |
12 | Brda | 26 | 22 | |
13 | Svoboda Ljubljana | 26 | 16 | |
14 | Postojna | 26 | 10 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Samo Kokalj | 30 |
2. | Grega Debenjak | 23 |
3. | Kristian Dakič | 12 |
Rok Mlakar | 12 | |
Miha Kopatin | 12 | |
Romario Cekaj | 12 | |
7. | Matej Čož | 11 |
Milan Đajič | 11 | |
9. | Tilen Leban | 10 |
Ladislav Stanko | 10 | |
Jaka Krajc | 10 | |
Bine Kavčič | 10 | |
Matej Žižmond | 10 | |
Kevin Tomšič | 10 | |
Anej Kmetič | 10 | |
16. | Tjaš Šifrar | 9 |
Luka Hvasti | 9 | |
18. | Blaž Poljanec | 8 |
Alen Keranović | 8 | |
Fabio Barbosa Falcao | 8 |